בנו של גרסל בובאי, אוליבר, מתגרה ב-Vanderpump Rules Cameo

האם גרסל בוב'בן, אוליבר סונדרסמצטרפת לצוות השחקנים של חוקי Vanderpump לעונה העשירית שלה? למרות שדבר כזה לא הוכרז, תמונת האינסטגרם האחרונה שלו מקניטת בדיוק את זה.

לאחר הגעתו של צוות השחקנים ללאס וגאס מוקדם יותר השבוע, ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס בנה הבכור של חבר השחקנים, שמשך לאחרונה את תשומת ליבו של הכוכבת שלה, אריקה ג'ייןשיתף תמונה מספרת עם מעריציו ועוקביו שבה הוא נראה מבלה איתם רקל לוויס, קריסטינה קלי, לאלה קנטו קייטי מלוני.

"הפתעה קטנה לעתיד," התגרה אוליבר בכיתוב התמונה שלו, כולל גם אימוג'י של מצלמת וידאו ואת כללי משאבה סולמית.

בנו של RHOBH Garcelle Beauvais, אוליבר, מתגרה בחוקי המשאבה הופעתו

בעקבות שיתוף הפוסט, של אוליבר RHOBH אמא כוכבת הגיבה בהערה.

"מרגש", היא כתבה.

RHOBH Garcelle Beauvais מגיב לקמיאו האפשרי של הבן אוליבר על חוקי המשאבה

כפי ש RHOBH אולי המעריצים יודעים, אוליבר התחיל לעבוד ב ליסה ונדרפומפמסעדת Sin City, גן הקוקטיילים Vanderpump בארמון קיסר, לפני חודשים לאחר שגרסל ביקשה שתיתן לו עבודה.

"היא אמרה לי, 'תהיתי אם אתה יכול לתת לבן שלי עבודה'", נזכרה ליסה ל-Us Weekly. "[And] בדרך כלל אני שונא את זה כשאנשים אומרים לי את זה… [But] היא אמרה, 'טוב הוא בווגאס'. וחשבתי, 'אה בסדר, אני קצת יותר מרוחק מזה ביום יום'. אמרתי, 'תקשיב, אני יכול להביא לו את הראיון. אני יכול להשיג לו את העבודה, אבל אני לא יכול לעזור לו לשמור עליה. אז זה תלוי בו״. אז היא אומרת, 'אוי לא, הוא פשוט נהדר. אתה תאהב את זה.' אז אמרתי, 'נו למה שלא יהיה אותו הפנים של המסעדה שלי בגן הקוקטיילים?'".

לאחר שבסופו של דבר החליטה לתת לו עבודה, ליסה אמרה שהיא שמחה לראות ש"אנשים אוהבים אותו".

בחודש שלאחר מכן, גרסל פתחה על ידידותה עם הראשון RHOBH חבר צוות, אומר שכאשר מדובר בצ'אטים התכופים שלהם, התוכנית אינה נושא חם.

"אנחנו אפילו לא מדברים על עקרות בית"אמר גרסל. "היא לא בתוכנית. על מה יש לדבר?"

חוקי Vanderpump צפוי לחזור לבראבו לעונה 10 בהמשך השנה או בתחילת השנה הבאה.

קישור מקור