אריקה ג'יין על למה היא ממשיכה להתבזבז על גלאם, חייבת 2 מיליון דולר

קרדיט: BauerGriffin/INSTARimages

אריקה ג'יין חשפה מדוע היא לא חתכה את צוות הגלאם שלה למרות שעמדה בפני מספר תביעות משפטיות, שאחת מהן הוגשה בהיקף של 25 מיליון דולר, בפרק של יום רביעי של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס.

כשהגישה מסמכי בית משפט חדשים, והודתה שאינה מסוגלת לשלם חוב מס של 2.2 מיליון דולר, אריקה ציינה שהיא "הצטמצמה" לבית קטן יותר (9,500 דולר להשכרה לחודש) לפני שציינה שיש לאפשר לה לעשות דברים היא נהנית – ומציעה שאסור לשפוט אותה על כך.

"יש דברים שאתה לא מצמצם בהם, וזה הגלאם שלך", אמרה אריקה בראיון, דרך בראבו'ס סגנון וחיים. "אופנה, שיער, איפור: בעיני זו אמנות, אמנות חיה, ואני נהנית מזה. ואין לשפוט זאת אחרת. אף אחד לא שופט אם אנשים רוצים להקים משפחות גדולות. אני רוצה לקנות צרור בגדים."

במהלך הטיול של צוות השחקנים למקסיקו ביום רביעי RHOBHאריקה ואחרים הביאו חברים מצוות הגלאם שלהם כדי שיישארו במיטבם (מה שאריקה אמרה פעם שעלה לה 40,000 דולר עצום לחודש). קריסטל קונג-מינקוףבינתיים, לא הביא גלאם ואמר שהקונספט "מגוחך".

"אני אפילו לא רוצה לשלם עבור החדר שלי במלון. אני לא מנסה לשלם עבור אחרים [rooms] והטיסות שלהם והאוכל שלהם ותשלום להם", אמר קריסטל. "אני יכול פשוט לשים קצת גלוס ואני טוב. פשוט לעולם לא הייתי נוסע עם גלאם. למה לבזבז את הכסף? זה מגוחך."

ובדיוק כשאריקה הכפילה את הוצאות הגלאם שלה, התברר שהיא הגישה מסמכים חדשים, המאשרת שהיא לא יכולה לשלם את 2,226,985.77$ שהיא חייבת לקליפורניה.

"אני בעיצומו של ניסיון להבין את הבסיס של חשבון המס הזה בסיועו של מנהל העסק שלי, שהוא גם רואה חשבון", כתבה אריקה בהגשה מ-14 ביוני, באמצעות Us Weekly. "אין לי את היכולת לשלם את [California Franchise Tax Board] חשבון מס."

על פי הדו"ח, סכום האיחור הוא משנות המס 2011, 2012 ו-2013. במסמכיה הודתה אריקה כי לא ידעה אם ועד המסים "תובע כל סוג של שעבוד" על נכסיה, הכוללים את עגילי יהלומים בשווי 750,000 דולר שהיא חויבה להעביר בפברואר על רקע הליך פשיטת הרגל נגד הבעל הפרוד תומאס ג'ירארדיהמואשם בשימוש בכספי לקוחות לרכישתם.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור