אשלי דרבי מ-RHOP מוסרת עדכון על לוק רומנס, בנוסף מדברת על קנדיאס פיוד,

אשלי דארבי של RHOP נותנת עדכון על לוק רומנס, קנדיאס

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

אשלי דרבי חושפת את "הרגע המכונן" שלה בחברות עם רובין דיקסון ו ג'יזל בראיינט. היא גם שוחחה על הרומן שלה עם לוק גולברנסוןוהריבים הנוכחיים על עקרות בית אמיתיות של פוטומק. נכון לעכשיו, צוות השחקנים חלוק על האשמות על התנהגות בלתי הולמת, שמועות על רמאות והסיום לכאורה של חברות.

אשלי, שמתגרשת מבעלה מייקל דרביהחל לחקור רומנטיקה עם בחור אמיצה – בית קיץשל לוק גולברנסון – לאחר שהביעה את התעניינותה בו על צפו במה שקורה בשידור חי.

לגבי לוק, אשלי שיתפה שהיא ראתה אותו "ארבע פעמים" מאז שנפגשו ב-BravoCon, והיא מתכוננת לראות אותו שוב בניו יורק.

"כבר עברו בערך חודשיים שאנחנו מדברים, אז אנחנו פשוט לוקחים את זה לאט ומכירים אחד את השני ומדברים בטלפון יותר מכל דבר אחר", אמר הכוכב, בראיון ל- היום.

"הוא ואני מאוד שונים, בהיותנו ממינסוטה ו-DC יש לנו רקע תרבותי שונה. יש לנו תחומי עניין שונים, הוא איש ההרים בתנועה, ואני בחורה יפה של עיר. אז זה ממש מגניב איך אנחנו מסוגלים לחלוק הרבה על עצמנו, ואפילו בחלק מההבדלים בינינו, אנחנו מוצאים כל כך הרבה משותף", הסבירה.

במעבר לתוכנית, אשלי חשפה מתי דברים "ירדו מהפסים" במערכת היחסים שלה עם קנדיאס דילארד באסט.

"מה שאנחנו בעיקר רבים עליו זה גברים… איפה שהדברים באמת ירדו מהפסים איתי וקנדיאס היא דיברה על הנישואים שלי", אמרה אשלי, שרמזה אז להאשמות שלה כלפי בעלה של קנדיאס כריס. "עכשיו באופן דומה, אנחנו נמצאים במצב שבו איך שהיא מרגישה לגבי מידע כלשהו על כריס גרם לה לרגשות כלפיי."

"אז זה פשוט נראה שאולי אם נוכל לחלץ את הגברים מהמשוואה (של השיחה), קנדיאס ואני נוכל למצוא איזשהו מכנה משותף. … אני חושב שצריך לעבור קצת זמן כדי שהדברים שהיא אמרה עלי והדברים שאמרתי עליה יתאוששו קצת. זה כמו גלד, ואז אנחנו מורידים את הגלד. אנחנו רק צריכים לתת לזה להחלים ולא להשתטות עם זה. אני חושב שזה אפשרי. אני פשוט לא יודע מתי זה יקרה", המשיכה אשלי.

היא גם הקניטה יותר דרמה לגבי קארן הוגררומן שמועות.

"זה בהחלט הולך להתעמק יותר," אמרה אשלי. "לחלק מהאנשים אולי יש כמה ראיות ועוד מתגלות שמביאות יותר תשומת לב לדיון. כמובן שהגדולה עונה בהתאם".

בנוגע לחברותה עם ג'יזל ורובין, הכוכבת התייחסה ל"רגע המכונן" שלהם.

"אנחנו מדברים כל כך הרבה, אנחנו מבלים, הם החברים הקרובים שלי", היא שיתפה. "אני חושב שאנשים מתקבצים לפעמים בתור בנות מרושעות, אבל בכנות, עבורי, רגע מכונן היה כשהבן שלי דין, גם רובין וגם ג'יזל הלכו כל כך רחוק מגדרם כדי לתמוך בי ולהיות שם בשבילי כשהייתי להתמודד עם הדיכאון שלי אחרי לידה".

לאחר מכן, אשלי זרקה קצת צל על חברי השחקנים האחרים, ואמרה, "אני לא בטוח אם אחת מהבנות האחרות הייתה שם בשבילי ככה."

לגבי פיוס פוטנציאלי בין רובין לקארן (שמתקוטטים כעת), אשלי התוודתה שהיא "לא מחזיקה [her] נְשִׁימָה."

RHOP צפייה ישירה – זהו גם שרשור הצפייה החיה בפרק החדש של הערב של ה- עקרות בית אמיתיות של פוטומק עונה שביעית, אז אל תהסס להגיב ולשוחח למטה כשהפרק החדש ישודר ב-8/7c ב-Bravo.

קישור מקור