בנו של RHOC לאורי, ג'וש ורינג, זוכה בסכום של 6 ספרות בתביעה

זכור עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' אלום לורי פיטרסון ובנה הבעייתי, ג'וש ורינג? ובכן, הנה עדכון מעוות שראוי לאופרת סבון.

על פי LA טיימסבנו של לאורי, ג'וש, זה עתה הכריע את תביעתו עם פקידי מחוז אורנג' על סך 595,000 דולר בגין טענות שהקליטו באופן לא חוקי את שיחות הטלפון שלו וטענה שסגני השריף תקפו אותו בעודו במעצר.

ג'וש נעצר פעמים רבות, לאחרונה באשמת סמים, בעיקר החזקת פנטניל ומתאמפטמינים. הוא גם עמד במרכז חשיפת שערורייה שבה הוא ומספר רב של אסירים אחרים הוקלטו באופן בלתי חוקי בזמן שיחות טלפון חסויות בין עורכי הדין שלהם. ג'וש גם טוען שהוא אוים, הותקף והשיב לו על תפקידו בחשיפת השערורייה.

ג'וש גם טען בתביעה הפדרלית שלו שהוגשה באפריל 2020 כי סגן שריף איים "לחנוק לך את התחת ולקבל קידום" לאחר שג'וש חקר את הסגן לגבי פתיחת התכתבות שלו עם עורך דינו.

הסגן הוצא בסופו של דבר לחופשה לאחר העימות בגין תקרית נפרדת הכוללת מותו של אסיר, אך כאשר חזר, הוא לכאורה אמר לג'וש, "כדאי שתצפה ב [expletive] בחוץ, פשוט הרגתי את הבחור האחרון שעצבן אותי וקיבלתי חופשה בתשלום", לפי התביעה.

לאחר מכן טען ג'וש שאחרי המריבה ההיא, שני צירים הפעילו סיבובים מרובים של כדורי פלפל בגזרת הכלא שג'וש שוכן בו. הוא גם אומר שנמנעה ממנו כל טיפול רפואי שנבע מהתקיפות.

באותו זמן, ג'וש עמד בפני עד 65 שנות מאסר, אך בסופו של דבר הוא הצליח להגיע לעסקת טיעון עם ריצוי עונשו בזמן שהיה בכלא בהמתנה למשפט.

לורי אמרה שג'וש רוצה כעת להמשיך בקריירה במשפטים.

השופט העליון של מחוז אורנג', ג'ונתן פיש, שיבח את ג'וש על מידת התבגרותו בשנתיים האחרונות, וייחס חלק ניכר מכך לפיכחון המתמשך שלו.

"אני חושב שהתבגרת הרבה," אמר פיש לווארינג. "הרבה מזה, אם נהיה כנים, זה שאתה לא על מתאמפטמין."

לרוע מזלו של ג'וש והסדר התביעה שלו, נראה שהשבחים של השופט פיש לא הדהדו עם ג'וש.

לאחר ששוחרר על תנאי, ג'וש מצא את עצמו לאחרונה עשוי להתמודד עם עוד זמן מאחורי סורג ובריח באשמת החזקת הסם פנטניל ותכנון סחר בו. הוא גם קיבל אישום בגין החזקת מתאמפטמינים לאחר שהמעצר הראשוני בוצע בפברואר השנה.

על פי מסמכי בית משפט חדשים שהגיעו לידי TMZ, סגן שריף עצר מכונית שג'וש היה נוסע בה. לאחר שזיהה את ג'וש ויודע שהוא על תנאי, הוא הורשה לערוך חיפוש אקראי ברכב. על פי החשד, השוטר מצא סמים בחיקו של ג'וש.

מקורות ציינו כי השוטר ראה את ג'וש מנסה בבוטות להיפטר מהסמים על ידי טאטואתם מתחת לקרשים הרצפה של המכונית. בשל מספר הסמים שנמצאו, ג'וש נעצר מיד.

כפי שהצופים יזכרו במהלך כהונתו של לורי בתוכנית, ג'וש הסתבך כל הזמן עם החוק, ולמרבה הצער, דברים לא השתנו.

קישור מקור