בריטני על החלק הפחות מועדף בחוקי המשאבה, דיכאון

קרדיט: O'Connor/AFF-USA

בריטני קרטרייט מסתכלת אחורה על העליות והמורדות שספגה במהלך תקופתה חוקי Vanderpump כמעט שנתיים אחרי שהיא ובעלה, ג'קס טיילורהכריזו על יציאתם מהסדרה.

לפני שאישרה שהיא וג'קס מנהלים מגעים כדי שהטלוויזיה שלהם תחזור ודנים על הירידה האחרונה במשקל שלה עם ג'ני קרייג, בריטני פתחה את הרגעים הפחות והכי אהובים עליה בתוכנית ושיתפה את מה שג'קס חשב שהוא החלק הקשה ביותר באפריל 2021 של הבן קרוז הוּלֶדֶת.

"הרבה אנשים תקפו את ג'קס. הרבה אנשים חשבו שאני חלש בגלל שנשארתי עם ג'קס [after he cheated with Faith Stowers]… אז אתה צריך להתמודד עם הרבה מהדברים האלה. זה קשה", חשפה בריטני על הרגעים הקשים יותר שלה כללי משאבה בפרק ה-4 באוגוסט של הפודקאסט של Skinny Confidential Him & Her.

למרבה המזל, הכל לא היה רע.

"יש גם הרבה דברים מדהימים, כמו האירוסין שלי היה שם. החתונה שלי הייתה שם. אז כיף לשחזר את הזמנים האלה ולהסתכל עליהם אחורה", ציינה בריטני.

באפריל של שנה שעברה, חודשים ספורים לאחר היציאה מ כללי משאבהבריטני וג'קס קיבלו את פני הבן קרוז בלידה לא ממש קלה.

"זה לא היה כמו הגרוע מכל, בשום אופן. אבל קיבלתי אפידורל [and] זה לא עבד," שיתפה בריטני. "הם היו צריכים להוציא אותו, להחזיר אותו כמה פעמים. ג'קס אמר שזה החלק שהכי קשה לו לצפות בו. [But] זה עדיין היה יפה. אני צריך לראות אותו יוצא במראה. נתתי [Jax] לצפות, ואמא שלי [Sherri Cartwright] היה גם בחדר."

באשר לתוכניות שלהם לילדים נוספים, בריטני אמרה, "הוא רוצה שניים. אני רוצה שלושה."

בהרהורים על יציאתה מהתוכנית, בריטני אישרה שזה היה "במהלך" ההריון שלה, מה שגרם לשינוי אורח החיים "הרבה" להתמודד איתו.

"הייתי מאוד בראש. אני אגיד שכנראה נהייתי קצת בדיכאון לפעמים, אבל פשוט המשכתי להתמקד בקרוז", הסבירה.

כעת, לאחר שעזבה את הרשת והקימה משפחה, בריטני מוכנה לחזור לטלוויזיה ואמרה שהיא וג'קס "מתפללים, מתפללים, מתפללים שנחזור בקרוב".

בריטני המשיכה ואמרה כי קרוז תהיה חלק מהפרויקט הקרוב שלה ושל ג'קס וציינה שהחזרה שלהם לאור הזרקורים תהיה "נפרדת" מחוקי המשאבה, למרות שמועות אחרונות המצביעות על כך שהיא וארגונים אחרים יכולים לחזור לעונה 10.

"אני לא יכול להגיד 100 אחוז כי אתה אף פעם לא יודע מה יקרה. אנחנו ממש בשלבי התחלה. אבל אנחנו מצלמים דברים, ואנחנו מגיעים לשם", היא חשפה. "אז תדפוק על עץ."

בהמשך לירידה האחרונה שלה במשקל, שהגיעה לאחר שחתמה להיות הדוברת של ג'ני קרייג, בריטני הודתה שעלתה לא רק במשקל התינוק, אלא גם בהסגר.

"עליתי בערך 70 פאונד. ועליתי גם 20 ק"ג במשקל בהסגר, אז הייתי הכי גדול שחשבתי שאהיה בכל חיי", הודתה בריטני.

אז, כשג'ני קרייג פנתה אליה, היא קפצה על ההזדמנות לעבוד עם המותג הידוע.

"היה לי כל כך כבוד. מריה קארי עשה את זה", היא הצהירה. "ג'ני קרייג קיימת לנצח. כשגדלתי כילד וכאלה, ראיתי את הפרסומות שצפיתי בהן כל הזמן, ופשוט היה לי כל כך כבוד שהם רצו שזה יהיה אני".

ומאז שהפכה לחלק מהקבוצה בינואר, בריטני איבדה 30 פאונד.

"זה באמת חולל פלאים בשבילי… אני מאוד גאה בעצמי," היא הכריזה, והודתה שבעבר הייתה "נשנוש בגדול.

"אני וג'קס אוהבים לצפות בנטפליקס שלנו, וזה עשה את שלו ממני, וזה המשיך להתגבר עם הזמן", היא התוודתה. "[But] עם ג'ני קרייג, למדתי איך לעשות צום לסירוגין, וזה היה שינוי גדול עבורי. ראיתי את זה מיד. אני מתאמן הרבה יותר. הייתי כל כך מרוכז ומסור. והסברתי להרבה אנשים שאני מנסה לרדת במשקל, אז זה מחזיק אותי באחריות".

קישור מקור