אריקה ג'יין על למה גברים "מפחדים" ממנה, אספן 'גיהנום'

קרדיט: ג'ן לורי / MEGA

אריקה ג'יין התמודדה עם כמה אתגרים כשחזרה למאגר היכרויות בעקבות פטירת נישואיה ארוכי השנים עם תומאס ג'ירארדי.

במהלך כמה ראיונות חדשים, ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חבר השחקנים נפתח על חייה החדשים כאישה רווקה, הסתכל אחורה על הטיול הדרמטי של הקאסט לאספן, ושיתף כיצד המאפרת שלה הגיבה לדמעות המסקרה הידועים לשמצה שלה של עונה 11.

"זה קשה כי אני לא חושב שאנשים באמת יודעים למה לצפות. ואני לא יכול להיכנס לאפליקציה. מה אם [serial killer Jeffrey Dahmer] מופיע?" אריקה ציינה שיצאה בפרק ה-22 ביוני של E! חֲדָשׁוֹת']פופ יומיגם אומרת שהיא "ממש מביכה מבחינה חברתית".

"אני אומר בדיוק מה שאני מרגיש, ואני מבין שגברים לא אוהבים את זה. הם אומרים שהם רוצים אישה קדימה, אבל הם ממש לא רוצים", הסבירה. "הם בעצם אמרו לי, 'אני מפחד ממך'. ואני הייתי כמו, 'למה? אני מודרני. חשבתי שאני עושה מה שנשים אמורות לעשות, כלומר לומר את דעתך ולהגיד מה שאתה אוהב, ולא".

למרות האתגרים שלה, אריקה שמחה לקבל התחלה חדשה על רקע הפיצול המבולגן והדרמה המשפטית המתמשכת שלה עם תומאס, שחלק גדול ממנה התרחש ב RHOBH.

"היתה לי הזדמנות להתחיל לגמרי מחדש ולהשתחרר מנישואים של למעלה מ-20 שנה וכמעט לנקות את כל הלוח בצורה מסויימת", היא שיתפה. "אלה החיים שלי לבנות מחדש, אז, בדרך זו, מדובר בהרבה הזדמנויות, אבל זה מפחיד בו זמנית. אז, זה כשאני אומר 'לא', זה מפחיד ואני לא באמת יודע מה אני עושה. אני פשוט כאן בחוץ מנסה לגרום לזה לקרות."

לאחר שהייתה מטרה לרכילות של חבריה לשחקנים לאורך עונה 11 וחלק גדול מהעונה ה-12, אריקה החליטה שגם היא תחפור בחייהם של חבריה.

"אני בעצם מגזימה", היא הודתה, "ואני מרגישה טוב עם זה".

בעוד אריקה עוברת לאורך העונה, היא יודעת שלמעריצים יש הרבה למה לצפות ברגע שהטיול של הנשים לאספן יתחיל לשדר.

"אתה יודע איך עונות דוהות ומתמעטות?" שאלה אריקה. "זה באמת מתגלה בסוף. ואני חושב שכולנו יודעים על מה אנחנו מדברים. הטיול הזה לאספן היה גיהנום. כלומר, יש לי אישי משלי – לכל אחד יש סיפור, אני רק אגיד את זה. זה היה גס."

בראיון נפרד, אריקה הסתכלה אחורה על הרגע שבו נשברה לככב שותף קייל ריצ'רדס על נישואיה כשדמעות המסקרה זולגות על פניה, וציינה שההחלטה שלה לשים מסקרה לא עמידה למים הייתה "מזל טוב".

"המאפרת שלי לא הייתה מרוצה", שיתפה אריקה בראבו אינסיידר במאי. "ואל תחשוב שזו הייתה הגדרה. זה היה נורא. אני בדרך כלל לובשת מסקרה עמידה למים… הייתי כמו פאק."

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור