אריקה ג'יין מגיבה על עזיבתה של ליסה רינה את RHOBH

קרדיט: CraSH/imageSPACE/MEGA

ביום שישי, ליסה רינה עלתה ברשתות החברתיות לראשונה מאז עזיבתה עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס, שם היא שיתפה סדרה של פוסטים עם המעריצים והעוקבים שלה. בנוסף, כוכב ותיק וחבר אריקה ג'יין הגיב ליציאתה בהערה.

כשהסתכלה אחורה על שמונה השנים שבהן כיכבה בסדרת הריאליטי בראבו, רינה אמרה שהיתה לה "ריצה טובה" בתוכנית לפני שהקניטה את הקהל המקוון שלה לגבי החזרה הפוטנציאלית שלה.

"היה לנו ריצה טובה", שיתפה רינה ב-6 בינואר. "אוהבת אותך! נתראה בקרוב!"

ליסה רינה אומרת ששמונת העונות שלה ב-RHOBH היו ריצה טובה

למרות שרינה לא הבהירה למה התכוונה ב"נתראה בקרוב", תומכיה בהחלט מקווים שהיא מסמנת לחזרה פוטנציאלית לטלוויזיה, אפילו ל RHOBHאולי אחרי א דורינדה מדלי– הקלד "השהה." כפי שכולנו יודעים, רינה בהחלט יכלה להשתמש בהפסקה מהתוכנית לאחר מותה הטרגי של אמה, לויס רינהבסוף 2021.

בשני פוסטים נוספים ששותפו לסטורי שלה באינסטגרם, רינה הזכירה את "הריצה האיקונית" שלה בתוכנית ואמרה שהיציאה שלה היא "סוף עידן".

ליסה רינה אומרת שיציאה של RHOBH היא הסוף של עידן

בתגובה לפוסט של רינה באינסטגרם, אריקה שקלה, וכינתה את חברתה לשעבר לקאסט הגדולה בכל הזמנים (GOAT).

"עז… אוהבת אותך ליסה," היא כתבה, יחד עם אימוג'י לב אדום ושלושה אימוג'י מתנשקים.

אריקה ג'יין מגיבה ליציאת ליסה רינה RHOBH

רינה אישרה שהיא לא תוצג בעונה ה-13 הקרובה של RHOBH עם הצהרה בפני PEOPLE ביום חמישי, שהתעקשה שההחלטה היא הדדית בינה לבין בראבו.

"זו העבודה הארוכה ביותר שמילאתי ​​ב-35 שנות הקריירה שלי ואני אסירת תודה לכולם בבראבו ולכל המעורבים בסדרה", אמרה רינה. "זו הייתה ריצה מהנה של שמונה שנים ואני נרגש לקראת מה שיבוא!"

בעוד מעריצים רבים התאכזבו מהיציאה של רינה מ RHOBH, ליסה ונדרפומפ נראה היה שהיא שיתפה פוסט חגיגי על עזיבתה בטוויטר מיד לאחר פרסום החדשות.

"דינג דונג," היא צייצה בטוויטר, ונראתה מאותתת למשפט, "דינג דונג, המכשפה מתה".

הצילומים ממשיכים עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 צפויה להתחיל בהמשך החודש.

קישור מקור