אנדי כהן על מדוע שופטת טמרה לא תחזור ל-RHOC

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

אנדי כהן נראה שלא חושב לחזור ל עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' נמצא ב שופטת טמרההעתיד של.

תוך כדי הופעה ב ג'ף לואיסהפודקאסט מוקדם יותר השבוע, ה צפו במה שקורה בשידור חי המארח הסביר מדוע מעריצים לא יראו את טמרה בפרקים עתידיים כלשהם לפני שיתייחסו לליהוק של מוֹרֶשֶׁת תשלום של עקרות הבית האמיתיות של ניו יורק ושיתוף בתוכניות להשאיר את העוברים הלא בשימוש שלו לשני ילדיו, הבן בן, 3, והבת לוסי, 1 חודש.

"תמרה עושה פודקאסט שלם על מאחורי הקלעים של עקרות בית. איך הולכים על א עקרות בית להראות כשאתה עושה מאחורי הקלעים על עקרות בית?" שאל אנדי ברדיו אנדי ג'ף לואיס לייב אחרי שג'ף קרא לקאמבק שלה.

בדיוק כמו שאנדי שמע שמועות על טמרה, הוא גם התמודד עם שמועות על עצמו, כולל "פריט עיוור" שהציע לו וג'ף לעשות סמים ביחד.

"אנשים אוהבים להגיד את זה עליי. [But] אני שונא את זה. זה גס. זה כל כך גס", אמר אנדי, לכאורה על קוקאין. "ואני גם, אגב, עד כמה שאני אוהב סיר, לעולם לא הייתי ולעולם לא יכול לצאת לאוויר באבנים. אני אהיה כל כך גרוע."

בעקבות אישור ה רוני פיצול, שיכלול צוות חדש לגמרי של נשים לעונה 14 ו-a מוֹרֶשֶׁת תוכנית בהשתתפות חברי צוות לשעבר, אנדי אמר את זה למרות שהוא ישמח לראות אלכס מקורד ו סיימון ואן קמפן בסדרה, הוא יודע שהם "לא הולכים לעשות את זה" – בדיוק כפי שהוא יודע שזה לא סביר שהוא יצליח לשכנע בתני פרנקל לעלות על הסיפון.

"אני לא יכול לראות את זה קורה," הוא הודה והוסיף, "אנחנו לא מתעסקים עם מוֹרֶשֶׁת גרסה עד שנטיל את החדשה רוני."

אנדי הזכיר אחר כך רוני אלום, דורינדה מדלימסכים שבכל הנוגע לצילומי העונה השנייה של עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיביהיה לה קצת יתרון על חבריה לצוות.

"היא עשתה. זה היה בביתה. [But] הם עשו [confront her]", הסביר אנדי. "לא הייתי משנה דבר. אני חושב שאחוזת בלוסטון תופסת מקום מיוחד באזור עקרות בית עוֹלָם. אני חושב שזה הוסיף דינמיקה שונה לחלוטין לפרשה, וכל אלה הם כוכבי-על עקרות בית היקום, והם כל כך מצחיקים בכיסא הראיון."

לגבי המפתיע ביותר RHUGT חבר השחקנים, אנדי אמר שהכבוד מגיע לו אווה מרסיל.

"מישהי שלדעתי בסופו של דבר היא אחת המפתיעות בכל הקבוצה היא אווה. אווה כל כך מצחיקה וניתנת לקשר, ואתה תאהב אותה," הוא התגרה.

כשג'ף חקר אז את אנדי לגבי פיצול פוטנציאלי רוני כי הוא לא רצה לפטר את חברי הקאסט המגוונים שהובאו לתוכנית בשנים האחרונות, שכוללים את חבר השחקנים הראשון במשרה מלאה של ה-Black, אבוני ק. וויליאמסאנדי הכחיש שזה המקרה.

"אנחנו יוצאים מעונה שהצליחה ממש גרוע ברייטינג. אז ברור שהיינו צריכים לעשות משהו", שיתף.

כמו כן, בתוכנית של ג'ף, לאחר שאישר שהוא "סיים" להביא ילדים בגלל שהוא "זקן", אמר אנדי שיש לו לפחות כמה עוברים שאינם בשימוש.

"אני חושב שנשארו לי שלושה. אתה יודע מה אני חושב? זה מטורף. אבל אם אחד מהם לא יכול להביא ילדים לעולם, אולי בעוד 20 שנה, הם יפשירו את אחיהם ויגדלו אותם בילדותם. זו מחשבה מוזרה?" אמר אנדי.

"זה די מגניב, נכון?" הוא שאל.

קישור מקור