בעלה של סניה אהרון הטיח על קללות בקניה

במהלך צוק שמסתיים ב עקרות בית אמיתיות מאטלנטה, אהרון רוס קם משולחן, כמו קניה מור קרא אשתו סניה ריצ'רדס-רוס. רוס דיבר בקול רם, עצר את השיחה ואמר לקניה, "אני לא מתנדנד ככה. אל תזדיין עם אשתי."

באותה תקופה, צוות השחקנים היה בטיול בג'מייקה – ארץ הולדתה של סניה, שתכננה מסלול מפורט לכל יום. מתח התרחש כאשר קניה ו שר ויטפילד פספס את האוטובוס לאחד האירועים, והשאיר את שני החברים לצוות מאחור. במהלך הוויכוח של קניה עם סניה, מיס ארה"ב לשעבר טענה שסניה הייתה צריכה לבדוק מה מצבה.

מעריצים רבים, לעומת זאת, הופתעו יותר מכל מתגובתו של רוס, ועשו זאת טוויטר להביע את התסכול שלהם.

צופה אחד כתבתי, "אהרון רוס לשבת ולהישאר מחוץ לקרבות של נשים.. אני שונאת כשגברים מתערבים בוויכוחים של נשים. האישה שלך יכולה להתמודד עם עצמה."

עוד צופה מְשׁוּתָף סנטימנט דומה: "רוס צריך לסגת. אף אישה לא זקוקה לעזרה של גבר כדי להיתקל בחוסר הסכמה עם אישה אחרת. אף אחד לא נכנס לסניה לפנים ולא זרק שום דבר".

מישהו אחר נָקוּב"רוס המסכן רוצה להיות בעסקי נשים, אבל נראה ממש טיפשי." אַחֵר הסתכסך עם סניה: "סניה כל כך נדוש בעיני. מדליסט אולימפי, אבל לא יכול להתמודד עם מחלוקת עם קניה ושרי מבלי שבעלה יתערב? להתראות ילדה. קח איתך את רוס…"

אַחֵר רמז ל ננה ליקס. "איפה ננה שיגיד לרוס להתרחק מעסקי נשים", הם שאלו לפני ששיתפו קליפ של מצב דומה.

משתמש אחר הביע, "לא היה צורך שהוא יקום ויבוא לקניה, שום דבר אגרסיבי או מחוץ לכיס נאמר. אני בספק אם הוא היה עושה את זה אם היה לה גבר לצידה".

אַחֵר אוהד השוו את ה"אנרגיה" של רוס ל וויל סמית בליל סטירת האוסקר.

למרות הר הביקורת נגד רוס, כמה מעריצים הגנו עליו.

משתמש אחד צייץ בטוויטר, "קניה ושרי היו צריכים לשמור את השיחה הצדדית שלהם לפעם אחרת… כל מה שהוא אמר היה "אל תזדיין עם אשתי". רק המרים והרווקים היו משוגעים [about] זה."

עוד צופה הוסיף, "אני מצטער אבל אני כולי בעד שרוס ייקח את אשתו. אנחנו תמיד מדברים על זה שגברים לא מגנים על הנשים שלהם, אבל כשאחד כן, כולכם אומרים שהוא צריך להתרחק מהעסק של נשים??"

איך יסתיים הצוק? האם רוס יעשה מה שהמעריצים מבקשים (וישב)? איך קניה תגיב לקללות?

מוקדם יותר העונה, קניה הצהירה על כוונתה להפסיק לתת לאנשים ללכת עליה – כפי שעשתה עם האקס שלה.

עקרות בית אמיתיות מאטלנטה צפייה ישירה – זהו גם שרשור הצפייה החיה בפרק החדש של הערב של RHOA פרק עונה 14, שישודר ב-8/7c ב-Bravo. עם שידור הפרק, אנא שתף ​​את ההערות שלך בצ'אט שלנו למטה.קישור מקור