ברוק דייויס על תסכול בהורות עם שיאנה שי

ל ברוק דייויסהורה לבתו בת ה-15 חודשים, סאמר מון, עם ארוסתו שיאנה שי זה לא תמיד טיול בפארק.

במהלך פרק יולי בפודקאסט של Scheana, ה חוקי Vanderpump זוג שוחח על הורות עם אחותה, קורטני ואן אולפן. ובמהלך הצ'אט, שחקן הרוגבי יליד אוסטרליה הודה שבגלל שהוא ושיאנה הם לא היחידים שמורים לילד, הוא מוצא את עצמו מתוסכל לעתים קרובות.

"אני כל כך מתלהב מהילד שלי כי זו הדינמיקה המשפחתית שלי", התחיל ברוק שיאניגנסבאמצעות כָּבֵד. "אני לא יודע אם שמת לב לזה, אבל יש את זה, אשתי, אחותה ואמה [Erika van Olphen] הורות [my child]… זה לא רק אני ושיאנה מלמדים את הילד שלי, היא מושפעת יותר מאשר רק ממני ומאמא שלה, יש [Cortney]יש [her] אמא ושיאנה."

לדברי ברוק, ההשפעות הנוספות הפכו את מערכת היחסים ההורית שלו עם Scheana למאתגרת יותר לניווט.

"אני פשוט מתוסכל בגלל שהוויכוח שעולה במשק הבית שלנו הוא הורות וזו הדרך שלי פסוקים סקאנה ו [her] דרך אמא, פלוס חצי [Cortney]אז זה כמו שניים וחצי פסוק אני ואני עקשן", הסביר.

בעיה מסוימת שהוא ושיאנה, שאמורים להינשא במקסיקו מאוחר יותר החודש, לא רואים עין בעין היא צריכת הפירות של סאמר.

כפי ששיתפה סקאנה במהלך הפרק, היא נחנקה מענב בילדותה, ובגלל זה, היא מהססת כעת להאכיל את בתה במאכלים מסוימים.

"אני עדיין דואג שהיא תיחנק, לא מהכל, מענבים במיוחד, כי נחנקתי מענבים כשהייתי ילד ואני יודע שזה טריגר וזה מה שאני עובד עליו בטיפול", גילה סקאנה .

אבל ברוק בטוח בעצמו כי לילד כבר יש את הטוחנות שלה.

"מכאן אני בא כהורה, כן, אני מבין שהם כן נחנקים… אם אתה לא לומד איך להיחנק בתור ילד, אם אתה לא יודע איך לבלוע בתור ילד, אם אתה לא לומד איך להיחנק בתור ילד. לא ללמוד את הפונקציונליות של זה… אם אתה לא מלמד את הילד שלך איך להסתיר אימים, הם לא יודעים את רפלקס ההסתה שלהם כדי להוציא אוכל בחזרה", נימק ברוק.

וכפי שהוא גם ציין, הוא מוצא את זה "במאה אחוז פשוט הזנחה" כשהורים לא מאפשרים לילדיהם ללמוד איך להשתמש ברפלקס הזה.

חוקי Vanderpump עונה 10 נמצאת כעת בהפקה.

קישור מקור