אנדי כהן קורא לרובין דיקסון על "הסתרת האמת"

קרדיט: Shutterstock/s_bukley, Bravo

אנדי כהן לָשִׂים רובין דיקסון במושב החם ביום ראשון בערב כשהוא קיבל את פניה ו אבוני ק. וויליאמס לסט של תוכנית האירוח שלו בשעות הלילה המאוחרות, צפו במה שקורה בשידור חי.

ימים לאחר ה עקרות בית אמיתיות של פוטומק חבר צוות השחקנים התייצב והודתה בבעלה שכיום, חואן דיקסוןניהלה מערכת יחסים עם אישה אחרת בתוך המגיפה, אנדי קרא לה להכריז על הבגידה בפודקאסט בתשלום לאחר שלא התייחס לנושא בתוכנית.

"את מונעת את האמת בתוכנית הריאליטי שאת משתתפת בה אבל אז את מוכרת אותה מאחורי חומת תשלום", אמר לה אנדי בפרק ב-5 בפברואר של WWHL.

"ובכן, דיברתי על זה בפודקאסט החינמי ולא נמנעתי," השיב רובין.

לדברי רובין, היא דיברה רק לאחר שהאישה השנייה של חואן הוצגה בבלוג.

"המידע הזה ניתן כמו בשבוע שעבר או בשבוע הקודם בבלוג", היא חשפה. "היא סיפרה שקרים והרגשתי שאני צריך לתקן את השקרים".

כפי ש RHOP המעריצים אולי ראו, האישה סיפקה קבלה מחדר במלון ששילם חואן. אבל למרות זאת, רובין התעקש שהתשלום היה תמים.

"היא גרה בקנדה. קנדה הייתה בבירור בסגר קפדני במהלך המגיפה, אז הקבלה על המלון נכנסת לפעולה כי, מכל סיבה שהיא, היא החליטה שהיא רוצה לטוס למרילנד. והיא סיפרה לחואן שהיא יוצאת עם שחקן של בולטימור רייונס. אז היא אומרת לו שהיא טסה למרילנד והוא אומר, 'אוקיי מה שיהיה'. אבל איפשהו בדרך, היא מגיעה למרילנד, היא מושיטה יד אליו. היא אומרת לו שהיא איבדה את הארנק שלה בקזינו והיא לא יכולה לשלם עבור החדר שלה במלון אז הוא מרגיש רע בשבילה", שיתף רובין. "כנראה שהיא הייתה, ממש לחוצה, ממש מבולבלת. הוא הולך למלון, מניח את הכרטיס שלו ליד הדלפק וזהו".

לאחר שאישר שזו הייתה הפעם היחידה שבה חואן והאישה נפגשו באופן אישי, רובין הודה שהסיפור נשמע כמו "בולש-ט".

"כשגיליתי את זה, זה נשמע לי כמו BS אבל הוא היה מאוד… אני מאמין לו. וגם על סמך מה שהיא חשפה בשבוע שעבר, אני מאמין לו", ציין רובין.

ובכל זאת, אנדי לא היה מרוצה מכך שרובין הסתירה את המידע על התוכנית, במיוחד בהתחשב בתביעות הבגידה שמכוונות לאחרים – יחד עם ההכחשה שלה קארן הוגרההאשמות של חואן.

"איך שומרים על שתיקה לאורך העונה?" הוא תהה.

"זה היה כל כך בחלק האחורי של דעתי. כאילו, טיפלנו בזה, המשכנו מזה. כאילו, אני לא יודע למה אגיד, 'היי חברים, בחרו בי. בוא נדבר על הבעיות שלי'", השיב רובין.

אבל אנדי לא היה מרוצה, ואמר, "הציפייה היא שאתה משתף בכל מה שקורה בחייך. אז בגלל זה. זה לא קשור ל'בחר בי', לחכות להיבחר. זה, 'היי, עברנו משהו וזה מה שקורה בחיינו'.

"אבל זה לא היה בעיה באותו רגע בזמן שצילמנו," התעקש רובין.

"אבל זה היה בעיה במערכת היחסים שלך," אנדי ירה בחזרה. רובין אמר אז שהנושא "לא היה רלוונטי למקום שבו היינו בזמן ההווה הזה".

בעוד המעריצים צפו כשרובין שקלה סעיף בגידה בקדם הכנה שלה RHOPבסופו של דבר היא בחרה נגד זה, אפילו לאחר שאישה אחרת של חואן התייצב.

"אני מניח שזו רק ההזדמנות שאתה לוקח. ובמפגש המחודש, אמרתי, 'טוב מאוד, זה יכול לעבוד נגדי אם מכל סיבה שהיא, שנים אחר כך, אעשה משהו', וכך זה פשוט נעשה קצת בוצי וקצת עכור כשניסיתי להבין להבין איך נראה סעיף בגידה", היא נמקה.

בעקבות חשיפת מערכת היחסים האחרת של חואן, מספר חבריו לצוות של רובין הגיבו, כולל קנדיאס דילארד באסטבעלה של, כריס באסטשהאשים ג'יזל בראיינט ו אשלי דרבי לשקר לגביו כדי להסיח את דעתו מהמצב של רובין.

"אני לא יודע איך אשלי משתתפת בזה, בכלל. מעולם לא דיברנו על זה אז אני לא יודע איך היא משתתפת בזה. לגבי ג'יזל, אני בטוח שג'יזל תגיד לך, אנחנו חברים ממש ממש ממש ממש טובים. דיברנו על זה כשזה קרה אז למה שהיא תצטרך להעלות את זה בזמן שאנחנו מצלמים כשהיא ואני כבר דיברנו על זה?" שאלה רובין.

"ובכן, לא הייתה לה בעיה להעלות את הבלגן של אנשים אחרים בתוכנית," ציין אנדי, והצביע על כך שג'יזל הזכירה בעבר. וונדי אוספו וקנדיאס.

"נכון אבל מה, זה היה, אני לא יכול לדבר בשמה. אני באמת לא יכול," גמגם רובין.

ואחרי שאנדי שאל אותה אם יש מוסר כפול, רובין הודתה ש"אולי" היה כזה.

"אבל למעשה הייתי מצפה מקנדיאס לעשות את זה בשביל וונדי. כאילו, אם התפקידים היו הפוכים ואם אנשים אחרים היו באותו מצב, הייתי מצפה שאנשים אחרים יעשו את אותם דברים עבור החברים שלהם", הוסיפה.

לאחר מכן אנדי חקר אותה על הדרך שבה השתמשה בהאשמותיה של קארן נגד חואן כדי להצדיק את גרירתה, למרות שיש לה שלדים בארון.

"ובכן לכולנו יש שלדים, אני מאמין," הסביר רובין.

"אבל באמת צחקת את זה… זה היה כמו, 'אוי אלוהים, זה לעולם לא יכול לקרות. זה מגוחך,'" הזכיר אנדי.

"לא. לא אמרתי את זה,” רובין מחא כפיים בחזרה. "היא אומרת לי, 'רובין, לחואן יש חברה עם שיער בלונדיני שנראית כמוני שהוא מסתובב בג'ורג'טאון עם ידיים מחזיקות ידיים ואתה יודע על זה.' בחיים שלי לא שמעתי את זה… בלונדינית בג'ורג'טאון זה לא אותו דבר כמו אישה בצד השני של קנדה".

לדברי רובין, היא לא מאמינה ש"מישהו" זה RHOP מביא את כל חייהם האישיים להופעה.

"האם קארן הביאה לה… מה שהיה לה באמת קורה לתוכנית? לא. ואני לא מצפה שהם יגידו על עצמם ככה כשזה משהו כל כך מזיק", אמרה.

וכשזה מגיע לאלה שהתקשרו "בולש-ט" על הטענות של חואן על הקבלה במלון, רובין אמר, "דיברנו על זה הרבה ואני מאמין לסיפור שהוא סיפר לי".

למרות שרבים הטיחו את רובין כצבועה בגלל הציפיות שלה מהכוכבים שלה, רובין אמרה לאנדי שהיא לא דורשת שקיפות מהכוכבים שלה מבחינת מערכות היחסים שלהם.

"אם מישהו היה שואל אותי על מערכת היחסים שלי ואומר, 'אוי שמעתי את השמועה הזו', אז הייתי עושה את אותו הדבר. הייתי מציעה להם את זה", אמרה. "אבל אני לא דורש שקיפות ביחסים של אף אחד".

בשלב זה, אנדי שאל את רובין מדוע היא לא הסבירה מה גרם לדחיית החתונה שלה, והעניקה בראש להודאה כי בגידתו של חואן הובילה אותה לשאוב את ההפסקות ביום הגדול שלהם.

"זה היה שילוב של דברים ולכן אני לא יכולה לומר ב-100 אחוז שהמצב הזה הוא הסיבה שזה לא קרה בציר הזמן של כולם", היא שיתפה. "היה שילוב של דברים של למה זה לא קרה על ציר הזמן של כולם."

באשר להערה שאמרה קארן במפגש המחודש, שבו היא הציעה שיש משהו אחר על חואן, רובין הודתה שההערה הייתה על האישה שהתייצבה לאחרונה.

"ייתכן, אבל יש לי גם דברים אחרים על קארן. אנחנו יודעים שיש לנו דברים אחד על השני", היא הקניטה.

גם ביום ראשון WWHLרובין חשפה את הבעיה האמיתית שלה עם וונדי.

"אז יש הרבה שלא הספקת לראות עד כמה שהרגשתי שהיא התייחסה אליי בעונה השישית ובעונה השישית ודיברתי על זה בעונה השביעית. אבל באמת הרגשתי שהיא מדברת אליי הרבה", סיפר רובין למעריץ. "אחרי שצפיתי בעונה השישית, קיוויתי שהיא הייתה חוזרת בסיבוב וחשבה, 'אתה יודע מה רובין? הייתי קצת קשה איתך. אני מתנצל. אנחנו יכולים לתקן את הידידות?' וזה מעולם לא קרה. זה מה שדי חלחל לעונה השביעית".

התלת חלק עקרות בית אמיתיות של פוטומק מפגש העונה השביעי מתחיל ביום ראשון, 19 בפברואר, בשעה 8/7 ג' בבראבו.

קישור מקור