בנו בן ה-14 של כוכב RHOBH, גרסל בובאה, מוטרד

קרדיט: Shutterstock/Dfree

גרסל בוב רוצה שטרולים מקוונים ישאירו את ילדיה בשקט.

אחרי בנה בן ה-14, ג'קס נילוןקיבל הודעות בזוי על הבן הבכור אוליבר סונדרס' התמכרות בעבר בתגובה להערותיה על אריקה ג'ייןממשיך בשתייה מרובה עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילסגרסל פרסם הודעה חמורה לשונאים ככוכב שותף ליסה רינה הכריז, "די זה מספיק."

"אני בדרך כלל אישה מאוד חזקה חונכתי להיות חזקה החיים שלי לימדו אותי להיות חזקה אבל כשזה מגיע לילדים שלי! זה כואב, זה לא בסדר הייתי עם דמעות כל הלילה, זו רק תוכנית טלוויזיה שאנשים צורחים על תוכנית הטלוויזיה שלך זורקים משהו על הטלוויזיה שלך אבל עזבו את הילדים שלנו בשקט", דרש גרסל בהודעת אינסטגרם ב-23 באוגוסט.

"זה חייב להיפסק!! הם רק ילדים!!!!” היא הוסיף בכיתוב שלה.

RHOBH Garcelle Beauvais דורש מהשונאים לעזוב את הבן בשקט

בצילום מסך ששותף על ידי אזור עקרות הבית האמיתיות עַל אינסטגרםג'קס נראה אומר לטרולים, "אני בן 14 מזוין עזבו אותי בשקט בבקשה", לאחר שנרדף בתגובות מלאות שנאה, שרובן הזכירו את אוליבר.

"אמא שלך קוראת לאריקה אלכוהוליסטית כשאחיך הגדול היה מכור לסמים. POT CALLING KETTLE BLACK," אמר אדם אחד.

"אם אוליבר יחזור להשתמש בסמים, האם גרסל ירגיש אשם על כך שקרא לאריקה אלכוהוליסטית וגרם לה להיראות רע?" שאל אחר.

ואם אלה לא היו גרועים מספיק, שונא אחר כיוון לטיפולו של גרסל דיאנה ג'נקינסכותב, "האם אתה יכול בבקשה להפסיק לבקר ולזלזל בדיאנה עם הדקדוק שלה, כל המשפחה שלך מהגרים."

RHOBH Garcelle Beauvais קורא לטרולים על הבן ג'קס המציק

בתוך הדרמה, ליסה לקחה את הסטורי שלה באינסטגרם, שם גם לה היה מסר בוטה RHOBH צופים.

"אנחנו עושים תוכנית טלוויזיה. אנחנו מנסים לבדר אותך – למה אתה לא יכול להתייחס לזה כמו להיאבקות למען השם תאהב אותנו – תאהב לשנוא אותנו… אבל תעזוב את הילדים בשקט! על מה נשלחתי הרגע [Garcelle Beauvais’] הבן מגעיל ולא מקובל מה ששמעתי שקרה לו [Kyle Richards‘ daughter Portia] מגעיל ובלתי מקובל מה שאמרת ועשית לילדים שלי הוא מגעיל. האיומים ל [Erika Jayne’s] בֵּן!?!! ואני בטוח שכל שאר הילדים היפים. הם לא נרשמו לזה", כתבה.

"מה אתה עושה?! הילדים- כל הילדים שלנו צריכים להיות מחוץ לתחום אז תפסיקו עם זה עכשיו. די זה מספיק", הוסיפה.

RHOBH ליסה רינה מגיבה לבריונות מקוונת של בנו גרסל בוב

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור