ברוק דייויס מאשר את "תפקיד קטן" בחוקי המשאבה בעונה 10

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

חוקי Vanderpump עונה 10 תיראה קצת שונה מהעונה התשיעית – לפחות מבחינת ברוק דייויס' תפקיד.

במהלך ראיון חדש, שיאנה שיבעלה של, איתו התחתנה במהלך ההפקה בעונה הקרובה, אישר שכשזה מגיע לפרקים החדשים, המעריצים יראו הרבה פחות ממנו בתור ה-OG של הסדרה, כולל טום סנדובל, קייטי מלוניו טום שוורץלקחת את מרכז הבמה.

"[Vanderpump Rules season nine] בהחלט הייתה חשיפה רבה. אז אני מקווה שהעונה גם המעריצים יקבלו בחזרה את ההצגה שלהם, שהיא הקבוצה שהם צפו בה במשך תשע שנים או 10 שנים, תחזור לאור המרכזי", אמר ברוק Showbiz Cheat Sheet ב-17 בדצמבר במהלך אירוע FanRoom Live. "העונה, בהחלט לקחתי צעד אחורה".

לאחר שהמעריצים צפו בברוק הוזרק על כישלונו לשלם מזונות עבור שני ילדיו הגדולים והאלימות במשפחה נגד האקסית שלו בעונה התשיעית, ברוק אישר שעונה 10 לא תהיה עונה של "בוא נלך אחרי ברוק".

"בהחלט קיבלתי תפקיד קטן בניגוד לעונה 9", הוא חשף. "זה לא מתמקד בצורה כל כך דרמטית רק באישיות. בעיקרון יש עוד דברים שקורים. בעוד שבעונה 9, היה לנו הסגר, אז ערכנו מסיבת בית, מסיבת נושא, מסיבת נושא. עכשיו יש לנו חתונות, היו לנו נסיעות, היו לנו וגאס, היו לנו טיולים של בנות".

לפי Scheana, חבריה לקאסט חיפשו מישהו "לתקוף" אחרי שנה וחצי שלא צילמו כשההפקה של העונה התשיעית החלה.

"זה תמיד האדם החדש שנזרק לגוב האריות", הסבירה. "במהלך השנה האחרונה, כולם למדו להכיר את ברוק ופשוט אין שום דבר שאתה יכול לשנוא בברוק… הוא אבא מדהים, הוא שותף נהדר והוא נלחם בשבילי. הוא אוהב אותי. כאילו, איזה רע אתה הולך להגיד עליו עכשיו? הוא נתפס על מזונות ילדים".

למרות שברוק אמר שהוא מקווה להראות יותר מעצמו בעונה ה-11 הפוטנציאלית של הסדרה, הוא אמר שהוא "צריך להקדיש עוד זמן כדי להבין את החברות הזו" תוך כדי הצילומים בעונה 10.

"כשנכנס לעונה הזו, אני לא יודע אם זה היה יותר מזה שאני לא רוצה להתווכח עם הבנות כי אני מתחמם מהר מאוד ואני צריך לסגת כי אני שם כדי להילחם עבור Scheana", הוא אמר. "אם היא אומרת, השמיים אדומים, הם אדומים ואתה לא תנצח בוויכוח הזה. וככה כשנכנסנו לעונה הזו, באמת תפסנו את המושב האחורי".

"אני לא בחזית ובמרכז העונה", הוסיף. "[And] זה היה נהדר לשבת בחיבוק ידיים… זה מה שהעונה הראשונה הייתה צריכה להיות בשבילי, וזה היה הרבה".

חוקי Vanderpump עונה 10 צפויה להתחיל לשדר בבראבו בתחילת 2023.

קישור מקור