מקור אומר שאריקה ג'יין

אריקה ג'יין "מוקלה" לאחר החזרת עגילים של 750 אלף דולר

קרדיט: BauerGriffin/INSTARimages

אריקה ג'יין על פי הדיווחים חשה הקלה לאחר שמסרה את העגילים בשווי 750,000 דולר, בעלה המנוכר תומאס ג'ירארדי העניק לה מתנה ב-2007.

למרות שלתכשיטים, שנחשבו "רכוש גנוב", היה ערך "סנטימנטלי" עבור ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כוכבת, היא שמחה שבאופן רשמי היא יכולה להתקדם קדימה ואחורה כשהיא ממשיכה להתמודד עם מספר תביעות משפטיות כתוצאה מהפשעים של בן זוגה לשעבר נגד לקוחות עבר.

"זה לא היה קל עבור [Erika] להיפרד ממשהו שהיה סנטימנטלי עבורה, אבל היא יודעת שהיא הייתה צריכה לעשות את זה והיא נענתה", מקורב ל RHOBH הפקה סיפרה אֲנָשִׁים ב-6 ביולי.

על פי הדיווח, אריקה למעשה ויתרה על העגילים שלה "לפני חודשים". עם זאת, המקור שיתף, "כעת, לאחר שהפסק הדין התקבל, היא חשה הקלה מסוימת שהתקבלה החלטה והיא יכולה להתמקד רשמית להמשיך הלאה".

"היא בכנות רק רוצה את כל זה מאחוריה ותעשה כל מה שצריך כדי לעשות זאת. היא עושה כמיטב יכולתה כדי להתקדם בחייה", המשיך המקורב.

לאחר שאריקה הסגירה את העגילים שלה לצד שלישי מוקדם יותר השנה, שופט קבע בשבוע שעבר כי למרות שהעגילים היו מתנה מתומס לאישה דאז אריקה, הם נחשבים מבחינה חוקית ל"רכוש גנוב".

כפי שהמעריצים יזכרו, גם תומס וגם אריקה הואשמו במעילה בכספים מלקוחותיו לשעבר במאמץ לשמור על אורח חייהם היוקרתי. וכשזה הגיע לעגילים, האמינו שהם נרכשו מכספי לקוחות לשעבר.

בעוד אריקה מקווה להתקדם מהתמוטטות העגילים, היא ובעלה המנוכר, שאובחן כחולה במחלת אלצהיימר שהתחוללה מאוחרת והוכנס לשמרה קבועה, ממשיכים להילחם נגד התביעות הרבות נגדם, הכוללות תיק של 25 מיליון דולר נגד אריקה שהוגשה על ידי הנאמן בראש פשיטת הרגל של תומס.

בחודש שעבר, במהלך ראיון ל-Entertainment Tonight, אריקה הודתה שחשה "דה-הומניזציה" על ידי מעריצים שאולי לא לגמרי מבינים את מצבה המשפטי.

"זה לא מקום טוב להיות בו, ואני מרגישה שגם בית המשפט של דעת הקהל קשה לנווט כי לאנשים אין את כל העובדות, והם נוטים להימשך לכותרות מעוררות סנסציוניות", הסבירה אריקה. "אני חושב שאנשים עשו לי דה-הומניזציה למקום הזה."

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור