פשיטת הרגל של תומס ג'ירארדי חושפת תביעות של 517.9 מיליון דולר נגד משרד עורכי הדין ג'ירארדי קיז, כשהחברה של אריקה ג'יין נותרה מושעית

אריקה ג'יין מגיבה לתביעה לא מאומתת של מעל 27 דולר הונאה של ביל

תביעה מוזרה ולא מאומתת מאשימה שני בנקים גדולים בשיתוף פעולה תומאס ג'ירארדי בתוך תוכנית ההונאה האדירה שלו לכאורה נגד לקוחותיו בעבר.

Reality Blurb לא הצליח לאמת אף אחת מהטענות שהועלו בתביעה זו, ועורך דין רונלד ריצ'רדסשעבד על תיק פשיטת הרגל של ג'ירארדי קיזה ב-2021, הגיב לתביעה – והציע שההאשמות נגד אריקה ותומאס אינן מאומתות.

"זה היה פרסום יחסי ציבור בתשלום," הוא ציינתי. "האשמות התביעה מעולם לא אומתו על ידי אף פרשן או כתב לגיטימי. קיבלנו הרבה פניות בעניין הזה. אין לנו תגובה שכן כל אחד יכול להגיש תביעה".

רונלד ריצ'רדס הערות על התביעה בטענה שאריקה ג'יין התחזה לאלמנה כדי לגנוב כסף

להלן הפרטים של התביעה הלא מאומתת הזו, כמו גם תגובתה של אריקה, בתוספת ההצהרה של רונלד ל-Reality Blurb לגביה.

כעורך דין מפורסם פעם, טום והמנוכר שלו עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס אשת חבר השחקנים, אריקה ג'ייןממשיכים להיות מואשם בשימוש בכספים ממשרד עורכי הדין שלו, ג'ירארדי קיזה, שנעדר כעת, כדי לשמור על אורח חייהם היוקרתי, דו"ח חדש טוען שהארגונים "סייעו ועזרו" לבני הזוג בהתקפה פיננסית מזעזעת לחלוטין. ניקולס פיפס ווייטהיו"ר והמנכ"ל של The Hollywood Land Development Company LLC.

על פי דיווח מ Law.comניקולס הגיש תביעה בשנת 2021 נגד בנק אוף אמריקה, NA ומריל לינץ', פירס, פנר וסמית', בטענה שההסדר שלו במגדלי Sovereign, בשווי דיווח של 27.459 מיליארד דולר, הוכנס לחשבון שלאריקה קיבלה גישה מלאה אליו.

בנוסף לכך שהכספים מההתיישבות שלו משמשים לרכישת אחוזת האיות הידועה לשמצה, שהייתה בעבר בבעלותו של המנוח. אהרון ספלינגב-2 ביולי 2019, חלק ניכר מהכסף הוכנס לחשבון צרכנים גלובלי.

בתביעה "ללא התנגדות" לכאורה, הנתבעים, רשומים כמנכ"ל בנק אוף אמריקה בריאן טי מויניהן ונשיא מריל לינץ' אנדרו זיג, מואשמים בכך שאפשרו את פתיחת החשבון חודש לפני המכירה עם דרכון איטלקי הונאה ותעודת לידה מזויפת על ידי תומס, שקרא לתומס כאביו של ניקולס. הייתה מעורבת גם תעודת נישואין במרמה, שבה צוטטה אריקה מ RHOBH תחת השם "אריקה ווייט," שהייתה כביכול אשתו המנוחה של ניקולס.

מכיוון שבנק אוף אמריקה ומריל לינץ' קיבלו לכאורה את מסמכי ההונאה הללו של תומס ואריקה והפקידו את אריקה אחראית על החשבון המכיל את כספי ההסדר של ניקולס, הם מואשמים בסיוע לבני הזוג.

בנוסף לכך שלכאורה העמידה את אריקה, שהתחזתה לכאורה לאריקה ווייט, אחראית על החשבון ואפשרה לה להוציא ממנו כרצונה, הארגונים מואשמים גם בהנפקת יותר מ-25 כרטיסי חיוב לא מורשים לה, שאותם היא. לאחר מכן חולק לחברים, דמויות פוליטיות ומקורבים אחרים.

כמו כן הייתה לכאורה העברה בנקאית בלתי מורשית מהחשבון בסכום של 119,750,000 דולר, ששימשה לרכישת אחוזת האיות. ובהתפתחות מזעזעת נוספת, הבית הוכנס לרשימה משותפת של הסוכנות, שבבעלות מאוריסיו אומנסקיבעלה של אריקה RHOBH כוכב משותף, קייל ריצ'רדס.

ניקולס, למרות שלא היה לו מושג שהבית נרכש, טוען שהוא נאלץ אז לשלם חשבונות חשמל עבור הבית, שעמדו על 29,932.70 דולר לחודש, שכן החברים והמקורבים של תומס ואריקה השתמשו בנכס לאירוח.

התביעה טוענת אז שהבית היה רשום על ידי אריקה, שהתחזה לאריקה ווייט, אך מאוחר יותר הושעתה ברגע שניקולס נודע על ההונאה המתמשכת ודיווח עליה ודרשה את סגירת החשבון והחזרת כספיו.

על רקע ההאשמות, אריקה שיתפה פוסט בסטורי שלה באינסטגרם, בו היא לכאורה ירתה את הטענות על כך שהתחזה לאשתו המנוחה לכאורה של ניקולס, ושאלה, "מי זאת 'אריקה ווייט'?"

RHOBH אריקה ג'יין מגיבה לטענות להתחזות לאריקה ווייט כדי לגנוב כסף

ובעוד הדו"ח העלה כי תומס, שלטענתם נולד באיטליה ועבר לארצות הברית ב-1954, "פג תוקפם" של מסמכי ההגירה ועומד בפני גירוש פוטנציאלי, א-לה ג'ו ג'ודיצהאמר רונלד ערכת ריאליטי ההצהרות היו "הכל ב"ס.

RHOBH צפייה ישירה – זהו גם שרשור הצפייה החיה לפרק הערב של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12, שתשודר ב-8/7c ב-Bravo. עם שידור הפרק, אל תהסס לשתף את המחשבות שלך למטה.קישור מקור