אריקה ורינה של RHOBH מגיבות ל-PK Kemsley שקוראת ל-LVP

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס צוות השחקנים מכביד על המתח המתמשך בין הקמסליס ל ליסה ונדרפומפ.

לאחר ליסה ונדרפומפ ניסתה להוכיח שהיא פנתה אליו דורית קמסליבעלה של, פול "PK" קמסליכדי לבדוק מה מצבה לאחר שנודע לה שהיא נשדדה באיומי אקדח והגיבה על כך שדורית האשימה אותה בהתעלמות ממנה במסיבה שלאחר הפריצה, נשות התוכנית, כולל קייל ריצ'רדס, ליסה רינהו אריקה ג'ייןהגיבה להפרכה של PK לטענותיה האחרונות.

בעקבות שיתוף פוסט באינסטגרם על ידי PK, שהפריך את הצהרותיה של ליסה על המסיבה שהתקיימה לפני פלישת דורית לביתה באוקטובר 2021 והציע את RHOBH אלום היה "מבולבל", קייל ציין כי ההסבר של ליסה על ציר הזמן של המסיבה, שנערכה לכבוד רוברט ארללא היה הגיוני.

"זה מה שחשבתי. יום ההולדת של רוברט ארל הוא במאי", הסבירה.

ואז, כשהנהנה לאזכור של PK שהם לא ישבו יחד בגלל שהוא ודורית היו בשולחן פחות בוגר, הוסיפה אריקה, "שולחן צעיר יותר…"

באשר ליסה, היא שיתפה שתי הערות על הפוסט של PK, אחת מהן כללה ארבעה אימוג'י לב אדום ואחרת שציינה, "PK מביאה את הקבלות".

שחקנים של RHOBH מגיבים ל-PK קורא לו LVP

לאחר שדורית הופיעה ב צפו בשידור חי מה קורהשם היא נזכרה שנתקלה בליזה במסיבה שלטענתה התרחשה לאחר השוד, שם ליסה לא אמרה שום דבר גם לה וגם ל-PK, ליסה פנתה לעמוד הטוויטר שלה, שם ניסתה לתקן את השיא.

"מצג שווא של העובדות, דרכינו הצטלבו… [Robert Earls] מסיבת יום הולדת 70 במר צ'או… שישה חודשים לפני השוד שלה… ישבתי בין ילד יום ההולדת למר צ'או… היא הייתה בחדר השני. ולא, לא דיברתי איתה", טענה ליסה בציוץ שלה ביום חמישי שעבר.

ואז, למחרת, PK הציע את תגובתו באינסטגרם.

"בדיקת עובדה …. ראינו את LVP במסיבת יום יום החברים הכי טובים שלי. היא לא הייתה על שולחן הבנים, הוא היה עם המשפחה שלו ולא היינו ב'חדר השני' אף אחד לא היה בחדר השני, היינו על שולחן צעיר יותר… זה היה לילה כיף… מי מבולבל?" הוא שאל.

יצוין כי בעוד שיום הולדתו של רוברט חל במאי, הוא כיום בן 71, מה שאומר שיום הולדתו ה-70 חל במאי 2021, חמישה חודשים לפני השוד של דורית.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור