ארוסתו של ארוס 90 הימים, Asuelu Pulaa, נפרדת מ-Kalani, משתפת מדוע

מוקדם יותר האביב, מעריצי TLC היו עדים לטירוף מרץ אמיתי. ארוס בן 90 יוםשל אסואלו פולאה ו קלאני פאגאטה התחרה על המסך, הולך ראש בראש בוויכוח נפיץ.

אסואלו בסופו של דבר חסמה אותה – ברשתות החברתיות.

באותו חודש, חברו לקבוצה של קלאני קוליני פאגאטה (אחותה) כינתה את אסואלו "שק של זבל". בפוסט החריף שלה, היא הציגה משחק מפתיע, והתייחסה אליו כאל "אקס" של קלאני.

ואז, ביום שני השבוע, הפרידה אושרה לכאורה על ידי אסואלו עצמו.

"כשאנשים יודעים שאני רווק," כתב אסואלו ב-a טיק טוק וִידֵאוֹ. בכיתוב, הוא הביע, "לפעמים החלומות שלך אף פעם לא מתגשמים #mybooholeishurts."

כמה ימים קודם לכן, האב לשניים פרסם מחדש את א וִידֵאוֹ של עצמו עם קלאני. הוא כתב בזמנו, "היא שונה ממה שהייתה פעם". לרוע המזל, בגלל חוזה ה-TLC שלו, אסואלו לא יכול היה לחשוף את הפרטים.

"הנה היא, אנשים כל הזמן שואלים איפה אשתך. אמרתי שאני לא רוצה להצטרף לשידור חי, היא לא רוצה סרט טיקטוק איתי, היא שונה ממה שהייתה פעם," אמר. "היא לא רוצה לצאת איתי, כל מה שהיא צריכה אני מספק לה, במיוחד הבנים… יש לי הרבה מה להגיד אבל אני לא יכול. אני תחת החוזה החיים שלי בשליטה… זה קשה כי אני רוצה יש לי שטח משלי אבל היא לא, היא לא רוצה לתקשר יותר… מקווה שנמכור את הבית הזה בקרוב מאוד כדי שאוכל לחזור לעבודה."

מעריץ אחד עודד אותו לשמור על בעיותיהם פרטיות. "[Kalani] השלים עם הרבה והיה סבלני", אמר המשתמש. "בכנות, אני מבין את התסכול וההתעצבנות, אבל פרסום זה לא יעזור לכם."

אסואלו השיב, "[It’s] אוקיי החיים שלי נמצאים בכל מקום."

קרדיט תמונה: @asuelupulaa via סיכום המציאות של אשלי

הצופים סקרנים לגבי הצד של קלאני בסיפור. עד כה, בן ה-33 לא הגיב לפוסטים שלו. האם היא רוצה להישאר פרטית? או שהיא מודאגת מהחוזה?

טירוף מארס אולי נגמר, אבל התוצאה הסופית עדיין לא נחשפה.קישור מקור