אריקה ג'יין גוילה את קייל על טיפול לא הוגן בדורית

קרדיט: Xavier Collin/ABACA/INSTARimages, Lumeimages / MEGA

אריקה ג'יין לא מאמין קייל ריצ'רדס טופל דורית קמסלי כהוגן כמו כוכב השותף שלה ניחם אותה לאחר המפגש הדרמטי שלה עם שלהם עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חברים לצוות באספן.

אחרי שצפה בקייל צורח על דורית שדילגה על אירוע הקניות שלה בקמו סאבה כדי להישאר עם אריקה ב דיאנה ג'נקינסבחדר המלון, אריקה צללה על קייל על כך שלא הייתה "הוגנת" עם דורית, שהתארחה איתה בחביבות כל כך אחרי ערב מרגש מאוד עם הנשים האחרות.

"אפילו סיפרנו [Dorit] ללכת. אנחנו כמו, 'לך תהיה איתם. אנחנו יודעים שהם מצפים לך'. [But Dorit] התקשרו והם כעסו על [her]", חשפה אריקה בפרק ה-14 בספטמבר של ה- RHOBH: After Show. "[Dorit] בסופו של דבר שילמה את המחיר על היותי שם בשבילי במהלך התהליך הזה של, כאילו, ש-ט נוראי. וזה פשוט, זה לא נראה לי הוגן. כאילו, קדימה קייל."

לדברי דורית, היא לא הרגישה נכון לעזוב את אריקה בתקופה בה הייתה כל כך נסערת.

"[Erika] בילתה את כל הלילה בבכי ובכאבים, ולמחרת היא לא רצתה ללכת לאירוע הזה שקייל השלים עם הכובעים. בשלב הזה לא הרגשתי נכון או נוח לעזוב את אריקה”, נזכרה דורית.

אבל כשהיא התקשרה לקייל, קייל לא רצה לשמוע את זה.

"[Kyle] לא דיברה איתי", נזכרה דורית. "באמת הרגשתי מאוד מסוכסך כי רציתי להיות שם בשביל קייל. רציתי להיות שם בשביל אריקה. בתור חבר, זה לא שאתה בוחר את המועדף עליך. אתה בוחר את זה שהכי צריך אותך וזה מה שעשיתי."

למרות שדורית הרגישה שהיא עושה את מה שהכי טוב לאריקה באותה תקופה, וציינה שאריקה הייתה זקוקה לתמיכתה באותו רגע, קייל התאכזבה מהחלטתה.

"כל כך התרגשתי, ורציתי להביא לכולן משהו, ושכולן לא יופיעו, רק בגלל שאריקה כועסת עליי, זה היה מרגיז", ציין קייל. "זה זרק את כל הדינמיקה. זה כאילו, פתאום, בקושי היה שם אף אחד אחרי שעשיתי את המאמץ הגדול הזה וזה מאוד פגע ברגשות שלי".

"חשבתי שזה מאוד אנוכי מצידם", הוסיפה.

וקייל "נעלב" עוד יותר מהעובדה שאריקה עזבה את ביתה ולא הצליחה לדבר איתה לאחר היריקה שלהם בלילה הקודם.

"גם אני נעלבתי, כי חשבתי שאנחנו חברים מספיק טובים שיכולנו לשבת כאן בבוקר, לשתות קפה ולדבר על זה ולפתור את זה. אבל היא לא רצתה לתת את ההזדמנות הזו", הצהיר קייל. "אני מרגישה שבקבוצה הזאת אנחנו יכולים להתעצבן אחד על השני ואנחנו יכולים להתעצבן אבל לפחות עליי, שתמיד נוכל להתגבר על זה, והיא אפילו לא רצתה לתת את ההזדמנות הזו".

אבל אריקה לא הרגישה רצויה.

"חבר שלי קייל צועק עליי, היא לא מבינה את המקום שממנו אני בא, ואני לא מרגיש רצוי. אני בחוץ,” הכריזה אריקה.

למרבה המזל, למרות שקייל לא הבינה את הכאב שלה, דורית הבינה.

"אני מבינה מאיפה הגיעה אריקה בכך שלא הרגשתי בנוח לחזור לקייל אחרי שהיתה לה מריבה. כנראה שהייתי עושה בדיוק אותו דבר", הודתה דורית. "אתה הולך עכשיו, אחרי לילה כזה, אתה רוצה להרגיש בנוח. אתה רוצה להיות במיטה שלך. דיאנה, באותו רגע, אמרה, 'תשמע, יש לי חדר שינה', ובדיוק כמו שהיא עשתה איתי, זה היה רעיון מאוד מסביר פנים שגרם לאריקה להרגיש בנוח".

למרות שאריקה הרגישה בנוח, היא עדיין הייתה די נרגשת, ואמרה שהיא "בכתה כמו תינוקת" במשך כל הלילה, שכן דורית ציינה שהיא יכולה לראות שאריקה בכתה "כל הלילה" כשהיא הלכה לבדוק אותה למחרת בבוקר.

"אתה יכול ללחוץ על הכפתורים שלך, ובשלב מסוים אתה פשוט מתפוצץ, אבל היא כואבת ממש והיא דמעה, והיא הייתה ממש ממש, אני לא רוצה להגיד חסרת נחמה כי למזלי היא נתנה לי לשבת על את קצה המיטה, והייתי צריכה להביא קופסת טישו", נזכרה דורית.

"הערכתי [Dorit] להיות שם כי [she knows] אני ו [she] גַם [knows] מה שעברתי,” אמרה אריקה בתגובה. "ויש רק כל כך הרבה שאני יכול להגיד ואני לא יכול ללכת ללא הרף להילחם כל לילה בלי להרגיש משהו."

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור