אריקה ג'יין של RHOBH חולקת את מה שהיא הכי מתגעגעת אליו על טום ג'ירדי, אומרת שלפעמים הוא חושב שהיא

אריקה ג'יין של RHOBH על מה שהיא הכי מתגעגעת בטום

לאחר שנה של שקט יחסי בעיתונות, אריקה ג'יין חוזר רשמית למעגל הראיונות. לפני שמונה עשר חודשים, ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כוכבת עזבה את בעלה, טום ג'ירארדי, שהואשם במעילה כספים מלקוחות לשעבר. בגלל ההאשמות, שמה של אריקה נגרר בבוץ הן בתקשורת והן בתביעות משפטיות.

טום, שעזב את אחוזתו כדי לגור במתחם מגורים לגיל השלישי, אובחן כחולה בדמנציה ומחלת אלצהיימר. עורך הדין לשעבר נמצא כעת במוסד שמפוקח על ידי אחיו הצעיר, רוברט.

מדבר עם עמוד שישי, אריקה פתחה את המצב המורכב.

"תראה, טום נמצא במצב של דעיכה," היא אמרה. "הוא גר במתקן לטיפול בזיכרון וכך מתנהלים החיים. זה… קשה להתמודד איתו, אבל זה כאן. במבט לאחור, קשה להתנתק ממישהו שהיית איתו למעלה משני עשורים – במיוחד כשאתה יודע שהוא נאבק".

ה מוֹצָא שאלה אם היא מתגעגעת אליו.

"כמובן. אני מתגעגעת לטום לפני שהוא היה חולה," היא ענתה. "אני מתגעגע לאדם המהנה, הבהיר והאינטיליגנטי שבאמת אהב לבלות והיה קסם… אבל כולנו מזדקנים וכולנו מגיעים למקום הזה בחיינו והוא כאן."

למרות שאריקה עדיין בקשר עם טום, בת ה-82 לפעמים שוכחת מי היא. "אני מקבלת את השיחה שלו וזה אף פעם לא יותר מ-10 שניות," היא שיתפה. "ולפעמים הוא חושב שאני מישהו אחר… אז יש הרבה מזה."

במהלך השיחות שלהם, טום נשמע שונה לאריקה עכשיו. "האנרגיה שלו," היא הסבירה, "[It] היה בהיר מאוד… הכוכב שלו פשוט התעמעם מעט."

נגרר למאבקים המשפטיים של טום השפיע על גישתה של אריקה למערכות יחסים רומנטיות.

"אני עדיין יכולה לאהוב אנשים, למרות שאולי הם איכזבו אותי או משהו כזה. אבל אני חושב שעניין האמון הוא כנראה יותר [important]. זה כנראה הדבר הכי חשוב, זה אמון".

כרגע היא נהנית מהצד הפיזי של הדייטים ואינה דואגת להתחתן שוב.

"זה טוב להיות פיזי," אמרה אריקה. "אני רווק בפעם הראשונה בחיי הבוגרים וזה מרגיש טוב. זה כמו להיות שוב נער גדול. ואני בסדר ככה."

לכוכב יש כלל חשוב אחד: לא עוד עורכי דין. "עורך דין? לָרוּץ!" היא הביעה. "עורך דין הוא דגל אדום, ביי!"

בסופו של דבר, אריקה מקווה לפגוש את השידוך המושלם שלה. "אני מעריך אינטליגנציה, חוש הומור ומישהו שבאמת טוב בכל מה שהם עושים בחיים", אמר ה-Bravolebrity. "זה מסוג האנשים שאני מחפשת."

הכישלונות הפומביים שלה רק חיזקו אותה.

"אני חושבת שבאמת גיליתי עד כמה אני חזקה", אמרה אריקה. "כמה התמדה יש ​​לי ורק שאני מסרב לוותר".

אולי אריקה הייתה זקוקה להתמדה הזו כדי להתמודד עם הטילים של הכוכבים שלה. בהתבסס על הבכורה של עונה 12, נראה שסאטון וגארסל שמחים להוביל את המשימה. במלחמת עקרות הבית, יש תמיד למצוא את המטרה הקלה ביותר.

נכון לעכשיו, לאריקה עדיין מצויר עיגול ענק על גבה.

קישור מקור