אריקה ג'יין מרגישה "דה-הומניזציה" על ידי מעריצים, עדכון על סאטון

קרדיט: שרה דה בור/מילה קוקרן/Startraksphoto

אריקה ג'יין מרגישה שהמעריצים מתחו עליה ביקורת יתרה בגלל "הכותרות המרעישות" שהם קראו עליה בשנים האחרונות.

כשהדרמה המשפטית שלה ממשיכה להיות זרקור על עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס ובעיתונות, אריקה מדברת על המאבקים שלה תוך שהיא מציעה עדכון על הריב המתמשך שלה עם סאטון סטראקהשהיתה די קולנית לגבי התביעות נגדה.

"זה לא מקום טוב להיות בו, ואני מרגישה שגם בית המשפט של דעת הקהל קשה לנווט מכיוון שלאנשים אין את כל העובדות, והם נוטים להימשך לכותרות מעוררות סנסציוניות", הסבירה אריקה. בידור הערב ב-22 ביוני. "אני חושב שאנשים עשו לי דה-הומניזציה למקום הזה."

לדברי אריקה, היא מאמינה שרבים משוכנעים בטעות שלא אכפת לה מההאשמות הרבות שמועלות נגדה וכלפי בעלה המנוכר, תומאס ג'ירארדיהכוללות תביעות של מעילה בכספים מיתומים ואלמנות של קורבנות תאונות מטוס.

"[That’s] לא המקרה. אני נלחמת ממש על החיים שלי", הסבירה.

ולמרות שלא עברו שנתיים נהדרות עבור אריקה, עם תביעות רבות שהוגשו נגדה, כולל אחת על סך 25 מיליון דולר, היא מאמינה שיש אור בקצה המנהרה.

"חלק מהלחץ המיידי הוסר, והזמן חלף", הצהירה. "אני אמשיך לחייך."

לגבי מערכת היחסים שלה עם סאטון, אריקה אמרה שהם כרגע "שבריריים", אבל ציינה שהיא מקווה לתפנית חיובית בעתיד.

"לא נאלץ להיכנס לקומביה. [We have to] לפתור את זה בתזמון שלנו, לא של כולם", היא ציינה.

למרות שהדברים היו רעילים לחלוטין בין אריקה וסאטון במהלך העונה ה-11 בשנה שעברה, הם נראו מתחברים על אפליקציות היכרויות בפרק השבוע של RHOBH.

"אני חושבת שהיא הביאה אותך לכדורים גדולים כדי להיות באפליקציה," התוודתה אריקה לגבי סאטון.

אריקה אמרה אז שתהליך ההיכרויות שלה כולל בדיקה אינטנסיבית, "כמעט כמו מועמדת לנשיאות", והבהירה שהיא הרבה יותר ממוקדת בעצמה מאשר בדייטים כרגע.

"אני חושבת שלהלך לטיפול ובאמת לעשות את העבודה ולהסתכל על עצמך ולדבר על זה ולהתעמת איתה זה הדבר הכי טוב שאני יכולה לעשות בשביל עצמי", היא שיתפה.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת ביום רביעי בערב ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור