אריקה ג'יין עומדת בפני תביעה בסך 5.4 מיליון דולר על עגילי יהלומים

עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כוכב אריקה ג'יין מצאה את עצמה מסובכת בתביעה נוספת – תביעה של 5.4 מיליון דולר ליתר דיוק. הפעם, זה מעל עגילי היהלומים שלה, ששוויים כעת 1.4 מיליון דולר.

במסמכים חדשים שהושגו על ידי רדאר אונלייןהנאמן המנהל את תיק המעילה/פשיטת הרגל של ג'ירארדי ריז רוצה למכור את עגילי היהלומים במכירה פומבית במאמץ להחזיר את בעלה הפרוד של אריקה תומאס ג'ירארדינושיו ונפגעי התביעה, ש"סבלו מבעיות בריאותיות חמורות מהשימוש שלהם בתרופה רזולין".

כפי שדיווחנו בעבר, אריקה סירבה לבקשה למסור את העגילים המדוברים, ואמרה: "במהלך נישואינו האמנתי [Tom Girardi] ו [his firm] היו מצליחים כלכלית, עשירים ביותר, ועשו סכומי כסף גדולים". ה RHOBH כוכבת טוענת שמכיוון שהעגילים היו מתנה, אין לה שום ידע כיצד שילמו עליהם.

עורך דינו של הזמר "XXPEN$IVE" טען מאז שחוק ההתיישנות נגמר על התביעות שהעלה הנאמן, כך שלא יכול להיות "תיק חדש" נגד אריקה.

העגילים המדוברים מוחזקים כעת בכספת, שם עורך דינה של אריקה אומר שהם מתכוונים להישאר עד לתוצאות התיק.

עם זאת, הנאמן יורה בחזרה וטוען כי אין לאפשר לאריקה "לשמור את פירות העץ הרעיל של בעלה בגלל הזמן שחלף מאז התרחש הפשע".

הנאמן הגיש בקשה בטענה: "באותה עת, [Jayne] הייתה חובה להחזיר את העגילים לנאמן. היא לא עשתה זאת, והנאמן נאלץ להגיש את בקשתה. [Jayne’s] בתגובה, בגלל שחלף הזמן, היא זוכה לשמור את פרי המעילה. לא כל כך."

הבקשה נמשכה בטענה, "כל אדם המעכב נכס מהבעלים . . . לדעת שהרכוש נגנב. . .. ייענש במאסר בכלא המחוזי של לא יותר משנה אחת, או במאסר לפי חלק משנה (ח) של סעיף 1170."

הנאמן מאשים כעת את התנהגותה של אריקה בהיותה "פשע חדש" מכיוון שיש לה את היכולת להחזיר פיצויים אך היא מסרבת באנוכיות לעשות זאת.

"נראה שההתנהגות שלה היא פשע חדש", כתב הנאמן. "הסירוב שלה למסור כעת את עגילי היהלומים הוא הסבה, שבגינה היא יכולה להיות אחראית בפיצויים. היא יכולה גם לשאת באחריות אזרחית לשווי עגילי היהלומים, בתוספת ריבית סטטוטורית ופיצויים עונשיים, שעם ריבית שיפוטית יכולה בקלות להיות 5.4 מיליון דולר".

עורך דינה של אריקה פטר בחזרה באומרו שאריקה שיתפה פעולה באופן מלא עם הנאמן ואין ראיות ל"פשע חדש".

"הנאמן של ג'ירארדי קיז (GK) עומד בנעלי משרד עורכי הדין, וירש את הידע של GK על העסקה בשנת 2007, שכללה צ'ק שנכתב על ידי שני שותפים של GK. השעון החל לרוץ ב-2007 וכל דיני ההתיישנות פג. טענת "הפשע החדש" חסרת כל טעם".

עורך דינה של אריקה הוסיף, "כפי שהנאמן של GK יודע, אריקה הציעה לשים את העגילים בנאמנות עד להחלטה שיפוטית סופית. ונחש מה? נאמן GK קיבל אותנו על ההצעה הזו והעגילים נמצאים בכספת שאליה יש לנאמן GK את המפתח, עד להחלטה סופית. לא בדיוק פשע חדש".

עורך הדין גם העלה שאלות מדוע כולם "נערמים" על אריקה בגלל הפשעים לכאורה של בעלה.

"שוב כולם מערימים על אריקה, הפעם בגלל פעולות של בעלה לשעבר מלפני 15 שנה שלא היה לה שום ידע לגביהן. מדוע הנאמנים לא הולכים אחרי טום ג'ירארדי או עזבונו של מר אוקלהאן, השותף השני של GK שחתם על הצ'ק ב-2007? להטיל את האשמה על אריקה, בדרן ללא תואר במשפטים שמעולם לא עבד במשרד עורכי הדין, היא טקטיקה של הסחה. למה לא להתמקד בכל עורכי הדין, רואי החשבון והמממנים שהיו קרובים יותר לפעילות הפנימית של TG ו-GK?" הוא שאל.

כל זה בא לידי ביטוי לאחר שאריקה הצהירה לאחרונה שהיא מסרבת להפסיק לשלם עבור צוות הגלאם שלה בסך 40,000 דולר מכיוון שזה "אמנות" ו"סגנון חיים" עבורה, והיא "מצומצמת" מספיק. היא גם מצהירה שאין לה את היכולת לשלם לוועדת המס של קליפורניה את 2.2 מיליון הדולר במיסים.

קישור מקור