אריקה השיכורה מתעלפת, דיאנה עדיין נסערת

בפרק זה של ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילסטיול פונטה דה מיטה מעלה כמה נושאים חדשים לאור (דיאנה לעומת. סאטון), אבל גם מראה צדדים חדשים של אנשים (אריקה זה די "די בלגן" אחרי יותר מדי טקילה).

אחרי קצת ארוחת ערב סלעית, דיאנה, גָבִישׁואריקה מתיישבת לכוס לילה. קייל וסאטון מצטרפים למסיבה, אבל הדברים קצת מביכים, בהתחשב שסאטון רק גרם לדיאנה לבכות כמה שעות קודם לכן. נראה כאילו זה מים מתחת לגשר, מכיוון שהגברות מדברות בקלות על האקסים והגירושים שלהן.

דיאנה מסבירה ש"זה היה גירושים מאוד מאוד פשוטים" ושהנישואים או הגירושים מעולם לא היו על כסף. נכון. קייל מסבירה שבעלה לשעבר מעולם לא התחתן בשנית, אבל גם ביניהם יש מערכת יחסים טובה. כשכל העיניים מופנות לאריקה ולנישואיה, הדברים נעשים לא נוחים. אריקה טוענת שהיא מרגישה אפס אחריות של טום פעולות לכאורה, בדיוק כמו ש"אשת רופא תרגיש" אם משהו ישתבש. אריקה היא הראשונה להשתחוות לערב וסאטון מבטיח לא לצעוק על הסירה, מה שמהווה קריצה לדיאנה ולאינטראקציה הקודמת ביניהם.

למחרת בבוקר, רינה אוכלת ארוחת בוקר שלווה במרפסת כדי לנסות ולהרהר במותה לאחרונה של אמה. בינתיים, סאטון מסבירה שכל מה שהיא עושה זה להתנצל בפני הקבוצה, אבל נראה שדברים מסתכלים בין סאטון לאריקה. לפי קייל, סאטון ואריקה נראו כמו בסטיז בלילה הקודם. אולי לא ממש "התאומים בובי", אבל נראה שיש שינוי מאוד ברור בהתנהגותה של אריקה כלפי סאטון.

גרסל מרתק שאף אחד אפילו לא מדבר על הצרות המשפטיות של אריקה יותר. אולי אריקה פשוט משחקת נחמדה כדי להרחיק את הגברות… במילים אחרות, האם אריקה פשוט מנסה לעקוף אותן באדיבות כדי שאף אחד לא מפקפק בבעיות שלה??

זה מעניין לראות דורית, קייל ורינה מנסים לנתח את האישיות של קריסטל. "אתה חושב שקריסטל מבינה שהיא משחקת את הקורבן?" המציאות היא שקריסטל פשוט מחזיק בדברים. היא מנסה להגיד לגברות שהיא עושה את זה כדי להפנים ולעבד את הנושאים, אבל כשהיא נזכרת בבעיה היא פשוט יוצאת החוצה, וכך היא גורמת לה להיראות מאוד מניפולטיבית בעיני זרים. קריסטל מקווה לפתוח את פיה יותר ובכך אולי ניתן יהיה לפתור בעיות נוספות לפני שיתפוצצו.

"אריקה רפואית" כבר שיכורה ממרגריטות בדרך לסירה. ואיזו סירה זו, אבל זה כלום לדיאנה. אחרי הכל, דיאנה מספרת על יאכטה העל שלה שהיא שכרה תמורת 372,000 דולר לשבוע. אריקה שיכורה מבולגנת והיא אומרת לכל מי שיקשיב. בהלם שלה, היא מדברת על הסירה שלה שהיא כינתה בעבר "האי-אייגל…" מעניינת, הא?

דיאנה משתפת שאחיה נהרג במלחמה בגיל 19. לקח לה הרבה זמן לעבד את המוות הזה וסאטון קופץ לחלוק שאביה התאבד. לדיאנה יש בעיה גדולה עם זה כי היא מאמינה שכל מה שסאטון רוצה לדבר עליו הוא סאטון.

אריקה נחה… כלומר מנסה להתפכח… והגברות מאמינות שהיא פשוט נהנית. הם ממש אוהבים את אריקה ככה וכשאריקה מתעוררת מחדש מתרדמתה, הם צורחים ומייבלים כשהיא צונחת כדי לאכול. אריקה מדברת גס עם קריסטל על שלישייה בזמן שדיאנה יורדת מהסירה לשחייה מהירה. הבעיה היא שדיאנה נעקצת על ידי מדוזה, אבל זה לא מונע משאר הקבוצה לקפוץ פנימה.

אריקה מכפישה על היותה מהדרום ומספרת על תושבי הדרום שהם "אנשים חקלאיים" ו-TBH, היא צריכה פשוט להישאר ישנה ולהפסיק לצלצל בשיחות כל עשר שניות. השייט בסירה מסתיים לאחר שאריקה מתעלפת במשך די הרבה זמן… אחרי שהרסה את הספה עם איפור הגוף המוגזם שלה.

הנשים מתגלגלות לארוחת ערב וזה מזעזע לראות את אריקה עדיין עומדת בשלב זה. זאת אומרת, היא טוענת שהיא אכלה שלושה אספרסו בחדר המלון שלה לפני כן, אבל אני לא בטוח. למרבה המזל, היא בוחרת להעביר את זריקת הטקילה הקבוצתית, וזה כנראה לטובה.

במהלך ארוחת הערב, גרסל מזמינה את הנשים לבוא לחגוג את יום הולדתה המתקרב. רינה מוטרדת מכך שהיא לא יכולה להשתתף, מכיוון שהיא תהיה בניו יורק כדי לחגוג את פתיחת המופע של בעלה. גרסל חולק את זה דניס תהיה במסיבה שלה, אז היא די עצובה שרינה תהיה מחוץ לעיר, כי דברים בין הנשים לעולם לא יתוקנו.

רינה משתפת שהיא למעשה הגיעה לדניס לפני כחודש. גרסל המום לשמוע את החדשות האלה. רינה שלחה לדניס הודעת טקסט כדי להתנצל על איך שהיא התנהגה, ודניס הגיבה היטב לטקסט. זו לא הייתה שיחה ארוכה במיוחד, אבל רינה הרגישה שהיא נבהרת ממנה. עם זאת, כשגרסל שולחת הודעה לדניס כדי לראות אם רינה הגיעה אליה, תגובתה של דניס הייתה "מתי?" לצחוק בקול רם. רינה טיפוסית.

דיאנה מרגישה די בנוח עם הקבוצה, מלבד ההתמוטטות הקטנה שלה בלילה הקודם. תשאיר את זה לגרסל לגרום לה להתפתל. היא מעלה את ספרה של דיאנה פעם נוספת מכיוון שהיא הרגישה שהתגובה של דיאנה לנושא הייתה גסה. דיאנה טוענת שהיא ביישנית כשהיא מדברת על ההצלחות שלה ושוב הנושא ירד באופן מסתורי.

סאטון ואריקה מצטופפים קרובים מעיינים באפליקציות ההיכרויות של סוטון וסאטון אומר לה שיש לה דייט כשהיא חוזרת הביתה. תראו את השניים האלה ממשיכים הלאה… קצת! דורית מציינת את הצעדים הקטנים שעשתה הקבוצה בתוך עצמה, אבל סאטון מקווה שהצמיחה שנעשתה היא לגיטימית. סאטון מקווה שאריקה היא אמיתית איתה. היא מבינה שאריקה יודעת שסאטון לא מפחד ממנה…וזה מה שמפחיד את אריקה.

רינה קמה לדבר עם הצוות והיא מודה להם על קבלת הפנים לאחר פטירת אמה. היא הרגישה בטוחה עם הבנות וכולם מסכימים שבסך הכל, זה היה טיול נהדר. דורית מתרוצצת על הטוסט של רינה, אבל בסגנון דורית אמיתי היא ארוכת רוח, והמסר אבד לגמרי.

דורית, קייל ודיאנה הן האחרונות שעומדות אחרי ארוחת הערב. על קצת טקילה, הם מדברים עם דיאנה על סאטון ומסבירים שאין אפור עם סאטון. דיאנה מרגישה שסאטון סותרת את עצמה מאוד (היא צמחונית שאוכלת בייקון + היא לא מגיבה טוב לצרחות ולאלימות, אבל אז צועקת בפרצוף של דיאנה) ושהיא באמת מקבלת רק זריקה אחת עם דיאנה. דיאנה מרגישה שהיא התנהגה יפה עם דבריו של סאטון. בסופו של דבר, דיאנה מצהירה שסאטון "יכול היה לקבל מכות בראש. כלומר, אני בוסני".

למחרת בבוקר, הנשים עולות על ה-pj של דיאנה וכשסאטון שואל את דיאנה אם היא יכולה לשבת לידה, דיאנה אומרת לה לחזור למקום שבו ישבה בדרך לשם. אאוץ. נראה שדיאנה לא המשיכה הלאה עם סאטון. גרסל מאמין שההצהרה של דיאנה היא גסה וסאטון רואה בכך "תגמול". גרסל מרחיק לכת ואומר שאם סאטון שולח פרחים לדיאנה ומודה לה על המטוס שלה, סאטון לא צריך לכתוב את שמו של גרסל על הכרטיס. מרגיש כמה בעיות לפני הקבוצה הזו…

מה המחשבות שלך על פרק RHOBH?

קישור מקור