אריקה ג'יין מ-RHOBH מגיבה לדיווח על טום וויירינג 300 אלף דולר לשופטת החברה טרישיה, בנוסף היא זוכה בתביעה של 5 מיליון דולר ותודה לתומכים על רקע צרות משפטיות מתמשכות ושרשור צפייה ישירה

אריקה ג'יין מגיבה להעברה של 300 אלף דולר של טום לחברה

קרדיט: מייקל סיימון/startraksphoto

אריקה ג'יין זה עתה נזרקה ללופ גדול בתוך הדרמה המשפטית המתמשכת שלה עם בעלה המנוכר תומאס ג'ירארדי.

בתור ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס הכוכבת זכתה ביום שני לניצחון בבית המשפט על רקע תביעה של 5 מיליון דולר שהוגשה נגדה וגם נגד עורכת הדין המפורסמת פעם, אריקה קיבלה חדשות בלתי צפויות: תומס שלח 300,000 דולר לפילגש Tricia A. Bigelow כדי לעזור ברכישת דירתה מול האוקיינוס ​​בסנטה מוניקה, קליפורניה.

"וואו. ידעתי על תכשיטים, מסעות קניות וניתוחים פלסטיים, אבל זה ממש הוציא אותי לדרך", הודתה אריקה כששיתפה צילום מסך של החדשות עם מעריציה ועוקביה באינסטגרם ב-31 באוגוסט.

על פי לוס אנג'לס טיימס, רישומים פיננסיים מראים שתומס שלח העברה בנקאית לטרישיה בסכום של 300,000 דולר בשנת 2015, על רקע הרומן בן ארבע השנים שלהם. לאחר מכן היא סגרה על דירה של 715,000 דולר, עם חדר שינה אחד, בקומה העליונה, במרחק צעדים ספורים מהאוקיינוס ​​השקט.

באותה תקופה, אמר השופט בקליפורניה שפרש מאז בדימוס לארוס דאז טרנס מאנינג זה יהיה מפלט עבור שניהם.

"היא דיברה על [how] עדיין היינו גרים בלה קנאדה ויכולנו ללכת לשם בסופי שבוע", הוא נזכר. "זה באמת אף פעם לא הסתדר, וגם מערכת היחסים שלנו לא הצליחה".

למרות שהבגידה היא דבר אחד, העובדה שהכסף שנשלח לטרישיה הגיע למעשה מחשבון עם התנחלויות של לקוחות, כולל אלה המיועדים לקורבנות של מקרי המלט של האימפריה הפנימית, הופכת את הנושא למורכב הרבה יותר.

"כולם חיכו. תמיד היה איזה תירוץ" ווילי שפרדשטען כי פיתח סרטן המעי הגס ופי הטבעת עקב חשיפה רעילה מצמחי מלט, סיפר לזמן.

למרות שקיבל כ-20,000 דולר ב-2018, הוא לא היה מרוצה מהזמן שלקח לו לקבל תשלום וגם לא היה מרוצה מהסכום.

"הכסף הזה לא היה שייך לעורכי הדין", קבע. "הכסף הזה היה שייך לקורבנות".

"אף פעם לא קיבלנו שקל", הוסיף מישל גנץ, שאמו, סנדי, גרה קרוב לאחד ממפעלי המלט ומתה לאחר מאבק בסרטן הריאות. "עשינו כל מה שהם אמרו שאנחנו צריכים, והם פשוט לא שילמו".

לדברי עורך הדין של טרישה, אלן ג'קסוןההעברה של $300,000 "לא סומנה כמגיעה מא [Girardi Keese] חשבון נאמנות", ולטרישה לא הייתה סיבה לחשוד שהכספים של תומס אינם שלו.

הוא גם אמר שתומס "מעולם לא שיתף איתה שום דבר בנוגע למקור של מתנות כלשהן", והוא ציין שכל המתנות שקיבלה במהלך מערכת היחסים שלהם הועברו לנאמן פשיטת הרגל של תומס בתחילת החודש. ביניהם היו "עגילי יהלומים במשקל 1.75 קראט, שרשרת פנינים ויהלומים של בולגרי, שרשרת זהב ויהלומים קרטייה ושרשרת זהב ויהלומים טיפאני בצורת לב שהנאמן וביגלאו האמינו שמשרד עורכי הדין רכש", כפי שצוין בכתב הנאמן. הגשה לבית המשפט, באמצעות הלוס אנג'לס טיימס.

עם היוודע דבר ההעברה בבית המשפט, אריקה קראה, "פאק אותי", והיא הכחישה שידעה דבר על כך.

אריקה ביקשה אז את טרישיה להישבע.

"אני מאוד כועסת שלא שמת לב לדיפו שלה", אמרה לבית המשפט.

ובתגובה, רונלד ריצ'רדסשעובד על התיק נגד ה RHOBH חבר צוות, אמר שהוא אוסף ראיות על ביגלו עכשיו.

"לא התכוונתי לעשות את זה כשהיא הייתה שופטת. אני לא מתאבד", הוא ציין.

בתגובה לדו"ח, עורכת הדין של טרישה אמרה שיש לה "רקורד ארוך של היותה תמיד תומכת נלהבת של קורבנות פשע והיא מתמקדת בתפקידה כדי לוודא שלפחות במקרה הזה הקורבנות יהיו שלמים".

בחדשות אחרות, אריקה זכתה לאחרונה בניצחון גדול בבית המשפט כשהיא שוחררה על רקע תביעת הונאה בסך 5 מיליון דולר שהוגשה במקור נגד תומס על ידי עורכי דין פיליפ ר' שלדון ו רוברט פין בסוף 2020.

לפי א עמוד שישי דיווח ב-31 באוגוסט, עורכת הדין של אריקה, אוון סי בורחסגילה כי שופט לוס אנג'לס ריצ'רד פרוין לא מצאה ראיות לכך שהיא מילאה תפקיד ב"כל עוול" במהלך דייט בבית המשפט ביום שני.

כפי ש RHOBH המעריצים זוכרים, עורכי הדין הביאו את אריקה לתיק בעיצומו של הליכי פשיטת הרגל שלו, והאשימו אותה ב"עזרה" לבן זוגה המנוכר כעת, כאשר הוא השתמש בקיצוץ בכספי ההסדר כדי לקיים את אורח חייהם המופרז.

אבל במסמכי בית משפט חדשים, צוין שצוות עורכי הדין לא סיפק ראיות לכך שלאריקה "ידע ממשי" על פשעי תומס וציינו שהתובעים במקום זאת הזכירו "מסקנות" לגבי "ראיות נסיבתיות" בתלונתם.

אריקה אמרה לבית המשפט, "תשמע, הם עשו את כל הספרים ב-Girardi & Keese. הם היו אחראים על כל ספרי החשבונות… לא עשיתי את החשבוניות… רק חשבתי שהכל יטופל. לא ממש שאלתי. כאילו, זה לא שגרפתי מיליוני דולרים… לא ידעתי מה הם עושים שם למטה."

אפילו בהצהרה של התובעים, עורכי הדין הודו שאריקה לא השתתפה בהסכמים בין תומס לעמיתיו.

"הראיות אינן רלוונטיות", קבע השופט. "[Erika’s] תחביב מפואר וראוותני הממומן על ידי הרכוש הקהילתי של בני הזוג אינו עדות ל"ידע בפועל" להפרה כלשהי של חובת אמון" בין תומס לבין התובעים.

אולם בתגובה לפסק הדין, עורך דינו של התובע, רונלד ריצ'רדס, אמר לדף שישי כי יש "אי התאמה" בפסיקתו של השופט מכיוון שהוא "התמקד בטעות" בחובה ש"לא התווכחו" שהופרה. הוא גם אישר את תוכניתו לערער בטענה שלתומס "הייתה חובת אמון לצדדים שלישיים שציפו לכסף" מחשבון נאמנות.

בינתיים, עורך דינה של אריקה עצמו הגיב לתוצאה כפסיקה "קריטית" בשל העובדה שזוהי "הפעם הראשונה שבית משפט בוחן את כל הראיות לכאורה נגד אריקה, ובית המשפט מצא לטובתה של אריקה." והוא הוסיף כי הוא ואריקה "שמחים על כך שבהתבסס על סקירת ראיות ממשיות על ידי בית משפט, אריקה זכתה לפטור".

בעקבות שיתוף הדיווח, אריקה שיתפה הודעה עם תומכיה באינסטגרם.

"תודה לחברים שלי שעמדו לצידי. כל מה שביקשתי זה זמן והבנה".

RHOBH צפייה ישירה – זהו גם שרשור הצפייה החיה בפרק החדש של הערב של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12, שתשודר ב-8/7c ב-Bravo. עם שידור הפרק, אל תהסס לפרסם את דעתך למטה.קישור מקור