בראונווין על Why Kids "Got Angry" ב-Bravo, הגרוע ביותר ב-RHOC

קרדיט: Media Punch/INSTARimages

בראונווין ווינדהאם-בורק קיבל צל מכמה חברים לקבוצה עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג'. רבים מהם הטיחו אותה במהלך העונה השנייה שלה לאחר שהאם לשבעה חשפה שהיא אלכוהוליסטית.

לפני הירי של בראונווין, שאנון בידור האשים אותה בהצעת סמים לבתה המתבגרת של שאנון. חברים אחרים לקאסט הציעו שבראונווין שיקרה על היותה הומו ומזייפת את הפיכחון שלה.

בראיון עם ה מאחורי חבל הקטיפה בפודקאסט, בראונווין אמרה שהילדים שלה "כעסו" על בראבו בגלל התיאור שלה בתוכנית.

"הם יודעים איזה סוג של אמא אני והם יודעים איך הצטיירנו. אז היו להם הרבה טינה. אז הם שמחו לראות את הסוף הזה", אמר הכוכב. "עם זאת, יש עוד פרויקט שאנחנו עובדים עליו. ובהתחלה [my kids] היו כמו, 'ממש לא. אנחנו לא עושים את זה שוב. לא.' והם היו צריכים לדבר עם האנשים מאחורי הקלעים ולסמוך עליהם".

ואז, בראונווין חשפה שאחד מחבריה לצוות "המציא" סיפור עליה. "היה משהו ספציפי שנאמר עלי שנודע לי מאוחר יותר שהוא לא נכון. קיבלתי הודעת טקסט שמישהו שלח למישהו אחר במשפחה שלה ואמר, 'זה לא נכון. אמא שלי המציאה את זה'".

היא לא יכלה לחשוף שמות כי "זה עוסק באנשים מתחת לגיל וזה לא הוגן. אבל… זה היה בשבילי [my biggest low] כי באמת חטפתי מכה. ובאותו זמן, היינו בהזמנת איסור פרסום מבראבו אז לא יכולתי לדבר על זה. הם אמרו שאם נעשה זאת, נאבד את העבודה שלנו".

לאחר הגשת האישום, נואלה ברנרר (חבר צוות נוכחי) עזר לבראונווין להתמודד עם הנשורת.

"הייתי על הרצפה שלי. הייתי כל כך בדיכאון. לא יכולתי לזוז," אמר בראונווין. "הייתי כל כך מדוכא כי כשחשבתי שזה נכון, לא האמנתי שעשיתי את זה. וכשמצאתי [out] זה לא היה, לא האמנתי שאני אצטרך להתמודד עם זה. ו [Noella] ממש נשאה אותי למטוס שלה, טיפלה בי והנקתה אותי בחזרה לבריאות… הלוואי שהיית זכית לראות את הצד הזה שלה השנה כי יש לה את הלב הכי גדול."

בראונווין התייחסה גם לטענה שהיא שיקרה לגבי הפיכחון שלה. "אף אחד לא מזייף פיכחון בתור עלילה", אמר כוכב בראבו. "כי זה אומר שאתה צריך להיות פיכח ליד הכלבות האלה וזה לא כיף."

עוד אומץ לב, קפטן סנדי פיהוק מ מתחת לסיפון ים תיכוניהצילה את חייה.

"קפטן סנדי… הצילה את חיי כי היא אמרה, 'אתה יודע, אם אתה מתפכח במצלמה, אז אתה אחראי'. ואני חושב שזה מה שהציל את חיי. כי ברגע שאמרתי את זה בסרט, לא יכולתי לצאת לקחת את זה בחזרה. לא יכולתי להשתכר. ידעתי שאנשים יצפו".

בראונווין הוסיף, "לא הייתי עצבני לומר שאני אלכוהוליסט. הייתי עצבני להיכשל. הייתי עצבני להישנות. הייתי עצבני לאכזב אנשים. אני עדיין לחוץ מזה. אני לא הולך לשקר."

קישור מקור