בריטני קרטרייט מציצות שמועות על הריון עם 4 גרביים

קרדיט: Faye's Vision/תמונות שער

האם בריטני קרטרייט ו ג'קס טיילור מתכוננים לקבל את פני ילדם השני?

בעקבות שיתוף הסרטון ביום שני, שהציג את חוקי Vanderpump אלום לקחה את מעריציה ועוקביה מסביב לחלק החיצוני והפנימי של הבית שלה ושל ג'קס בלוס אנג'לס בשווי 1.9 מיליון דולר, שעוצב בקפידה לחג המולד, בריטני התמודדה עם שמועות על הריון.

"אני אף פעם לא רוצה להוריד את עיצוב חג המולד שלי", כתבה בריטני בכיתוב של הקליפ שלה ב-26 בדצמבר.

בנוסף להצפה במחמאות על העיצוב שלה לאחר שיתוף הסרטון, בריטני נתקלה גם בתגובות של מעריצים ששמו לב לעובדה שלא שלושה אלא ארבעה גרביים תלויים מעל האח שלה.

על פי דיווח מ-30 בדצמבר מ כָּבֵדהיה שם גרב לבריטני, ג'קס ובנם קרוז בן השנה, וכן גרב רביעית עם כרטיס שם שלא ניתן לפענח.

Vanderpump כללים בריטני קרטרייט מציצות שמועות לתינוקות עם גרב נוסף לחג המולד

“גרב בלי שם???? יש הודעות שמגיעות?" שאל אדם אחד.

"העיצוב מהמם לחלוטין!!!!! עבודה טובה [Brittany Cartwright]!!!!!” אמר אחר. "שמתי לב שיש לך אחד מהם [extra] הצטיידות חסרת שם… יש הודעות שיגיעו ב-2023?"

אדם אחר אמר שלמרות שצפו בקליפ מספר פעמים, הם לא יכלו לקרוא את השם, אם היה כזה, על הגרב הרביעית המסתורית.

"אני לא רוצה להודות כמה פעמים צפיתי בכל הסרטונים השונים שלהם המציגים את הגרביים האלה (היו כמה כאלה) כדי לראות אם מופיעה תג שם, ובכל פעם שהיא הופכת", אמרו. "הם מתעסקים איתנו."

ככל שההערות נמשכו, חלקם חשדו שהגרב מיועד לכלב של ג'קס ובריטני לפני שאחר ציין שיש להם שלושה, ואחרים טענו שזה היה עבור אמא של בריטני, שרי קרטרייטשמרבה לבקר אותם בלוס אנג'לס.

בעוד בריטני וג'קס נשארו אמא בהריון פוטנציאלי, אדם אחד ב-Reddit סגר את האפשרות, וחשף, "היא צילמה בשבוע שעבר באחד מהסרטונים שלה."

בנובמבר 2021, במהלך ראיון עם Access Hollywood, ג'קס אמר שכאשר הגיע להרחבת משפחתו עם בריטני, הוא רצה שקרוז ידבר וילך קודם, וציין שהוא רוצה למצוא מצב חיים קבוע יותר.

"אנחנו אחד מהאנשים הבודדים בצוות שאין להם משפחה אפילו באותו אזור זמן. זה ממש קשה, ואני רוצה שלבני תהיה את המשפחה שלו", הסביר ג'קס, וסימן את המעבר הפוטנציאלי שלהם לקנטקי.

לגבי בריטני, היא אמרה שהם יתחילו לנסות "בתוך השנה".קישור מקור