בן 90 הימים של ארוסתו, דיבן קלג, אובחן כחולה בסרטן

דיבן קליג ו ג'יהון לי קיבלו את פני בנם טייאנג ב-11 באפריל 2019. באותה עת, דיבן התגוררה בדרום קוריאה כדי להיות עם ג'יהון – בעלה לשעבר.

קו העלילה שלהם הוצג ב- TLC's ארוס 90 יום: הדרך אחרת. בשבוע שעבר סיכמו האם והאב את גירושיהם השנויים במחלוקת, שנמשכו שנתיים.

ביום שלישי, דיבן חלק קורע לב אינסטגרם פוסט, חושף שטאיאנג אובחן כחולה בלוקמיה.

"נשבעתי להיות תמיד שקוף איתכם ב-100% ואני בוחר לחלוק את הנקודה הכי פגיעה והכי עצובה בחיי כרגע בתקווה שזה יכול לעזור לתת לכל אחד אחר שמתמודד עם מצב דומה קצת כוח", כתב דיבן. "אני מוצף בכל כך הרבה רגשות והרס להכריז שהבן האהוב שלי טייאנג, שחגג את יום הולדתו השלישי בשבוע שעבר, אובחן רק לפני כמה ימים כחולה בסרטן ילדות, לוקמיה לימפובלסטית חריפה של תאי B."

האם הביעה אז, "הוא כבר עבר מספר הליכים והתחיל טיפול כימותרפי רק לפני יומיים. זה הסיוט הגרוע ביותר של כל הורים ואני מנסה בכל כוחי להישאר חזק בשביל טאאיאנג, דרסילה והתינוק שלי בבטן. טאיאנג יזדקק לטיפול בבית חולים מסביב לשעון וזה יהיה תהליך ארוך של שנתיים עם אחוזי הצלחה גבוהים של החלמה מלאה תוך חמש שנים. אני עדיין מעבד את כל זה ומבקש תפילות, בבקשה".

על מנת לעזור בטיפול הרפואי של טייאנג, אמו של דיבן יצרה א חשבון GoFundMe. "טאיאנג יזדקק לטיפול מסביב לשעון גם בבית החולים וגם כשיוכל לחזור הביתה למשפחתו", כתבה הסבתא. "בגלל גילו ולוקמיה בילדותו, אמו תצטרך להיות המטפלת שלו במשרה מלאה ולא רק אמו האוהבת. מסיבות אלו היא לא תוכל להמשיך את תחום עבודתה. כל אגורה שנאסף תלך ישירות לטיפול בטאאיאנג".

דיבן לא הצליחה להגיע לג'יהון בנוגע לאבחנה, לדברי היחצן שלה. לאחר גירושיהם האחרונים, לפי הדיווחים, ג'יהון חסם את דיבן ברשתות החברתיות ובטלפון.

כוכב ה-TLC הציע שג'יהון לא יצר קשר עם טייאנג כבר כמעט שנתיים.

דיבן מצפה כעת לילד נוסף עם החבר שלה פארק טופר.קישור מקור