אריקה ג'יין "תילחם כדי להגן" על עצמי מעל 750 אלף דולר עגילים

קרדיט: מייקל סיימון/startraksphoto

אריקה ג'יין הגיש ערעור ביולי בתקווה להצליח לשמור את העגילים בשווי 750,000 דולר תומאס ג'ירארדי לפי הדיווחים קנה עבורה בכספים גנובים מלקוחות לשעבר. ועכשיו, שבועות ספורים לאחר מכן, נחשפים פרטים חדשים על הגשתה.

בעוד שמקורב טען שאריקה הרגישה "הקלה" לאחר שמסרה את העגילים שבועות לפני ערעורה, ההגשה האחרונה של חברי השחקנים של "עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס" מספרת סיפור אחר. היא מסבירה כי לדברי עורך דין, היא מתכוונת "להילחם כדי להגן על עצמה" שכן היא מקווה לשמור על המתנות שבעלה הפרוד רכש עבורה – גם אם הן נרכשו בכסף השייך ללקוחותיו בעבר.

"אריקה ג'ירארדי הגישה את הבעיות שלה בערעור על העגילים", רונלד ריצ'רדס הכריז למעריציו ולעוקביו טוויטר ב-10 באוגוסט, יחד עם המסמך המשפטי שהוגש על ידי עורך דינה, אוון בורחס.

"זה ברור לפי התחנונים שלה", המשיך, "היא הולכת להילחם כדי להגן על עצמה ועל כל הכסף, ההטבות והמתנות שקיבלה מטום. הרופא מראה שהיא מאמינה שהיא יכולה לשמור אותם גם אם נקנו בכספי לקוחות גנובים".

RHOBH Erika Jayne מגיש ערעור לשמור על עגילים של 750,000 דולר

כפי ש RHOBH המעריצים יודעים היטב, אריקה הואשמה שיש לה "תפקיד גדול" במזימת הפונזי ארוכת השנים של תומס, שלפי הדיווחים ראתה את הזוג מעילה מיליונים מלקוחותיו לשעבר במאמץ לשמור על אורח חיים מוגזם. עם זאת, לדברי אריקה, היא לא ידעה מה בעלה זומם. וכשזה מגיע לעגילים שלה בשווי 750,000 דולר, עורך הדין שלה התעקש לפני חודשים שהיא קיבלה אותם בתמימות.

למרות שאולי זה היה המקרה, שופט קבע ביוני כי על אריקה להעביר את התכשיטים, שהיו למעשה תחליף לזוג שתומס רכשה עבורה שנים קודם לכן תמורת 800,000 דולר, לידי הנאמן המנהל את תיק פשיטת הרגל של תומס שנפטר. משרד עורכי דין, ג'ירארדי קיז.

בשבועות הקרובים, העגילים צפויים להיות מוערכים ועשויים להימכר אם הערעור של אריקה לא יצליח. הכסף ישמש להחזר ללקוחות, המלווים ואחרים שתומס מואשם בקרע.

עוד ביוני, על רקע הדרמה על עגילי ה-750,000 דולר שלה, אריקה דיברה עם Entertainment Tonight, והודתה שלעתים קרובות היא מרגישה "דה-הומניזית" על ידי מעריצים ומבקרים שאינם מצליחים להבין את הפרטים הקטנים של מצבה.

"זה לא מקום טוב להיות בו, ואני מרגישה שגם לבית המשפט של דעת הקהל קשה לנווט כי לאנשים אין את כל העובדות, והם נוטים להימשך לכותרות מעוררות סנסציוניות", שיתפה אריקה. "אני חושב שאנשים עשו לי דה-הומניזציה למקום הזה."

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור