תמונות: אריקה ג'יין של RHOBH נהנית מיום ספא על רקע חוב מס של 2.2 מיליון דולר, זוכה להזעקה על כך

אריקה ג'יין נהנית מיום ספא בין חובות מס של 2.2 מיליון דולר

קרדיט: startraksphoto

אריקה ג'יין יצאה למערב הוליווד ביום שישי, שם נהנתה מפינוק ימים ספורים לאחר שהודתה שלא הייתה מסוגלת לשלם את חוב המס שלה בסך 2.2 מיליון דולר.

כשהיא עומדת בפני תביעות רבות הנוגעות לפשעים בעלה המנוכר, תומאס ג'ירארדישלכאורה התחייב נגד לקוחות לשעבר כדי לשמור על אורח חייהם היוקרתי, בן ה-50 עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חבר צוות השחקנים ביקר בספא הבריאות של Elite Aesthetics.

על פי דיווח מ רדאר באינטרנטאריקה הצטרפה לטיול על ידי העוזרת שלה ונראה היה שהיא למטה במזבלות ללא איפור ולבוש נינוח, שכלל סוודר שחור ולבן עם משקפי שמש גדולים.

היציאה הגיעה בעקבות הצהרה שהגישה אריקה בה הסבירה מדוע היא לא הצליחה לחזור למצב טוב מול מס הכנסה.

"הנכסים היחידים שלי הם החפצים האישיים שלי (הכוללים תכשיטים) וההכנסה שלי מה- עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס תוכנית טלוויזיה. יש לי גם הכנסות מחסות שונות הקשורות להופעה או לתמיכה במוצרים", היא שיתפה וציינה כי המנהל העסקי שלה הודיע ​​לה במאי 2022 שהיא חייבת 2,226,985.77 דולר במסים עבור שנת המס 2019.

"[I’m] בעיצומו של הניסיון להבין את הבסיס לחשבון המס הזה בסיוע מנהל העסק שלי, שהוא גם רואה חשבון", המשיכה. "אין לי את היכולת לשלם את חשבון מס ה-FTB. אני גם לא יודע אם ה-FTB תובע איזשהו שעבוד על הנכסים שלי".

בתגובה לתמונות של אריקה בספא, עו"ד רונלד ריצ'רדסשעבד פעם על אחד מתיקים פשיטת רגל של תומס, האשים את RHOBH חבר שחקנים של "בלי בושה".

"זה מה שקורה כשאין אחריות [and] מישהו אחר משלם את החשבונות המשפטיים שלך. קשה לטעון לעוני במס כשהגלאם $$$ הוא היפרסוני!" הוא כתב ב-18 ביוני.

גם בטוויטר חשף רונלד שהחפצים שנמצאים כעת בביתם הזוגי הקודם של אריקה ותומס, שנמצא בשוק תמורת 7.9 מיליון דולר ומתקרב לכינוס נכסים, יימכרו בקרוב למכירה פומבית.

"שבירה: הנאמן של תומס ג'ירארדי עובר למכירה פומבית של כל ה-and שלו [Erika Jayne]הרכוש האישי של בית המגורים הקודם. המכירה הפומבית תתקיים ב-21/9/22. זה בגלל שהוא יודע שהעיקול קרוב והוא צריך להיפטר מהתכולה", חשף רונלד, יחד עם מסמכי בית המשפט של הנאמן.

למרות שהואשמה בכך שפעל לצד תומס במעשיו הרעים, אריקה שמרה על חפותה.

RHOBH צפייה ישירה – זה גם שרשור הצפייה החיה בפרק החדש של הערב של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12, שתשודר ב-8/7c ב-Bravo. עם שידור הפרק, שתף את המחשבות שלך למטה.קישור מקור