אריקה ג'יין מודאגת לגבי עתיד RHOBH בגלל רינה, מטילה את LVP

קרדיט: MEGA

אריקה ג'יין מודאג מהעתיד של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס.

בעקבות האישור של ליסה רינהכשהיא עזבה את סדרת הריאליטי בראבו ביום חמישי, אריקה הודתה שהיא לא יודעת מה יקרה עם הרייטינג של הסדרה כשהיא סגרה את הרעיון של "פחדן" ליסה ונדרפומפ חוזרת לתוכנית ומסבירה למה יש לה "כבוד". קתי הילטון.

"אני לא יודע מה הולך לקרות [with the ratings]. הם לא יכולים [replace Rinna]. היא העז היא העז המזוינת אני מתכוון, הם יכולים לנסות," אמרה אריקה TMZ בזמן קניות בלוס אנג'לס ב-6 בינואר, והוסיף כי Vanderpump בהחלט לא האדם לתפקיד.

"היא פחדנית שברחה ולא יכלה להופיע למפגש המחודש, ולכן אני לא חושבת שזה מתאים", הסבירה אריקה, ונתנה בראש להיעדרת המפגש של ונדרפומפ בעונה תשיעית, שהגיעה לאחר יציאתה ביוני 2019. הַכרָזָה.

באשר לקתי, שריבה גם איתה וגם עם רינה RHOBH עונה 12 (בשל טענות ההשמצה של אריקה ותביעות ההתמוטטות של רינה, שתיהן קתי הכחישה), אריקה הודתה שלמעשה יש לה הרבה כבוד לקתי לאחר שראתה אותה מופיעה למפגש המחודש ומתמודדת עם ההאשמות נגדה.

"[Kathy] הופיעה למפגש, ואני מכבד את זה כי היא באה לשחק, ואני מכבד את זה. למרות שיש בינינו חילוקי דעות, אני מכבד את זה", אישרה אריקה.

לדברי אריקה, היא תתגעגע לרינה "מאוד" בעונות הבאות, אבל מעריכה את העובדה שהיא "זכתה ל-BFF בחיים האמיתיים, וזה לפעמים הרבה יותר חשוב" מאשר שהבסט שלה לצדה RHOBH.

"אני מתכוון, ברור שהיא חברה מאוד קרובה שלי, ובחיי האישיים, אני עדיין אראה אותה. אבל היא תחסר, ואני חושב שכולם ירגישו את זה", ציינה אריקה, ולכאורה נתנה הנהון נוסף לדאגותיה לגבי הרייטינג הממשמש ובא של התוכנית.

כשאריקה נשאלה אז מה הלאה עבור רינה, היא הזכירה את מאמציה העסקיים, כולל יינות רינה שהושקו לאחרונה.

"לליסה יש את רינה ביוטי, והיא גם השיקה את יינות רינה. ליסה נמצאת בעסק הזה כבר 35 שנה. היא מצליחה," אמרה אריקה.

מיד לאחר שרינה חשפה שהיא עוזבת RHOBH, Vanderpump פנתה לעמוד הטוויטר שלה, שם כתבה, "דינג דונג", בהנהון למשפט, "דינג דונג, המכשפה מתה". וזמן קצר לאחר שעשתה זאת, קייל ריצ'רדס "אהבתי" פוסט המבקר את הגוון הנראה שלה.

"למה לא הגבת על ויויאן ווסטווד וצריך להגיב על זה?" קרא את הודעת "אהבתי" של קייל.

באחר RHOBH חדשות, רינה הופיעה לראשונה לאחר היציאה לצד בעלה הארי המלין ביום שישי בערב בהקרנת הבכורה של 80 לבריידישהארי מככב בו, בפסטיבל הסרטים הבינלאומי ה-34 בפאלם ספרינגס בקליפורניה.

"כוכבת הריאליטי נראתה אופנתית בשמלת בלייזר שחורה אלגנטית, חגורה במותן, אותה שילבה עם מגפיים שחורים סקסיים בגובה הירך עם עיטור נוצות. היא הוסיפה הנהון RHOBH על ידי אקססוריז עם ארנק ארנב נוצץ מאבן יהלום, " אזור עקרות בית אמיתיות משותף עם מצגת של תמונות.

מספר תמונות נוספות שותפו בסטורי של רינה באינסטגרם, כולל שתי התמונות הראשונות שנראו במצגת למטה.

הצילומים ממשיכים עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 צפויה להתחיל בהמשך החודש.קישור מקור