אתר Mina Roe של Lesa Milan קורס לאחר הופעת הבכורה של 'RHODubai'

לסה מילאנו נראתה כשהיא מציגה את מותג האופנה שלה לראשונה קולקציית Ready-to-Wear החדשה של מינה רו בשבוע האופנה הערבי באביב/קיץ ב-2022 בפרק של השבוע שעבר עקרות הבית האמיתיות של דובאי. וכשהמעריצים צפו לאתר הרשמי שלה כדי לשים את ידם על החבטות החדשות שלה, האתר קרס לא פעם אחת, אלא פעמיים.

לפי דיווח חדש, האתר של Lesa לא הצליח לעמוד בקצב של למעלה מ-20,000 אנשים שניסו לבקר בתוך הפרק של סדרת הריאליטי "בראבו" ב-15 ביוני, בו לזה הציגה את קו הבגדים לאחר ההריון של מותג אופנת ההריון היוקרתי שלה.

כפי ש אינקוויזיטר שיתפה, לזה הצטרף במהלך המופע שלה כוכב שותף שאנל אייאן ודוגמניות אחרות מהסוכנות שלה כחברות אחרות לקאסט, כולל קרוליין ברוקס, נינה עליו שרה אל מדאני, ישב בשורה הראשונה. בינתיים, חבר השחקנים האחרון שנותר, קרוליין סטנבריהייתה אי-הופעה עם כמה שחשבו את החתונה שלה עם בעלה סרג'יו קרלו הסתבכה ואחרים היו חשדניים יותר בהיעדרה.

"לא יכולנו לחשוב על להיות במקום אחר מלבד כאן הלילה", ציין ברוקס במהלך הפרק. "אתה יודע שכולנו כאן, ואני מרגיש כל כך רע שקרוליין לא כאן."

נינה גם שקלה את היעדרותה של סטנברי, ואמרה שהיא מאמינה ש"דברי החתונה מוצפים אותה", שכן שאנל הביעה ספק.

בזמן מינה רוה מתמחה באפשרויות ליולדות, הקולקציה החדשה ביותר של לסה נוצרה עבור נשים שכבר ילדו, אבל שעדיין לא חזרו למידותיהן שלפני התינוק.

במהלך השנים, לזה צמחה את המותג שלה לחביב הסלבריטאים. וכפי שאישרה אינקוויזיטר, הוא פופולרי בקרב אנשים כמו ביונסה, סרינה וויליאמס, קלואי קרדשיאן, ג'יג'י חדיד, קייטי פרי וג'ן ליל.

עקרות הבית האמיתיות של דובאי עונה ראשונה משודרת בימי רביעי בשעה 21:00 ב-Bravo.קישור מקור