אריקה ג'יין מקבלת מסמכים תמורת תביעה של 50 מיליון דולר

קרדיט: Fayes Vision/startraksphoto

אריקה ג'יין הוגשו עם מסמכים הנוגעים לתביעת סחיטה בסך 50 מיליון דולר לאחר שנחתה בנמל התעופה הבינלאומי של לוס אנג'לס (LAX) לאחר טיול יוקרתי להוואי עם עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חברים לצוות ליסה רינה ו דיאנה ג'נקינס.

בצילומי וידאו ובתמונות ששותפו באינטרנט, אריקה נראתה כשהיא מתקרבת על ידי אישה באזור איסוף המטען, שהגישה לה כמה ערימות של ניירת.

לפי עמוד שישי, אמרה האישה לאריקה, שהייתה לבושה בחליפה לבנה עם שערה בלחמנייה צמודה עם שקית גוצ'י באחיזה חזקה ומסכה על פניה, "רק רציתי לתת לך את המסמכים האלה. זהו זימון ותלונה לשרת אותך".

בתביעה בסך 50 מיליון דולר, שהוגשה על ידי ג'יי אדלסון והמשרד שלו, Edelson PC, אריקה מואשם בתשעה אישומים, כולל "סחטנות, קשירת קשר לביצוע סחטנות, שיטות עסקיות בלתי חוקיות והונאה".

"[Thomas Girardi] ואריקה ניצלה באופן שגרתי כספי הסדר לקוחות כדי להקרין דימוי של עושר וכדי לתמוך באורח חיים שנעשה עבור טלוויזיה בריאליטי", נטען בתביעה, והוסיפה כי החברה של אריקה, EJ Global, "נוצרה במטרה להעביר כסף מג'ירדי קיז ל-Girardi Keese. להועיל לאריקה."

לפי מסמכי בית המשפט, אריקה הייתה מודעת לכאורה ל"תכנית" של תומס נגד לקוחותיו, כולל היתומים והאלמנות שלכאורה גנב מיליונים מהם בעקבות מותם של בני משפחתם בהתרסקות מטוס ב-2018 באינדונזיה.

התביעה מאשימה גם את אריקה ב"להתהדר[ing]" אורח החיים המוגזם שלה ו"פועלת בתור 'הראשית' של המבצע, מוכרת לעולם (כולל לקוחות תמימים) שג'ירארדי קיזה הצליח".

למרות שאריקה נדחתה לאחרונה מתביעה קודמת שהוגשה על ידי אדלסון PC, ג'יי הבהיר ל-Page Six באותה עת שהתיק החדש הזה "מעמיד לדין את תביעות הלקוחות (האלמנות והיתומים)", בעוד שהתביעה הקודמת הייתה "מוגבלת יותר". , מבחינת מי תבענו, על מה תבענו, והתיאוריות המשפטיות שאנחנו רודפים אחרינו".

"כפי שאנו טוענים, אנו מאמינים שאנו יכולים להוכיח לחבר מושבעים כי חברת ג'ירארדי הייתה, וכבר מזמן, מפעל פלילי", הוסיף.

עמוד שישי דיווח גם שתמונות שצולמו של אריקה ואיתה RHOBH חברים לצוות בהוואי הציגו את הקבוצה בשיחה עמוקה מחוץ לווילה שלהם, שם נראתה אריקה כועסת עם הבעה זועמת בתמונה מסוימת.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור