אריאנה מדיקס על איפה היא עומדת עם לאלה, הדרמה של שטאסי

קרדיט: ג'פרי מאייר / MEGA, DFree / Shutterstock

אריאנה מדיקס פתחה על מערכת היחסים הנוכחית שלה עם לאלה קנט בראיון שנערך לאחרונה.

לקראת הצילומים חוקי Vanderpump עונה 10, אריאנה חשפה היכן היא עומדת עם חברתה, שוב ושוב, כשהיא גם מתייחסת לדרמה סביב שטאסי שרדר ו בו קלארקהחתונה של, המתח בין קייטי מלוני ו טום שוורץוהפודקאסט החדש שלה.

"אנחנו ב'אפ' כרגע", אישרה אריאנה על עצמה ועל לאלה במהלך ראיון ב-21 ביוני עם גישה להוליווד.

"אני חושב שדבר אחד איתי ועם לאלה לאורך השנים הוא שאנחנו אוהבים מאוד ואנחנו נלחמים קשה אחד עם השני… כשאנחנו ביחד יש לנו זמן ממש כיף, ויכולים להיות לנו זמנים נפלאים ביחד, ואני תמיד רוצה היא והבת שלה אושן יהיו מאושרים ובריאים, ואני רוצה דברים טובים עבורם", המשיכה אריאנה.

אבל, כפי שציינה אריאנה, גם לה ולאלה היו זמנים לא כל כך טובים, בדרך כלל אחרי ש"אני או היא אומרים משהו שהאחר לא אוהב".

"אנחנו מתייחסים לזה[ולפעמיםזהגורםאתהיודעלצעוקאחדעלהשניאבללפחותאנחנועובדיםעלהדבריםשלנואנימניחה"היאנימקה[andsometimesthatgetsyouknowtobeyellingateachotherbutatleastweworkthroughourstuffIguess”shereasoned

באשר לחתונה של שטאסי, ממנה מספר כללי משאבה כוכבים לא הוזמנו, אריאנה אמרה שהיא לא מופתעת שהיא לא נכללה ברשימת האורחים.

"סטסי הכינה תוכניות גדולות לחתונה שלה במקור, אז זה היה ממש כמו מסיבה, אני מניח, אבל היא רצתה להצמיד את זה ל-35 אנשים, אז ברגע שזה עבר מגודל חתונה רגיל לגודל של 35 אנשים, אתה יודע, זה בסדר," אמרה אריאנה.

והיא אמנם לא התייחסה ישירות לקרע בין שטאסי ל בריטני קרטרייטשלכאורה נטשה את חתונתה ברגע האחרון, אריאנה הודתה שהדרמה של הכוכבים שלה היא "תמיד" כל כך הרבה שצריך לעקוב אחריה.

כשהיא וחבריה לקאסט מתכוננים להתחיל לצלם בעונה 10, אריאנה אמרה שבעוד שיש איזו "סערה רגשית" בין קייטי וטום, שהכריזה על תוכניות גירושין במרץ, זה גם "ברור מאוד" שהזוג לשעבר באמת האם "אוהבים ודואגים" זה לזה ורוצים "לשמור על ידידות".

"אני בהחלט חושב שהיו, כשהם עזבו את הבית שלהם, ואני יודע שזה הרבה מהומה רגשית וכאלה… אני יכול רק לדמיין מה הם עוברים, אבל אני תמיד רק רוצה ששניהם יידעו שהם אני אהובה ושניהם ירגישו כלולים ואני מקווה שאוכל לשחק כמעט מעודדת כשאנחנו מבלים", היא חשפה.

כמו כן, במהלך הראיון, אריאנה נפתחה על הפודקאסט החדש "הנעים" שלה, Dear Media's כדור הארץ לאריאנה.

"באמת רק רציתי להתחבר לאנשים וזה משהו שעבדתי עליו במהלך המגיפה… לא להיות מסוגל להיות בחוץ ולפגוש אנשים, לפגוש מעריצים של התוכנית, לפגוש מעריצים שייכנסו למסעדות, באמת רציתי שזו תהיה כמעט דרך לשחזר את זה, ואני באמת מקווה שבאמצעותי אדבר עם אנשים שאני מעריץ ענק שלהם ואז אדבר עם אנשים שאולי מעריצים אותי או את אותו אדם כמו כן, שכולנו יכולים להתחבר", היא הסבירה. "אני באמת רוצה שזה ירגיש כאילו כולנו נמצאים רק בשינה."

לגבי האם היא כללי משאבה חברים לצוות היו מופיעים כדור הארץ לאריאנה, אמרה אריאנה, "ייתכן. אף פעם אל תגיד אף פעם."

חוקי Vanderpump חודשה לעונה 10 במאי אך טרם החלה לצלם, כפי שאישרה אריאנה.

קישור מקור