בריטני קרטרייט מטפלת בריב עם סטסי שרדר

קרדיט: Shutterstock / Featureflash Photo Agency

בריטני קרטרייט מדברת על היעדרותה בשעה שטאסי שרדר ו בו קלארקהחתונה האחרונה של איטליה.

לאחר שסטסי לכאורה קרא לה ו ג'קס טיילור יצאה בפודקאסט שלה, חושפת שזוג מסוים ביטל שעות ספורות לפני שיצאו לטיול והבהירה שהיא כבר לא מחשיבה את האנשים האלה לחברים, חוקי Vanderpump אלום הגנה על עצמה.

"ברור שיש כמה קרעים שקורים עכשיו איתי ועם שטאסי. קורים כמה דברים שאני שונאת", חשפה בריטני בפרק האחרון של העיתון בץ'ס פודקאסט. "אני אוהב אותה לרסיסים והלוואי והיינו יכולים להבין את זה".

בעוד שהדברים בין בריטני לסטסי היו "נהדרים" לפני חתונתו של סטסי במאי, כשהשניים "נפגשים כל הזמן" ומשתתפים בשיעורי אמא ואני ביחד, יש עכשיו "כל כך הרבה דרמה".

"אני רק אגיד מהקצה שלי, רציתי להיות שם והלוואי שיכולתי להיות שם 100, 1,000 אחוז", התעקשה בריטני. "לעולם לא הייתי עושה דבר כזה בכוונה בעוד מיליון שנה. היו לנו סיבות ממשיות שבגללן לא יכולנו ללכת שלא דיברו עליהן".

כפי ש כללי משאבה המעריצים אולי ראו, ג'קס גילה שהדרכון של בנם קרוז לא הגיע בזמן, והוא אמר שאמא של בריטני, שרי קרטרייט, היה מוות במשפחה. הוא גם מחק את החתימה על החתונה, ואמר למעריץ באינסטגרם שזה "לא עניין גדול".

"היו דברים ממשיים שקרו ממש לפני החתונה שבעצם לא יכולנו להגיע לחתונה מהסיבות האלה, אבל אני יודע שצריך לחכות לרגע האחרון ולא להיות שם בשביל מישהו שאני באמת עושה תחשוב שאני אחת החברים הכי טובים שלי, אני מרגישה נורא בגלל," המשיכה בריטני. "אני באמת מצטער ואני מקווה שיום אחד נוכל לדבר על זה ולהבין הכל כי אני כן רוצה שהילדים שלנו יגדלו ביחד".

לאחר שהשתפכו על כמה שסטסי ובו נראו "מדהימים" כשהם אמרו, "אני כן", בפעם השנייה, בריטני אמרה ש"יש הרבה יותר בסיפור ממה שאנשים יודעים.

"אני רק מקווה שהם יודעים שלא חיכיתי לרגע האחרון כי ידעתי שאני לא אהיה שם. זה לא היה המקרה. זה היה שממש ניסיתי להיות שם עד הרגע האחרון. אז היו הרבה דברים שקרו ואני פשוט מרגישה נורא עם זה", חשפה בריטני. "זו פשוט לא האישיות שלי. לעולם לא אנסה לשים את החבר שלי במצב הזה ואני רק מקווה שיום אחד נוכל לדבר על זה ולהבין את זה ולעבור את זה".

לעת עתה, בריטני אמרה שהיא הולכת לתת לסטסי "זמן", והיא מקווה שיום אחד היא תשמע אותה.

"אני רק רוצה שנוכל לדבר על זה ולהבין את הדברים האלה כי זה קשה בכל פעם שאתה לא יכול לדבר אחד עם השני ולמעשה לשמוע את הצדדים של זה ואז רק צד אחד נמצא בחוץ", ציינה בריטני, כשהיא לכאורה מתייחסת להערות שנאמרו. על ידי בעלה.

"לא הייתי מדבר על זה בכלל. אבל זה מצער אותי. אני מנסה לא לבכות כי באמת רציתי להיות שם וניסיתי כל מה שביכולתי", הוסיפה בריטני.

קישור מקור