אריקה ג'יין משתפת פוסטים קריפטיים אודות

אריקה ג'יין מגיבה לאשתו של רונלד ריצ'רדס שעונדת עגילים

קרדיט: Fayes Vision/startraksphoto

אריקה ג'יין היא מתבטאת לאחר שנודע לזהות הבעלים החדש של עגילי היהלומים שלה היא לא אחרת מאשר לורן בוייט ריצ'רדסאשת עורך הדין רונלד ריצ'רדסשדיווח עליה ו תומאס ג'ירארדיבעיות משפטיות של שנים ועבד לזמן קצר לצד הנאמן בראש פשיטת הרגל של תומס.

תוך כדי הופעה ב טדי מלנקמפ ו שופטת טמרההפודקאסט של מוקדם יותר השבוע, ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס הכוכבת הודתה שהיא לא הופתעה לראות שלורן פרסמה תמונה שלה עונדת את העגילים באינסטגרם לפני שהגיבה לטענות ה"סטוקר" של טדי ולהצעה של טמרה שהתנהגותם של רונלד ולורן היא "מגעילה לעזאזל".

"אני אשמח לומר שאני בהלם אבל בשלב זה של חיי, אני פשוט לא", הודתה אריקה בפרק ה-20 בדצמבר של שני T'ים בתרמיל.

גם טדי וגם טמרה היו מוטרדים מהעובדה שלורן הייתה מצטלמת עם העגילים, וטדי שאל את אריקה, "איזה סוג של סטוקר מקבל את העגילים שלך, מפרסם אותם באינסטגרם והולך משם?"

"העורך דין הזה היה כל כך אובססיבי לגביך כל כך הרבה זמן ועכשיו העובדה שאשתו או הוא עצמו קנו את העגילים האלה היא ממש מגעילה", הוסיפה טמרה.

"אני מסכים, וזה גם מפחיד כי זה מישהו שהדליף את הכתובת שלי, שעשה ללא רחמים כל מה שהוא יכול כדי בעצם לדחוף את עצמו לתוך החיים שלי ולכל מה שהתפרק סביב כל המצב הזה, והעגילים הם חלק מזה", ציינה אריקה.

אריקה תהתה אז מדוע רונלד ולורן ירצו להיות ברשותם של העגילים אם הם "יהלומי דם", ומאותת לעובדה שהם נרכשו על ידי תומס בכספים המיועדים ללקוחותיו.

"הם כל כך אובססיביים. זה גביע ואתה יכול להרגיש את זה ואתה יכול לראות את זה", הסבירה.

"הזהר. זו התנהגות מוזרה", ייעצה טמרה.

"זה ממש מוזר והעליתי את זה פעמים רבות עם אנשים רבים", המשיכה אריקה, והוסיפה שרונלד ולורן בוודאי "יאהבו את העובדה" שהם היו נושא חם בתוכנית של טדי וטמרה.

"זה מי האנשים האלה. תמיד אמרתי, תן ​​לבתי המשפט להבין את זה", אמרה אריקה. "והעגילים שעלו למכירה פומבית, זה בסדר. אני מבין. אבל גם אם קניתם אותם, מה הטעם? אפס אותם והמשיך בחייך. אם היא רצתה זוג יהלומים, העולם זרוע עגילי יהלומים יפים, תאמין לי. אבל זה היה עניין אישי והם אובססיביים, אלף אחוז אובססיביים".

אריקה המשיכה ואמרה שכשזה מגיע לדרמה המשפטית שלה, יש דברים הרבה יותר חשובים שאנשים יכולים לדבר עליהם.

"מנהל הכספים, או רואה החשבון, נעצר על גניבת 10 מיליון דולר מג'ירדי קיז, אז יש הרבה דברים אחרים שקורים", אמרה.

אריקה וחבריה לקאסט צפויים להיכנס להפקה עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 בתחילת 2023.

קישור מקור