אשלי דארבי של RHOP על קטליזטור לגירושים ממייקל

אשלי דרבי פתח על הפרידה שלה מ מייקל דרבי במהלך הופעת פודקאסט מוקדם יותר השבוע, והודתה שכאשר הגיע לפרידה שלהם, היה אירוע ספציפי ששימש כזרז לסיום נישואיהם בת שמונה שנים.

בין הפקת העונה השביעית הקרובה של עקרות הבית האמיתיות של פוטומקאשלי דיברה על הסיבה שמאחורי הפרידה שלה לפני שהסבירה איך הם חיו יחד וחשפה את כוכבת ה"גו-אל" שלה.

"לצערי אני לא יכול לדבר על יותר מדי כי זה חלק מהתוכנית, ואנחנו מצלמים עכשיו. אבל כמובן, כשנסיים את הצילומים, אני יותר מאשמח לפתוח על כך", היא חשפה בפרק ה-8 ביוני של צד צד עם מליסה פייסטר פודקאסט. "אבל כן היה אירוע בסופו של דבר שהיה הזרז למה שכבר התרחש בינינו".

למרות שמשהו קרה ביניהם לפני הפיצול, אשלי אמרה, "אני לא שונאת אותו", והיא אישרה שאין לה "אין טינה".

באשר לסידורי המגורים שלהם, אשלי אישרה שהשניים אינם ישנים באותו חדר.

"אני יודע כשהוא חוזר הביתה רק כי האוזניים שלי מתרוממות ברגע שהוא פותח את הדלת. ברגע שהמנעול הזה מסתובב, אני ער לגמרי. זה פשוט מהותי כי אני תמיד מקשיב לילדים. אז הוא יכול לאהוב את השינה דרכי כשאני חוזר הביתה אבל אני לא מצליח לישון עד הסוף [him coming home]", הסבירה אשלי.

"וגם הוא חי את חייו הטובים ביותר", הוסיפה.

ואז, אחרי שמליסה שאלה אם מייקל "עושה א [Lenny Hochstein] דבר שבו הוא פשוט בחוץ, "נותן בראשו ליסה הוכשטייןבעלה המנוכר כעת, שהציג לראשונה את הרומן החדש שלו קתרינה מאזפה בדיוק כשהכריזו על גירושיהם, אשלי אמרה, "כן".

"[But] לא פוצצתי את המקום שלו כמו הילדה שלי ליסה. היא בדקה ש… ממש מהר, הא. עוד לא עשיתי את זה. [And] אין טעם עכשיו. אנחנו לא ביחד עכשיו," היא ציינה.

אשלי המשיכה בשמה ג'יזל בראיינט בתור השחקנית הקרובה ביותר שלה RHOP לפני שציינו זאת קארן הוגר גם עלתה בצורה מפתיעה.

"היציאה שלי לילדה היא בהחלט ג'יזל", חשפה אשלי. "היא הייתה שם בשבילי. היא אחת האנשים הראשונים שסיפרתי להם כשהייתי בהריון והיא הייתה מהראשונים שסיפרתי על הפרידה שלי. היא הייתה שם הרבה מרגעי אבן הדרך העיקריים שלי. וקארן, הגראנד דאם החזיקה אותי. היא גם עברה גירושים. [Ray Huger] הוא בעלה השני. היא מאוד חכמה. היא מפתיעה אותי בחוכמה שלה".

עקרות הבית האמיתיות של פוטומק העונה השביעית צפויה לעלות בבכורה בבראבו מתישהו מאוחר יותר השנה.

קישור מקור