אנדי כהן על מדוע ההתמוטטות של Kathy לא צולמה עבור RHOBH

קרדיט: Astrid Stawiarz/Bravo, es Vision/startraksphoto

אנדי כהן הסביר מדוע עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס המצלמות לא התגלגלו בין קתי הילטוןההתמוטטות השנויה במחלוקת באספן בציוץ ששותף ביום חמישי.

לאחר שעל פי הדיווחים, קתי עשתה התקף מוחלט, שבמהלכו היא איימה לכאורה להרוס את האחות קייל ריצ'רדס ואת המשפחה שלה ולהוריד את בראבו, אנדי הגיב לצופה שרצה לדעת מדוע אף אחד מהתעלולים כביכול שלה לא נראה בתוכנית.

"[Andy Cohen] אתה צריך לשאול את ההפקה למה הם לא קיבלו שום דבר מהדרמה הזו של קתי הילטון במצלמה!" מעריץ כתב לאנדי על טוויטר ב-22 בספטמבר.

"המצלמות היו מושבתות למשך הלילה. אסור להכניס מצלמות למועדון", השיב.

אנדי כהן מסביר מדוע המצלמות לא התגלגלו תוך התמוטטות קתי הילטון עבור RHOBH

אנדי גם הגיב למעריץ בטוויטר שהזכיר ג'ון האםהדיס האחרון של אריקה ג'יין והתחושה כביכול שלו שזה הצופים, ולא הקאסט של RHOBHשהם "בעייתיים".

"היי [Andy Cohen] שמעתי שאמרת שהמעריצים לא צוות השחקנים הם בעייתיים. אז מה זה אומר על ג'ון האם?" תהה משתמש הטוויטר.

כפי ש RHOBH המעריצים אולי ראו, השחקן הטיל צל על אריקה מוקדם יותר השבוע, ואמר שהיא בהחלט צריכה להגיש את העגילים שלה בשווי 750,000 דולר (מה שעשתה לפני חודשים) והוסיפה שההתנהגות שלה בתוכנית גורמת לו לרצות "לנער אותה".

"אף פעם לא אמר את זה," הבהיר אנדי.

אנדי כהן מכחיש את האשמת מעריצי RHOBH בבעייתיות

בזמן שהופיע ברדיו SiriusXM המופע של הווארד סטרן ביום שני, ג'ון נחקר על מחשבותיו על הדרמה המשפטית המתמשכת של אריקה.

"האם אריקה ג'יין צריכה להחזיר את העגילים?" שאל המארח הווארד.

"כן! היא צריכה… הטיעון המעגלי שהיא עושה… זה לא אחראי," אמר ג'ון. "אתה רק רוצה לנער אותה ולומר, 'מותק, הם אף פעם לא היו שלך. תחזיר להם.'"

הגוון של ג'ון הגיע ימים ספורים אחרי השחקנית ג'ניפר לורנס תייג את אריקה "מרושע" בזמן שדיברה על אהבתה לזכיינית Real Housewives במהלך ראיון עם Variety.

"הבעיה הכי גדולה שלי עם העונה הזו [is] שזה פשוט היה משעמם, ואני חושבת שאריקה היא רעה", אמרה ג'ניפר למגזין. "הייתי מרחיק לכת ואומר אממ, היא צריכה יחצן, כמו בהקדם האפשרי."

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור