"אני במקום טוב יותר אחרי איחוד RHOBH"

קרדיט: Xavier Collin/ABACA/INSTARimages

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס כוכב קייל ריצ'רדס היא סוף סוף בדרכה למצוא איזו תחושת שלווה.

לאחר מפגש מזעזע ומתוח של עונה 12 שהותיר אותה בדמעות בתוך הריב ה"מגעיל" המתמשך שלה עם אחותה הגדולה, קתי הילטוןקייל מנסה להחזיר את עצמה למסלול.

לדברי קייל, היא מצאה את עצמה במרחב טוב יותר מבחינה נפשית, וציינה שהיא רוצה להמשיך מהמפגש האפל ולשים את כל המצב מאחוריה.

"שבועות אחרי [the reunion]ברור שאני הרבה יותר טוב," אמר קייל אֲנָשִׁים. "לא הייתי במקום טוב במשך זמן מה אחרי זה, למען האמת, אבל אני לאט לאט יוצא מזה. והזמן מרפא את כל הפצעים".

"אני רק מקווה להגיע בסופו של דבר למקום טוב יותר ולשים את זה מאחוריי", הוסיפה.

המפגש המחודש היה כנראה כה חשוך, שלראשונה ב RHOBH היסטוריה, הקאסט לא צילם תמונה יחד או עשה את הטוסט החובה שלאחר האיחוד, ואף אחד לא התאחד לאחר הקלטת המפגש.

"זה היה המפגש הראשון שבו אנחנו לא יוצאים אחריו ואוכלים ארוחת ערב או לוקחים משקה או עושים תמונה קבוצתית או חיבוק קבוצתי. לא היה דבר מזה. אז זה בערך אומר לך איך זה נגמר", הסביר קייל.

למפגש המחודש היה שיא מיוחד אחד עבור קייל. שֶׁלָה ליל כל הקדושים קוסטר וחבר, ג'יימי לי קרטיסהופיע בהפתעה ואפילו נתן לקייל "פטפוט" לקראת הקלטת האיחוד.

"היא די נתנה לי שיחת חוצפה על מה שהיא חושבת עליי כאדם ולא לשכוח את זה. וזה אף פעם לא אבד לי שהיא עושה את הזמן והמאמץ לעשות את זה בשבילי כי היא תמיד עושה את זה".

בחדשות אחרות, בעלה של קייל, מאוריסיו אומנסקי, מתכונן להוציא את ספרו הראשון שכותרתו העסקה האמיתיתוהוא סופר "עצבני" שקייל יקרא את זה.

מאוריסיו אומנסקי

"אשתי היא מנטורית," אמר מאוריסיו אֲנָשִׁים. "היא לא קראה את זה. שלחתי לה את זה אתמול לקרוא בפעם הראשונה. אני [nervous]. היא הולכת לקרוא את התפיסה שלי לגבי חבורה של דברים שונים."

מנכ"ל הסוכנות אמר כי הוא רוצה לחלוק את חוויות חייו, כולל כהונתו RHOBHעם קהל גדול יותר, כמו גם פרטים לגבי הנפילה שלו עם בעלה של קתי, ריק הילטון.

"החיים שלי היו מלאים בתובנות ושיעורים מדהימים", הסביר מאוריסיו. "אני מלמד ומשתף את שיעורי החיים שלי. בין אם זה קשור לעסקים, למערכות יחסים, כאבא, כבעל, כמנכ"ל או כסוכן נדל"ן – אני חולק את הדברים האלה עם הסוכנות כל הזמן. אני מרגיש שיש לי הרבה מה לחלוק, ואני רוצה לחלוק את זה עם קהל רחב יותר".

הוא גם חשף ששם הספר היה קריצה RHOBH.

"כלומר, זה נדל"ן. שֶׁלָה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס. זה פשוט העסקה האמיתית. שֶׁלָה [an] לא מסונן, עניין אמיתי."

העסקה האמיתית יוצא באפריל של שנה הבאה.

חלק שני של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס מפגש עונה 12 ישודר ביום רביעי הבא בערב בשעה 20:00 EST בבראבו.

קישור מקור