אנדי כהן מצל את הפודקאסט 'ReWives' של בת'ני פרנקל

קרדיט: Shutterstock/לב ראדין

אנדי כהן ממשיך להיות מבולבל על ידי של בתני פרנקל החלטה להשיק פודקאסט 'עקרות בית', שכותרתו ReWives.

המארח והמפיק של בראבו הופיעו בתחילה תומכים בפודקאסט של בת'ני, אבל הוא "הופתע".

"הייתי קצת מופתע," הוא אמר עמוד שישי בזמן. "אבל שוב, הייתי כמו, 'אוי, זה טוב, טוב בשבילך'. ככל שיותר פודקאסטים של 'עקרות בית' כך ייטב".

עם זאת, מאז הוא שינה מעט את המנגינה שלו וזרק צל לכיוונה של בת'ני.

לאחר שנשאל מדוע הופתע לשמוע על הפודקאסט החדש אצלו Sirius XM Radio Andy להראות, הוא אמר שהוא היה מבולבל באשר למה היא בילתה כל כך הרבה שנים ב"לזבל" את ה"רעיל" עקרות בית אמיתיות של ניו יורק זיכיון, רק כדי לבקר מחדש בחוויה שהיא כבר לא רוצה להיות חלק ממנה.

"הופתעתי מזה כי היא הורידה את התוכנית בשלוש השנים האחרונות", ציין אנדי.

"אתה יודע, היא דיברה על זה שזה רעיל וזהו וכל דבר רע שאתה יכול לחשוב עליו," המשיך אנדי. "ועכשיו היא עושה פודקאסט סיכום של 'עקרות בית'!"

אנדי המשיך והסכים לכאורה עם המנחה השותף שלו שבת'ני לא הייתה על הרדאר שלו במשך זמן מה – הוא רואה את הציטוטים השליליים שלה על התוכנית רק כשהם עושים כותרות.

"אני מניח שאני רואה את הציטוטים שלה, במיוחד כשהם שליליים לגבי התוכנית", טען.

גם הכוכבים לשעבר של בת'ני התבטאו נגד הפודקאסט של בת'ני. לואן דה לספס קראו לזה "פתטי", ו קרול רדזיוויל אומרת שהיא בנתה את המותג שלה על ידי זריקת נשים אחרות.

בתני הגנה על התוכנית שלה, והסבירה שהיא יצאה מהתוכנית כי היא לא "גאה בזה", וזה הסיפור שלה לספר.

"לאלו מכם שלא מבינים למה עשיתי את זה, כי אני מבין שהלכתי משם, לא רציתי להיות חלק מזה, זה לא מה שחשבתי שאני צריך לעשות בחיים שלי, ולא הייתי גאה בזה", סיפרה בת'ני עמוד שישי.

"זו הפרספקטיבה שלי, הסיפור שלי, ההצגה שלי, הניסיון שלי", המשיך מייסד JustB, "מול מצב שבו לא שלטנו בעריכה, ולא שלטנו בתהליך, ולא שלטנו במי. הקפנו את עצמנו, ועל הטיולים שיצאנו אליהם לא היינו אחראים”.

צופים רבים הביעו את התעניינותם לראות את בת'ני חוזרת לסדרה בצורה כלשהי, ואולי כחלק מה- רוני: מורשת ללהק. עם זאת, בת'ני רמזה שהם לא יכולים להרשות לעצמם. אז זה הטוב ביותר שהם הולכים לקבל.

בראבו ואנדי התמודדו לאחרונה עם קשיים במסגרת זיכיונות עקרות הבית. רמונה זינגר הודיעה על עזיבתה רוני לאחר 13 עונות רצופות בתוכנית, וכתוצאה מכך תגובות מעורבות של מעריצים. נוסף על כך, לאחר אתחול מחדש של כולו רוני צוות שחקנים, חבר צוות חדש ליזי סבצקי לאחרונה יצאה בפתאומיות מהאתחול מחדש באמצע הצילומים, תוך שהיא מצטטת אמירות אנטישמיות מלאות שנאה ואיומים מצד מעריצים ולכאורה כמה מחברותיה.

קישור מקור