אריקה ג'יין של RHOBH נחקרה על הכספים של תומס על רקע תביעה של 25 מיליון דולר, כאשר אשתו של רונלד ריצ'רדס מזדהה כבעלים חדשה של עגילים של 250 אלף דולר

אריקה ג'יין של RHOBH מודח בתביעה של 25 מיליון דולר

אריקה ג'יין היה לאחרונה על הגריל על בעל פרוד תומאס ג'ירארדיהכספים של.

בעוד הנאמן בראש הליכי פשיטת הרגל של עורך הדין שנפטר כעת ממשיך לדרוש את עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כוכב להחזיר את החברה של 25 מיליון דולר של תומס שהועברה לעסק שלה, EJ Global, הנאמן אישר את ההצהרה – כמו גם משפט צפוי.

"ה [trustee] הדיחה [Jayne]. לא נקלטו או הבחינו בהצהרות אחרות", הודיע ​​לאחרונה הנאמן לבית המשפט, כפי שנחשף במסמכי בית המשפט שהגיעו לידי רדאר אונליין ב-16 בדצמבר, תוך ציון ששני הצדדים עומדים לקראת משפט, ואריקה מבקשת משפט חבר מושבעים.

בנוסף לדרישה מאריקה להחזיר את 25 מיליון הדולר שתומס העביר לכאורה לחברה שלה, הנאמן ביקש מאריקה להעביר זוג עגילי יהלומים בסך 750,000 דולר שתומס רכש עבורה ב-2007, לכאורה בכספי לקוחות, ולאחר מכן הוחלפו כחלק מביטוח לכאורה. תְבִיעָה.

ולאחר שנחשף כי העגילים שאריקה הפכה על פי הדיווחים לא היו אותם עגילים שהשיגה מתביעת הביטוח, הפריטים נמכרו במכירה פומבית תמורת 250,000 דולר בפסיקה שאריקה עדיין מערערת.

באחר אריקה ג'יין חדשות, עו"ד רונלד ריצ'רדס' אשה, לורן בוייט ריצ'רדסזוהה כבעלים החדש של RHOBH עגילים לשעבר של חבר השחקנים.

כפי שהמעריצים אולי ראו, לורן אישרה את החדשות בעמוד האינסטגרם שלה בסוף השבוע.

"עכשיו אני מבין למה נלחמת בשביל אלה [Erika Jayne]. הם מהממים! האם עלי להסיר את ג'ירדי?" שאלה לורן בכיתוב התמונה שלה, יחד עם האשטאג ל"הונאה של ג'ירארדי".

רונלד ריצ'רדס רוכש עגילי אריקה ג'יין עבור אשתו לורן

ובקטע התגובות של הפוסט שלה, מובן לורן התמודדה עם תגובה נגדית של משתמשים שחשבו שזה מוזר מאוד שהיא הבעלים החדשים של העגילים של אריקה.

"אני חושב שחלק הולך לקורבנות. נותרה השאלה, למה היא קונה את העגילים? לעזור לקורבנות או למען עוצמה?" שאל אדם אחד.

"עשיתי את שניהם. הנקודה שלך?" לורן השיבה.

אשתו של רונלד ריצ'רדס טוענת שהיא עזרה לקורבנות אריקה ג'יין

"האם אתה מעדיף את היהלומים האלה או להחזיק יהלום על בראבו?" תהה אדם אחר.

"אני מעדיף לקנות את 'הזוג החסר' של העגילים שהיו אמורים להימכר במקור ולתרום את שניהם עבור המשפחות התמימות הללו. אתה תראה עם הזמן…" התגרה לורן, והציעה לכאורה שהפריטים ישנו בסופו של דבר בעלות למען הקורבנות.

אשתו של רונלד ריצ'רדס לורן מדברת עגילי אריקה ג'יין

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 צפויה להתחיל את הצילומים בתחילת השנה הבאה.

קישור מקור