אריקה ג'יין חייבת 2 מיליון דולר במסים, עגילים של 750 אלף דולר נגנבו?

אריקה ג'יין הציעה במסמכי בית משפט חדשים כי העגילים בסך 750,000 דולר שמסרה לאחרונה בין בעלה הפרוד תומאס ג'ירארדיפשיטת הרגל של ותביעה של 25 מיליון דולר שהוגשה נגדה היו למעשה חלק מתביעת ביטוח בעבר.

בנוסף לטענה שהיא חייבת 2.2 מיליון דולר למדינת קליפורניה עבור שנת המס 2019, עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כוכבת שיתפה שהתכשיטים היקרים היו "תחליף מתנה" שכן חוב מס קודם של 2.5 מיליון דולר וביקורת עברה של החברה שלה, EJ Global, פורסמו לציבור.

"עגילים של אריקה ג'ירארדי: [Erika Jayne] יוצא מתנדנד עם עדות ממשית המתנגדת לבקשה", עו"ד רונלד ריצ'רדס הכריז על טוויטר ב-15 ביוני. "היא טוענת שהיא חייבת 2.2 מיליון דולר עבור 2019 ל-CA במיסים בתוספת שהעגילים היו תחליף מתנה מתביעת ביטוח מפריצה קודמת".

RHOBH אריקה ג'יין חייבת 2.2 מיליון דולר למדינת קליפורניה עבור מסים, עגילי שיחות

בציוץ שני, עורך הדין המשיך ואמר כי אריקה חייבת 2.5 מיליון דולר עבור השנים 2011, 2012 ו-2013, אך היא טענה נגד המספר ולא כללה את החוב במסמכי ההתנגדות שהגישה לאחרונה.

"לאריקה ג'ירארדי יש היסטוריה ארוכה עם מועצת מס הזכיינות של אי תשלום מיסים", הוא גילה. "היא חייבת 2,519,882.40 דולר עבור השנים 2011 – 2013, אשר היא מחתה באופן אישי עבור EJ Global שעדיין מושעה. היא הייתה מיוצגת על ידי עורך דין. המתנגד שלה משמיט כל הוכחה לחייב במס לשנת 2019".

RHOBH אריקה ג'יין מואשמת באי תשלום שנים של מסים

בהודעה שלישית לעוקביו, רונלד חשף כי RHOBH חבר השחקנים טען במסמכים החדשים שהיא לא קיבלה חשבון ממועצת מס הזכיינות של קליפורניה עד החודש שעבר, והוא ציין שאם היא תעדכן את סטטוס החברה שלה ממושעה לפעילה, היא תהיה חייבת אפילו יותר.

"הנה [Erika Jayne]הצהרת חצות של מבודדת. היא אומרת שזה עתה קיבלה את חשבון מס ה-FTB במאי 2022. כמובן, אם EJ יעדכן את EJ Global ויגיש החזרות, זה יגדל", הוא אומר. הסביר. "EJ משמיטה מההצהרה שלה שהיא כבר השתתפה באופן אישי בביקורת מס במשך שנים קודמות."

RHOBH אריקה ג'יין מסרבת בכוונה לעדכן את החברה כדי להימנע מהעלאת מס

בשנה וחצי מאז הואשמו אריקה ותומס בגניבת כספי התנחלויות מרבים מלקוחותיו ושימוש בכספים שלהם כדי לקיים את אורח חייהם היוקרתי, הוגשו תביעות רבות נוספות מכיוון שאריקה מתעקשת שהיא חפה מפשע ותומס, שהיה אובחן עם דמנציה בשנת 2021, ממשיך להתגורר במוסד לסיוע לקשישים.

RHOBH צפייה ישירה – זה גם שרשור הצפייה החיה בפרק החדש של הערב של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12, שתשודר ב-8/7c ב-Bravo. עם שידור הפרק, שתף את המחשבות שלך למטה.קישור מקור