אריקה ג'יין גורמת בראבו להגנה על גרסל ובנו

אריקה ג'יין שיתף מחדש את המסר של בראבו, מגנה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס הצופים על "הרטוריקה המזיקה" שלהם נגד גרסל בוב"בן בן 14, ג'קס נילון, בעמוד האינסטגרם שלה ובסטורי באינסטגרם. אבל, ייתכן שהיא עשתה זאת בחוסר רצון.

לאחר שהעמידה חזית מאוחדת עם הרשת ועם גרסל, שבנו נחשפו להתבטאויות מחרידות וגזעניות בשבועות האחרונים, אריקה הסכימה עם מעריץ באינסטגרם, שהזכיר לה שבראבו לא עשה דבר כשבנה שלה, קצין משטרה טומי זיזוהותקף על ידי "האספסוף התעורר" על עבודתו באכיפת החוק.

"לא ראיתי את בראבו מפרסם כל פוסט על השארת ילדים לבד כשהאמא הערה רצתה אחרי הבן שלך בגלל היותו אכיפת החוק ב-2020", כתב המעריץ ב-25 באוגוסט.

"בדיוק," ענתה אריקה.RHOBH אריקה ג'יין גורמת בראבו על כך שלא הצהרה כשהבן הותקף

מוקדם יותר השבוע, לאחר שבראבו פרסם הצהרה נגד ההערות הפוגעות שנשלחות לג'קס בפלטפורמות המדיה החברתיות שלהם. וגם, יחד עם שאר ה RHOBH צוות השחקנים, כמו גם חברים אחרים ביקום בראבו, אריקה פרסמה את אותו הודעה לקהל המקוון שלה.

"אנחנו המומים ונחרדים מההערות החברתיות שהופנו לבנו של גרסל. אנו קוראים לצופים שלנו ולעוקבים חברתיים כאחד להימנע מלהתמקד בקאסט שלנו ובני משפחותיהם ברטוריקה מזיקה", כתבה הרשת ב-24 באוגוסט.

בנוסף להסכמה עם המעריץ שסימן לסטנדרטים כפולים מבראבו, אריקה נראתה מתווכחת עם אדם אחר, שלכאורה נתן בראש להתנהגות הרעה שלה כלפי ג'קס, אותו קיללה במסיבת יום ההולדת של גרסל מוקדם יותר העונה ב- RHOBH.

"אבל האם לא… [nevermind]", כתב האדם.

ומגיב אחד הסכים ואמר, "כן! המחשבות המדויקות שלי על כמה שהיא לא מכבדת את בנה! SMH."

בינתיים, אדם אחר, שזוהה מאז כידידה של אריקה, ציין זאת RHOBH על הצופים להמשיך הלאה מכיוון שאריקה כבר "התנצלה במצלמה". ואחרי שראתה שמישהו חושד שהיא העוזרת שלה, אריקה מחאה כפיים.

"לא! הת'ר היא חברה שלי מאז שהייתי בת 14. הלכנו יחד לתיכון לאמנויות הבמה", חשפה אריקה.

RHOBH אריקה ג'יין מתגוננת על רקע הגבלת ג'קס

אריקה גם אמרה שהיא והת'ר "[were] גדלו ביחד" כשהיא שאלה אדם אחר, "מי אתה לעזאזל???"

RHOBH אריקה ג'יין מגיבה למעריץ שמזכיר לה את Treamtent of Jax

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור