אנדי כהן חושף שינוי עצום פוטנציאלי בנוגע למופעי איחוד עקרות בית

אנדי כהן על 'עקרות בית אמיתיות' שהוא הכי קרוב אליה, תוכנית נכשלת

אנדי כהן עשוי להיות מפיק בפועל של עקרות בית אמיתיות זִכָּיוֹן. אבל זה לא אומר שאין לו חברות אמיתית עם כמה מהנשים. למעשה, במהלך ראיון חדש, הוא הודה שיש לו "מערכות יחסים עמוקות" עם שלוש נשים ספציפיות.

בנוסף לחשוף איזו עקרת בית לשעבר הוא ישמח להחזיר לבראבו ולחלוק איזו שחקנית לעולם לא תחזור כאורחת צפו במה שקורה בשידור חיאנדי חשף לאילו שלוש נשים הוא הכי קרוב והציע עדכון על הפיצול האחרון של רוני.

"התוכניות האלה תמיד היו מציצניות לגבי החצי השני. זה חלק מעמוד השדרה של הזיכיון. ואני חושב שזה מהנה לצפייה. אתה רואה את זה עם עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס – שבאופן מוזר התגלה כיהלום בכתר בשנים האחרונות. אנשים אוהבים לראות איך הנשים העשירות האלה חיות", פתח אנדי במהלך ראיון באפריל עם הוליווד ריפורטרשהכתירו אותו כשחקן השנה ללא תסריט.

הזיכיון הושק לראשונה באוקטובר 2006 עם עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג'. ובשנים שחלפו מאז, אנדי התקרב יותר ויותר עקרות הבית האמיתיות של ניו יורקשל לואן דה לספס, עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזישל תרזה ג'ודיצהו עקרות בית אמיתיות מאטלנטהשל קנדי בורוסשהבטיחו את עצמם כחברי שחקנים ותיקים בסדרות שלהם.

"אלה שהייתי איתם הכי הרבה הם אלה שיש לי את מערכות היחסים הכי עמוקות איתם… זה פראי בשבילי, משך הזמן שהכרתי את לואן דה לספס, תרזה ג'ודיס וקנדי בורוס", הוא שיתף . "אלה אנשים שאני מחשיב כקולגות. יש לי כבוד גדול אליהם – אבל כן, יש את הקשר המוזר הזה".

מכיוון שהוא גם הבוס שלהם, אנדי אמר שלעתים קרובות הוא משמש כ"מתוך" בין חברי השחקנים לבראבו על רקע סכסוכי חוזים.

אדם נוסף שהוא מעריץ גדול שלו הוא אלכס מקורדשם אותה בתור האישה שהוא הכי רוצה להחזיר.

"זה לא יקרה כי היא חיה חיים אחרים לגמרי באוסטרליה כמטפלת, אבל זה יהיה אלכס מקורד עבור רוני: מורשת," הוא אמר.

"כולם סוג של עומדים מהצד כדי לגלות פקודות צעדה. [But] אני חושב שאנחנו רוצים ללהק את החדש רוני לפני שנעשה משהו אחר", המשיך אנדי בתוכניותיו לסדרה.

"אנחנו מוציאים את הגרסה החדשה עכשיו… התגובה הייתה נהדרת", הוסיף.

בכל הנוגע לליהוק, אנדי ציין שהוא והצוות שלו עושים כמיטב יכולתם כדי להיות יסודיים מכיוון שהם מקווים להימנע ממצבים כמו הירי האחרון של עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטישל ג'ני נגויןשנחשף על כך ששיתף בפייסבוק מספר הודעות מזעזעות ופוגעניות ביחס לתנועת Black Lives Matter.

"הניסיון לקבל את התמונה האמיתית ביותר של מיהו מישהו לפני שאתה מעלה אותו בטלוויזיה הפך להיות חשוב יותר ממה שהיה אי פעם. כל זה עובד בתהליך", שיתף. "אתה מקשיב לקהל שלך לגבי מה הם יקבלו ומה לא יקבלו – או יחגגו – אצלו עקרות בית."

למרות שאנדי הודה שפגע בקיר חמש שנים לאחר הופעת האירוח שלו WWHLוגרם לצופים להרגיש שהוא "די התגבר על זה", הוא אמר שיש לו כעת אהבה מחודשת לסדרה ומקווה להמשיך איתה מעבר לסיום החוזה הנוכחי שלו ב-2023.

"אני אעשה את זה כל עוד יאפשרו לי. אני אוהב את זה. פגעתי בקיר בשנה החמישית, כשהייתי סוג של תיבות סימון לדקה. אבל אני פשוט מרגיש כל כך הרבה אנרגיה והתרגשות לקראת זה כרגע", אישר.

לגבי מי שלעולם לא יסכים להיות שוב בתוכנית האירוח של שעות הלילה המאוחרות, אמר אנדי תנאי חיבה שַׂחְקָנִית דברה ווינגר.

"דברה ווינגר לא נראתה כמעריצה הכי גדולה שלי אחרי שהיא עשתה את התוכנית", הוא הסביר.

גם במהלך הראיון, אנדי שיתף פרטים על תוכנית שהפיק שנכשלה, שהייתה אתחול מחדש של קרב כוכבי הרשת.

"התנשאות הייתה שכולם כוכבי ריאליטי. זה היו אנשים מ אמריקן איידול, ניצולאולי זוג מ פרויקט מסלול. [Omarosa Manigault] היה כתב צד. ריצ'רד האץ' התחרו, כך גם כמה נשים מהתוכנית ההיא לניתוחים פלסטיים, הברבור, בפוקס. וזו הייתה פשוט פצצה ענקית", הוא הודה. "קהל בראבו לא רצה את זה בשום רמה".

קישור מקור