אנדי כהן פונה ל"RHOBH" האולטימטום של קתי הילטון

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

מה אנדי כהן חשוב על קתי הילטוןהאולטימטום של בראבו?

שבועות אחרי ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס "חברה" הכריזה שהיא לא תחזור לתוכנית אם "מתעלפת" ליסה רינה ו אריקה ג'יין נשארה בצוות השחקנים, נראה שאנדי הציע שאם קתי אינה שחקנית קבוצה, היא חופשית לקבל כל "החלטה" שהיא תמצא לנכון.

"כל מי שמשתתף בתוכנית, אני רוצה שהם יתרגשו מההשתתפות בתוכנית ושיהיו להם רמה של רצון להיות בתוכנית ולהרגיש נהדר עם זה", אמר אנדי Us Weekly ב-17 בנובמבר".[We’ve] היה לי את המצב הזה בעבר עם עקרות בית אחרות שאמרו, 'תראי, זו לא הקבוצה שלי. אני לא רוצה ליצור אינטראקציה עם אדם X או אדם Y'. ולכן, זו לגמרי החלטה שלהם".

לדברי אנדי, הוא והצוות שלו לוקחים הפסקה לפני שהם מקבלים החלטות לגבי הליהוק.

"זה סוג של השבתה, וזה לדעתי חשוב בין עונות", הסביר. "במיוחד כשהעונה כל כך הפכפכה".

כפי ש RHOBH מעריצים יזכרו, קאתי הואשמה באיומים להשמיד את האחות קייל ריצ'רדס ומשפחתה במהלך עונה 12. ואז, במפגש המחודש, אריקה טענה שהיא גם הטילה השמצה הומו על עובד מועדון לילה באספן, דבר שהיא הכחישה. ובזמן שנערכה חקירה, אנדי הסביר "זה היה מקרה של היא אמרה, היא אמרה".

בעודו מצפה לעונה 13, אנדי אמר שאמנם "הצמצומים הם תמיד טובים", אבל עונה 12, והצוות כולל, יצרו "עונה מוצלחת מאוד".

גם במהלך הראיון, אנדי הגיב לבדיחת טקילה שעשתה לאחרונה ליסה באינסטגרם.

"היי, אני רוצה לנסות את משקה הטקילה החדש של חברי אנדי כהן בבקשה", אמרה ליסה בתגובה, תוך התייחסות לבקשתה עבור "חברה" שלה. קנדל ג'נרשל 818 טקילה, מעל קאסה דל סול של קתי, הלאה RHOBH.

"ההערה של רינה פשוט הצחיקה אותי לגמרי", הודה אנדי בבדיחה. "כלומר, קראתי לה אסון ברשתות החברתיות, אבל היא באמת הצליחה בזה".

בזמן שהייתה בלוס אנג'לס בסוף השבוע, ליסה הגיבה לאולטימטום של קתי בעצמה, ואמרה ל-TMZ, "אני יכולה לעבוד עם כל אחד. כמובן שאני יכול. אני יכול לעבוד עם כל אחד".

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 צפויה להיכנס לייצור בתחילת 2023.

קישור מקור