אשלי ג'ייקובס של Southern Charm טוענת על קו סיפור מזויף של נעמי

לְשֶׁעָבַר קסם דרומי חברת השחקנים, אשלי ג'ייקובס, מוציאה את הלכלוך על זמנה בתוכנית ועל השחקנית לשעבר שלה נעמי אולינדוחוזרת, ובואו נגיד שהיא לא באה עם התה המתוק הדרומי.

מדבר עם Us Weeklyאשלי נכנסה ישר לנעמי כינתה אותה אחת האנשים הכי קרים שפגשה אי פעם, והרחיקה לכת אפילו ואמרה שהסצינות שלה עם נעמי נוצרו מכיוון שהשניים אף פעם לא יכלו להסתדר אלא רצו יותר זמן מסך.

"הכי טוב [narrator] הם יכלו למצוא את נעמי [Olindo]?" אשלי התבכיין, בהתייחסה לקריינות של נעמי העונה של סאות'רן צ'ארם. "אני רוצה, כאילו, לעזור לה. אני רוצה לאמן אותה איך להדגיש מילים, להשתמש קצת יותר בהתרגשות. אני רוצה ללמד אותה איך לעשות קריינות טובות. היא נוראית."

אשלי לא עצרה שם היא המשיכה לספר לרשת שנעמי היא "אחד האנשים הגרועים ביותר שפגשתי אי פעם. אז, אני מעדיף לאכול ארוחת צהריים עם [longtime nemesis] קתרין [Dennis] מאשר עם נעמי. בוא נגיד את זה."

באשר לסצינה ה"מיוצרת" המדוברת, אשלי נזכרת בארוחת הצהריים הנוראית של עונה 6 של 2019 שחלקה עם נעמי.

"אני אוהב את החלק שבו… אני מתקשר אליה כדי לבקש ממנה ארוחת צהריים – אני כבר במגרש החניה כשהמפיק יושב ממש לידי. אז בואו נהיה אמיתיים", הסבירה אשלי. "אבל חשבתי שאולי אני יכול למשוך א [heartstring], אולי היא יכולה להראות עוד קצת חום. חשבתי שזה יכול לשנות את דעתי [but] לא – זה היה בדיוק מה שציפיתי."

יליד קליפורניה גם המשיך לתאר את נעמי ו קרייג של קונבר העלילה של "וגאס הוק-אפ" העונה כ"משעמם", לא מאוד יצירתי ושוב, "מיוצר".

"זה פשוט כל כך משעמם אותי. אני אפילו לא יכולה לצפות," היא הצהירה. "זה פשוט נראה מאוד מיוצר. זה היה משעמם. פשוט הייתי כמו, 'לא יכול להיות קצת יותר יצירתי עם זה?' לא היה לי מה להגיד על זה. זה היה מהיר קדימה", הסבירה אשלי.

אפרופו פאסט פורוורד, מאז עזיבתה את התוכנית, אשלי חשפה היכן היא והאקס תומאס רוונל עומדים היום בטענה שהוא "משחק" איתה, כגון השארת תגובות בפוסטים שלה ברשתות החברתיות.

בעלה של אשלי ג'ייקובס, מייק אפל, בן גרייסון אפל

בוגרת סאות'רן צ'ארם מצטלמת עם בעלה מייק אפל ובנם גרייסון

"בגלל המדיה החברתית אתה רואה מה קורה אחד בחייו של זה, ואני רואה מה קורה עם הילדים שלו והבית החדש שלו", הצהיר אשלי. "הוא יגיד 'מזל טוב', והוא מושיט יד מדי פעם, והוא יצחק, והוא יגיד 'עשית את זה, עשית את חיי הנישואין'. הוא די צוחק עלי. הוא משחק איתי".

לפי אשלי, מערכת היחסים של תומס הייתה "מסוססת" מההתחלה ובסופו של דבר נהרסה בגלל מאבק המשמורת של תומס עם האקסית, קתרין.

"זה היה פשוט כל כך מטורף," אמרה אשלי לָנוּ. "זה היה הסכם משמורת שאסור שתהיה לך חברה תחת קורת גג כמו הילדים. אתה לא יכול לישון אלא אם אתה נשוי. ואני מרגיש שזה מה שקת'רין ניסתה או שעורכי הדין שלה ניסו לשכנע אותי".

היא המשיכה ואמרה שהיא סוף סוף הגיעה לנקודת שבירה וידעה שדברים חייבים להסתיים ולשנות את מסלול חייה.

רק חשבתי, 'מה אני עושה עם החיים שלי כאן?' אז שנינו הסכמנו במטרה שהוא ינסה להתמודד עם המשמורת הזו בלי שאני בתמונה", הסבירה אשלי. "והדבר הנכון עבורי לעשות היה לחזור הביתה ולרכז את עצמי ולהיות בקרבת המשפחה והחברים שלי ולהגיע למקום שבו אוכל להיות בריא. ידעתי בלבי שאני לא חוזר כשעזבתי”.

לשעבר קסם דרומי הזוג הפסיק את זה באוגוסט 2018, ומאז אשלי חזרה לקליפורניה שם היא נשואה לבעלה, מייק אפלשאיתו היא חולקת בן גרייסון.

באשר לחזרה לטלוויזיה הריאליטי, אשלי הצהירה שהיא תשקול את הרעיון רק אם היא "תוכל לעשות את זה עם חברים".

קסם דרומי משודר כרגע ביום חמישי בערב בשעה 21:00 EST בבראבו.קישור מקור