אריאנה מדיקס מכחישה "יחסים פתוחים" עם טום סנדובל

קרדיט: Shutterstock/Michael Mattes

ה חוקי Vanderpump הטריילר של עונה 10 אולי רמז על מפגש אפשרי בין טום סנדובל ו רקל לוויס. אבל לפי חברתו הוותיקה של סנדובל ושחקנית שותפה, אריאנה מדיקסאין אמת בחשדות לגבי "מערכת היחסים הפתוחה" הפוטנציאלית שלהם.

לאחר שיאנה שי נראה חוקר את סנדובל על הכללים, או היעדרם, של הרומן שלו ושל אריאנה, בטענה קייטי מלוני שהציעה להם לאפשר לאחרים להיכנס להרפתקאות המיניות שלהם, אריאנה פנתה לעמוד הטוויטר שלה עם שורה של הצהרות.

"אין לנו מערכת יחסים פתוחה. אני באמת לא כזה מגניב. חשבתי שזה ברור," אריאנה צייץ בטוויטר ב-9 בינואר, רגע אחרי שהטריילר של עונה 10 שוחרר.

חוקי Vanderpump אריאנה מדיקס מאשרת שאין לה ולסנדובל מערכת יחסים פתוחה

ואז, בציוץ שני, היא אישרה עוד יותר את המיניות שלה, והסבירה שלהיותה דו מינית לא אומר שהיא פתוחה למספר בני זוג, או פתוחה לקונספט של סנדובל.

"ביסקסואל ≠ פוליאמור", היא כתבתי.

חוקי Vanderpump אריאנה מדיקס מאשרת להיות דו מיני לא אומר שאדם הוא פוליאמור

למרות שאריאנה טוענת שאין לה ולסנדובל מערכת יחסים פתוחה, מעריצים שהגיבו לפוסטים שלה לא יכלו שלא להיזכר בחיבור העונה השביעי שלה עם לאלה קנטשירד במושב האחורי של המכונית של סנדובל.

"ובכן, היו לך יחסים במושב האחורי עם אחר כך שזה לא מובן מאליו. אין שיפוט", ציין אדם אחד.

"אבל לך ולאלה היה או-l sx במושב האחורי בזמן שטום נהג. נשמע לי די פתוח", שיתף אחר.

"בדיוק," הסכים שלישי.

לאחר שהחיבור של אריאנה ולאלה הוצג בתוכנית, היא וסנדובל דיברו על התקרית בפרק של חוקי משאבה: After Show.

"[Lala] קצת יזמתי כמה דברים שקורים, הייתי מאחורי טום, אז קצת תפסתי אותו, אני מסתכלת עליו במראה האחורית, ואז אני מרגישה שהתחלתי ממש להתפכח, כי הייתי כאילו, ' מה קורה עכשיו? מה קורה?' ברור שללה מאוד לוהטת, אז הייתי [thinking] זה אולי שלנו… האם אנחנו שלושה הולכים? … כי זה נשמע נהדר, "הודתה אריאנה בזמנו.

אבל סנדובל לא הסתבך בסופו של דבר.

"הייתי רעב ועצבני מקפה. כשאתה מפוכח יתר על המידה ומכיל קפאין ואתה בסביבת שני אנשים שהם די מטומטמים, זה כמו מעצבן. אתה יודע שהייתי כאילו, עצבני," הוא הסביר.

חוקי Vanderpump עונה 10 תעלה לראשונה ביום רביעי, 8 בפברואר, בשעה 9/8c בבראבו.קישור מקור