בריאנה קולברסון של RHOC על מדוע היא עזבה את קטו, בריאות הבן

קרדיט: אינסטגרם

בריאנה קולברסון ומשפחתה, כולל בעלה ריאן קלברסון וארבעת ילדיהם, הבנים טרוי בן ה-10, אוון בן ה-8, האנק בן ה-2 ובתם קורה רוז בת ה-21 חודשים, הפסיקו לעקוב אחר דיאטת ה"קטו" הקטוגנית.

לאחר שפעלה במשטר דל פחמימות ושומן במשך שנים, בריאנה, שהופיעה בעבר לצד אמא ויקי גונבלסון עַל עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג'פנתה לעמוד האינסטגרם שלה כדי להסביר את החלטתה, וחשפה שהיא התבקשה לבצע שינוי בהרגלי האכילה של משפחתה עקב מצב רפואי של אחד מבניה.

"היינו צריכים לעבור מקטו לתזונה נקייה ומלאה כדי לעזור לאחד מהבנים שלנו עם כמה דברים רפואיים חדשים. ההתמקדות שלנו היא במזון צפוף בחומרים מזינים ונקיים. בעיקר על בסיס חיות", הודיעה בריאנה למעריציה ולעוקביה הלאה אינסטגרם ב-11 בינואר, יחד עם מם שאמר שזה "די מטורף ש-90% מהמזונות בחנויות מכולת אפילו לא היו קיימים לפני 100 שנה… וגם לא 90% מהמחלות".

לדברי בריאנה, היא לא שיתפה הרבה מהארוחות של משפחתה, הכוללות בשרים מוזנים בעשב, ביצים, פירות, דרי נא, אורז אורגני וכמה ירקות, באינסטגרם בשבועות האחרונים כי יש "הרבה חזרות ." ובעוד שהיא קיבלה "ביקורת מוזרה" על מה שהם אכלו בעבר, היא אמרה שהיא "הכי בריאה" שהיא הייתה מאז גיל 16.

כפי ש RHOC מעריצים יזכרו, בריאנה אובחנה כחולת זאבת לפני שנים והתמודדה עם בעיות בריאותיות רבות בשנים שחלפו מאז.

למרבה המזל, כשזה מגיע למצבו הרפואי של בנה, נראה שהוא מסתדר היטב.

"הילד שלי מתרפא," אישרה בריאנה.

"שלמות היא אף פעם לא המטרה, זה בלתי אפשרי. אבל להיות מכוון בבחירות האוכל שלנו זה הכי חשוב", היא המשיכה. "הזמנו פיצה כמשפחה בשבוע שעבר, וכולנו התכרבלנו על הספה וצפינו בכדורגל. ואז לרובנו היו בעיות בטן במשך ימים."

"זה בסדר, זה תהליך, וההתמקדות שלנו היא בבריאות הכללית שלנו. אני אעשה הכל כדי שארבעת ילדיי יזכו לחיים טובים ובריאים יותר", הוסיפה.

לאחר שקראה את הפוסט של בתה, ויקי הגיבה בהודעה תומכת.

"אני כל כך גאה בך!" זמן רב RHOC חבר צוות כתב. "הבריאות שלנו היא הדבר החשוב ביותר".

RHOC Vicki Gunvalson מגיבה לבת בריאנה שעזבה את קטו

עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' עונה 17 צפויה לעלות בבכורה בבראבו מתישהו בחודשים הקרובים.קישור מקור