אשלי הולמס חושפת אבחנה דו קוטבית, התמוטטות

עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי אלום של ג'קלין לוריטה בַּת אשלי הולמס מאלאו לאחרונה גילה כי היא אובחנה עם הפרעה דו קוטבית.

כשהיא נכנסה לאינסטגרם שלה, כתבה אשלי כיתוב רגשי, והסבירה את תחושות "ההקלה" שלה לאחר שסוף סוף אובחנה לאחר "שנתיים קשות" וספגה הפסקה פסיכוטית "לפני כמעט חודש".

אשלי פתחה את הפוסט שלה באומרו, "השנתיים האחרונות היו קשות במיוחד עבורי. לפני כמעט חודש הייתה לי הפסקה פסיכוטית".

אשלי המשיכה והסבירה שהיא מצאה את עצמה במצב שבו לא יכלה לשלוט במחשבותיה ופחדה מעצמה.

"מצאתי את עצמי במצב שבו פחדתי מעצמי וממחשבות שלי. ובחרתי לבסוף לחפש עזרה ראויה", המשיכה אשלי.

אשלי אמרה שהיא מתכחשת לבריאותה הנפשית כבר זמן מה, וחשבה שהיא יכולה להתמודד עם זה בעצמה. אבל עכשיו היא מודה שהיא "מעולם לא חונכה כראוי לגבי כל ההיבטים האחרים של מחלה דו-קוטבית".

אשלי חשפה שהיא תמיד התרשמה שהפרעה דו קוטבית היא רק על שינויים במצב הרוח, אבל מאז היא למדה שזה "כל כך הרבה יותר" מזה, וזו "הקלה" שיש סוף סוף את הידע וההסבר עבורה אִבחוּן.

"תמיד חשבתי שזה רק משהו שקשור לשינויים במצב הרוח. זה הרבה יותר, והרבה דברים בחיים שלי התחילו להיות הגיוניים. זו הייתה למעשה הקלה לקבל סוף סוף הסבר לדברים מסוימים", אמרה המאפרת.

אשלי אומרת כעת שהאבחנה הדו-קוטבית שלה גורם לה להרגיש "מועצמת" ורוצה לשים קץ לסטיגמה השלילית הקשורה לעתים קרובות לבריאות הנפש. היא אומרת שהיא "לא תתבייש" במצבה, אבל במקום זאת, היא רואה בזה "מתנה של רגשות יוצאי דופן" שהפכה אותה ל"חזקה".

היא סיימה ואמרה לעוקבים שלה להיות "גאים" בעצמם ולדבר כדי להעלות את המודעות להפרעה דו קוטבית כמו גם לכל מצב נפשי אחר.

"אני סקרן ומקווה לראות איפה אהיה בעוד שנה מהיום. החיים הם מסע מלא בגאות ושפל. תמשיך ללכת. תהיה גאה בעצמך", אמרה. "אני חושב שחשוב לנו לדבר על כל החוויות האישיות שלנו לחיות עם דו קוטביות (ומחלות נפש אחרות) כדי שנוכל לעזור לשבור לחלוטין את הסטיגמות השליליות סביב מחלות נפש".

אשלי זכתה לשפע של אהבה ותמיכה מהמעריצים, החברים והמשפחה שלה בעקבות הכרזתה.

זמר בבי רקשהששיתפה את הניסיון שלה עם המצב, הגיבה לפוסט של אשלי והודיעה לה שהיא שם לכל מה שאשלי צריכה.

וגם אמא של אשלי, ג'קלין, השאירה סדרה של לבבות ונשיקות אוהבים בתגובות.

מאחלת רק את הטוב ביותר לאשלי במסעה לבריאות הנפש.קישור מקור