אריקה ג'יין מדברת על פיוד קריסטל, "אמפתיה" לקורבנות

עַל עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס, המילה 'קורבנות' היא טריגר. לפי מעריצים שתומכים אריקה ג'יין ולהאמין שהיא חפה מפשע במעילה לכאורה של בעלה, המילה משמשת כדי לזרוק צל על אריקה, שטוענת שהיא לא עשתה שום דבר רע.

עבור צופים שחושבים שהיא אשמה ב"סיוע", המונח הוא תזכורת עצובה נוספת לאנשים שנפגעו מההתנהגות הפסולה לכאורה.

כעת, לאחר שנה של שתיקה בעיתונות, אריקה פותחת את דעתה בנוגע לתביעות.

"כמובן שיש לי אמפתיה [the victims]" היא שיתפה עמוד שישי. "הייתה לי אמפתיה אליהם אז, ויש לי אמפתיה אליהם עכשיו. ואני סומך עליהם שיטפלו בהם".

היא המשיכה ואמרה, "תשמע, אני רוצה להיות מאוד ברורה כאן: שיתפתי פעולה באופן מלא עם הכל… למרות מה שקיים בבלוגים או ציוצים או כל דבר ברשתות החברתיות, אנא הבינו ששיתפתי פעולה באופן מלא."

לאחר מכן התייחסה אריקה להתפרצות שלה קריסטל קונג מינקוף. (היא אמרה לקריסטל בטריילר, "אתה רוצה להיות בצד של הקורבנות כי אתה חושב שזה מגניב!… אני לא פוחדת על אף אחד אחר מלבדי!")

בראיון לדף שישי, אריקה הסבירה את הסיבות מאחורי ההתפרצות שלה: "אני חושבת שאתה גם צריך לזכור שאני נלחמת עם יד אחת מאחורי הגב… הלכתי ממש עד לקו של מה שאני יכולה ומה לא יכולה. אמר. ולכן אני נוטה להיות מתוסכל כשאמרתי כל מה שאני יכול".

"ואני לא יכול להגיד יותר, ובכל זאת אני לחוץ על זה כל הזמן. בגלל זה אתה רואה אותי [have an outburst]. ובואו נהיה כנים. זה מה שהם אוהבים יותר מהכל, זה לחטוף אותי כי הם יודעים שאני לא יכול להגיד כלום".

אולם כרגע, אריקה נשארת חיובית לגבי התביעות. "אני אוהב את המקום שבו אני הולך לסיים. זה הולך להיות בסדר," היא אמרה. "גם אם לא הרגשתי ככה, עדיין הייתי אומר לך שהרגשתי טוב עם זה. אבל אני באמת. זה הולך להיות בסדר גמור".

היא הוסיפה, "אני כן רוצה להגיד את זה: זה תהליך מאוד ארוך. ואני חושב שאנשים צריכים להבין שאלו בעיות מורכבות מאוד, כך שהן לא ייסגרו מיד. וזה דבר אחד שאני חושב שאנשים לא הבינו. אמרתי שזה יהיה הרבה זמן והתכוונתי לזה".

אולי זו ברכה עבור חבריה, שנראה שהם מוצאים שמחה בחקירת אריקה. ככל הנראה, החקירה הבלתי נגמרת תימשך עוד שתי עונות (אלא אם בראבו ימצא קו עלילה טוב יותר).

קישור מקור