אשתו לשעבר של טום ג'ירארדי, קארן, חייבת 245 אלף דולר במזונות

תומאס ג'ירארדיאשתו הראשונה של קארן ג'ירדיעל פי הדיווחים חייבים במזונות בסך 245,000 דולר.

כאשר עורך הדין שפוטר לאחרונה, שנאלץ לפשיטת רגל בדצמבר 2020, יחד עם משרדו שעזב כעת, ג'ירארדי קיז, עומדים בפני שעבודים בשווי של למעלה מ-6 מיליון דולר, קארן הגישה נגדו מסמכים בתור הבית בפסדינה שחלק פעם עם אשתו הפרודה. אריקה ג'ייןשל עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילסמתקרב לעיקול.

"בהתפתחות מפתיעה, קארן ג'ירארדי, אשתו הראשונה של טום ג'ירדי מגישה מסמכים לקבלת ההקלה שהביא המלווה השני. היא חושפת שהיא חייבת 10 אלף דולר לחודש והחשבון שלה עומד כעת על 245 אלף דולר. זה מביא רק את השעבודים המובטחים ל-$6,070,000. שירות החוב הוא 40 אלף דולר לחודש!" עו"ד רונלד ריצ'רדס צייץ בטוויטר ב-10 ביוני.

קארן, אשתו לשעבר של RHOBH תומאס ג'ירארדי, חייבת מזונות בסך 245 אלף דולר

ואז, תוך שנייה טוויטר פוסט, כתב עורך הדין, "הנה הבקשה של קארן שבה היא מציגה את התמיכה לכל החיים שנמצאת בפיגור במשך 24 חודשים. שירות החוב בנכס זה צריך להיות 40 אלף דולר לחודש בערך. מספר ההוצאה המינימלי הוא בסביבות $6,600,000 לכיסוי עמלות / עמלות."

RHOBH Thomas Girardi מתמודד עם יותר מ-6 מיליון דולר בשעבודים

באחר תומאס ג'ירארדי חדשות, אחד מנושיו הגיש בקשה למכירת אחוזת פסדינה לשעבר שלו ושל אריקה במכירה פומבית.

על פי מסמכי בית המשפט שהגיעו לידי רדאר באינטרנט, ארסאני סידארוסשחייבים לו 3.2 מיליון דולר, רוצה שבית המשפט ימכור במכירה פומבית את הבית בן ארבעה חדרי שינה ותשעה חדרי רחצה בשטח של 10,277 מ"ר בעקבות מספר הורדות מחירים.

כפי ש RHOBH המעריצים יזכרו, נאמן מונה להשתלט על נכסיו, לפרוק אותם ולהחזיר למלווים הרבים, לנושיו וללקוחותיו לשעבר, שהואשם בגניבת מיליונים מהם בהתנחלויות.

במאי 2021, ביתם הקודם של תומס ואריקה הוצא לשוק תמורת 13 מיליון דולר. אבל בשנה שחלפה מאז, המחיר השתנה במספר הזדמנויות, מ-13 מיליון דולר ל-11.5 מיליון דולר ל-9.9 מיליון דולר ול-8.9 מיליון דולר לפני שהגיע למחיר הנוכחי של 7.98 מיליון דולר.

בבקשת העיקול צוין כי לאחוזה הוגשו נגדה שעבודים בסך של 23 מיליון דולר.

שופט עדיין לא החליט אם להתקדם או לא.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור