אריקה ג'יין מואשמת בערבוב עגילים בסך 750 אלף דולר, נתנה זוג שגוי?

קרדיט: FAYES VISION/startraksphoto.com/Cover Images

אנדי כהן אולי כדאי לשקול מחדש לחכות עד תחילת 2023 כדי להפעיל את המצלמות עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס.

בעוד נשות התוכנית נהנות מהפסקה של חודשים ארוכים, עו"ד רונלד ריצ'רדס חשף כמה האשמות מזעזעות לגבי אריקה ג'יין – והעגילים בשווי 750,000 דולר שהיא נסגרה אליהם תומאס ג'ירארדינאמן פשיטת הרגל של לפני חודשים.

"שבירה: אנו יכולים לדווח בבטחה כי העגילים שאריקה ג'ירארדי נתנה לנאמן אינם אותם עגילים בחשבונית המכירה, כלומר העגילים החלופיים שנרכשו באמצעות הונאת מס על ידי טום ג'ירארדי, שם הוא טען כוזב שהצ'ק של 750 אלף דולר היה בית משפט עלות", טען רונלד באמצעות טוויטר ב-23 בנובמבר.

הטענה הזו מגיעה ימים ספורים לאחר ש-TMZ דיווחה כי העגילים בשווי 750,000 דולר נאמדו בערך נמוך בהרבה, והיו צפויים להגיע רק בין 250,000 ל-350,000 דולר במהלך המכירה הפומבית הקרובה.

לדברי רונלד, היו מספר חוסר עקביות ביחס לפריצה לכאורה שהתרחשה לפני שנים, במהלכה אריקה ובן זוגה המנוכר תבעו את זוג העגילים המקורי שרכש עבור RHOBH כוכבים נלקחו.

"הנה העובדות," המשיך רונלד. "1. אריקה טוענת בשבועה שהיא עשתה פריצה בשנת 2006. 2. טום טוען בפני מועצת המיסים של הזכיינות שזה היה 2007. 3. אריקה טוענת שטום קנה לה את העגילים החלופיים ב-2007 בשבועה. 4. התכשיטן מאשר זאת בשבועה. בחשבונית שלו מופיעות שתי תעודות GIA משנת 2004 הקשורות לעגילים שמכר".

רונלד המשיך ואישר עוד שהעגילים שאריקה הפכה לא היו אותם עגילים המתוארים בחשבונית.

"5. העגילים שאריקה מסרה בסופו של דבר לנאמן אינם אותם עגילים בחשבונית. 6. תעודות ה-GIA שהוזמנו בשנת 2022 מראות שלא מדובר באותם יהלומים. אריקה, בבקשה תסבירי מה קרה," הוא המשיך. "אני בטוח שיש לזה הסבר טוב."

בציוץ רביעי, רונלד אמר שעוד ישותפו בקרוב.

"קבלות יפורסמו בהמשך היום. ניסינו לשטוף את זה כמו שאתה תמיד מבקש אז אנחנו דוחים את הקבלות עד שנקבל קונצנזוס שכולם יבינו. שאל כל שאלה שאתה צריך", כתב.

רונלד ריצ'רדס פרטים על תערובת עגילים של אריקה ג'יין לפני המכירה הפומבית

מאוחר יותר, רונלד פרסם "קבלות" לגבי סאגת העגילים. "הנה הקבלות על נושא העגיל. אני אהיה בשידור עכשיו ואענה על שאלות בנושא", כתב.

כשמשתמש בטוויטר הציע שאולי אריקה פשוט ערבבה את העגילים כי הם נראים דומים, רונלד הגיב: "זו תיאוריה אחת בוודאות!!!"

כפי ש RHOBH מעריצים יודעים היטב, אריקה התמודדה עם לחץ להכניס את העגילים ממספר מקורות שונים, כולל חבר לקאסט גרסל בובשדיבר נגדה הלאה האמיתיושחקן ג'ון האםשאמרה שהיא צריכה לתת את העגילים לנאמן במהלך הופעה ב המופע של הווארד סטרן.

"כן! היא צריכה… הטיעון המעגלי שהיא עושה… זה לא אחראי," הכריז ג'ון. "אתה רק רוצה לנער אותה ולומר, 'מותק, הם אף פעם לא היו שלך. תחזיר להם.'"

בערך באותו זמן, שחקנית ג'ניפר לורנס אמרה במהלך ראיון עם וראייטי שאריקה הייתה לא פחות מ"רשע".

"הבעיה הכי גדולה שלי עם העונה הזו [is] שזה פשוט היה משעמם, ואני חושבת שאריקה היא רעה", הסבירה ג'ניפר. "הייתי מרחיק לכת ואומר אממ, היא צריכה יחצן, כמו בהקדם האפשרי."קישור מקור